LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Jautis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Jautis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
JAUTIS (04.21-05.22)

Jaučio ženklo žmonės labai pragmatiški. Jie tvirtai stovi abiem kojomis ant žemės ir orientuojasi į konkrečius dalykus. Jų elgsena yra dalykiška ir jie turi išskirtinį požiūrį į daiktų vertę ir naudingumą. Jaučiai taip pat labai fiziškai stiprūs, o prasmingumas užima svarbią vietą jų gyvenime. Jie yra nepaprasti gurmanai ir vertina gerą valgį ir gėrimus, taip pat puikius kvepalus arba subtilią erotiką. Jų ypatingas santykis su augalais - tarp jų dažnai pasitaiko mylinčių gėles. Jaučiai turi talentą rinkti ir kaupti gražius ir vertingus daiktus, jie moka ypač gerai elgtis su pinigais. Tačiau tai gali juos privesti prie gobšumo ir šykštumo, jei netenkama savigarbos. Tada Jaučiai kankinasi dėl praradimo baimės, kai tai liečia tiek daiktus, tiek žmones.

Jautis meilėje

Jaučiai skiria savo laiką ir dėmesį tik tiems, kurie tikrai jiems patinka, ir nežaidžia kitų jausmais. Jie nori paprastų santykių su rimtu, patikimu partneriu, kuris kartu siektų pastovumo ir saugumo. Tik tada, kai suranda tinkamą partnerį, būna ištikimi ir mylintys. Jaučiai mėgsta būti lepinami. Nevisada pasižymi iškalbingumu, bet labai prisiriša ir pasižymi seksualumu. Jaučiai yra stiprūs ir teisingi, tačiau jie gali būti pavydūs bei perdėtai rūpestingi.

  • Kaip suvilioti Jaučio vyrą: Jaučio negalima skubinti ar būti staigiai, kadangi jam reikia laiko, kad apsvarstyti, ar jis yra su reikiama partnere. Jaučio širdies užkariavimo paslaptis gali slypėti tame, jei visų pirma su juo bendrausite kaip su geru draugu. Jei pakviesite jį valgyti, neužmirškite pagaminti didelių porcijų, kadangi jis didelis valgytojas. Patarimas: viliokite jį skambant romantiškai muzikai žvakių šviesoje.
  • Kaip suvilioti Jaučio moterį: jei esate ryžtinga ir kantri asmenybė, tada Jūs puikiai tinkate vienas kitam. Jaučio ženklo moteris yra pavydi, bet nepaprasta ir žavinga; ji leidžiasi būti dievinama ir siekiama. Turi silpnybę kvepalams. Dovanokite jai brangius kvepalus, ir nepamirškite prieš pasimatymą pasikvėpinti ir pats. Patarimas: geriau nekvieskite žaisti teniso ar ilgiems pasivaikščiojimams, nes Jaučio moteris tingoka.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Motociklai (12)    Alus (22)    Delfinologija (4)    Džiazo muzikos grupės (11)    Svarstyklės (7)    Mityba (43)    Žinių visuomenė (14)    Bankrotas (2)    Vorai (2)    P2P tinklai (2)    Transportas (125)    Viktor Uspaskich (61)    Nekilnojamasis turtas (22)    Barai (7)    Komunikacija (166)    Mazda (2)    Grybai (3)    Meilė (138)    Opijatai (13)    Konditerija (10)    Ištikimybė (4)    Interneto komentarai (2)    Žirgų sportas (4)    Savivaldybių rinkimai (9)    Vokiečių aviganis (2)    Tatuiruotės (7)    Rašytojai (11)    Lobiai (12)    Krikščionybė (135)    Kitos šventės (7)    Emigrantai (22)    Sveikata (313)    Vytautas Bogušis (12)    Joninės (6)    Kompiuterinis saugumas (43)    Tamplieriai (7)    BTV (3)    Užsienyje (50)    Politika (26)    Sportas (180)    Kompiuterio ergonomika (8)    Mistika (446)    Geležinkeliai (4)    Mokslai (1219)    Lobių ieškotojai (3)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Namų vaizdo technika (2)    Šventasis Kazimieras (2)    Psichologija (89)    Vandenis (7)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!