LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-07-30
"Pinigų plovimas" ir kompiuteriniai nusikaltimai
Elektroninių technologijų valdymas ir kuriamos didžiulės elektroninės atsiskaitymo sistemos suformavo paralelinę banko sistemą, kurioje įsteigtas pilnas beveik legalus finansinių operacijų tinklas.

Sparčiai auganti ir sudėtingėjanti infrastruktūra savo unikaliomis galimybėmis nenumaldomai masina nusikalstamas grupes. Ši sistema suteikia galimybę vykdyti pinigines perlaidas į bet kurią pasaulio šalį, greitai, anonimiškai, painiais maršrutais ir apeinant valstybines finansų kontrolės sistemas. Nuo to laiko elektroninės perlaidos tapo nusikaltėliams patogiu instrumentu, kuris leidžia be didelio vargo nuslėpti piniginių priemonių įplaukų šaltinį, plauti nelegaliu būdu gautus pinigus ir pridengti savo priėjimus nuo apmokestinimo.

Pateikiame vieną nusikaltėlių atsiskaitymo operacijos schemą, kurią sekti labai sudėtinga: gavęs partiją prekių, pavyzdžiui, narkotikų, pirkėjas vykdo elektroninę perlaidą, kai nuo jo kortelės nuskaičiuojami pinigai siunčiami į pardavėjo kreditinę kortelę. Pastarasis iš karto šiuos pinigus elektroninio atsiskaitymo sistemos pagalba perveda į savo banko sąskaitą, kuri yra vienoje iš šalių, kur griežtai saugoma indėlių paslaptis. Dabar narkotikų prekeivis gali kuo ramiausiai atgal į savo kortelę dalimis persivesti indėlį ir savo nuožiūra disponuoti pinigais. Taigi nusikaltėliai žino ne vieną būdą, kaip kompiuterinės technikos pagalba galima išvengti pajamų apmokestinimo.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Operacinės sistemos (50)    Konspiracija (2)    Tiškevičiai (18)    Pasakos (60)    Jautis (2)    Romas Kalanta (4)    Mityba (43)    2009 metų horoskopas (15)    Vitaminai (2)    Amfetaminas (2)    Žmogaus klonavimas (2)    Susitaikymas (9)    Duomenų apsauga (3)    Feng šui (7)    Stilius (86)    Rokeriai (3)    Katarai (2)    Kovos menai (72)    Metalistai (8)    Vartotojai (29)    Dvyniai (9)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Kaziuko mugė (3)    Elektronika (8)    Skandalai (476)    Politika (26)    Miniatiūros (7)    Pyktis (6)    Vabzdžiai (5)    Astronomija (46)    Fotografija (17)    Valstiečių sąjunga (2)    Žydai (32)    Televizoriai (2)    Dektinė (2)    Raganos (12)    Teisėtvarka (24)    Katalikybė (49)    Religija ir tikėjimai (315)    Programos (61)    Vadyba (89)    Šalys (61)    Drakonai (36)    Viskis (8)    Prevencija (14)    Mokėjimo kortelės (7)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Labradoras (2)    Politika (363)    Vaizdo kortos (3)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!