LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Jautis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Jautis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Jautis. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)
Nelengvi metai pastovumą mėgstančioms šio ženklo atstovėms – numatoma nemažai iššūkių! Nori nenori per šiuos metus gerokai pasikeisi tiek vidumi, tiek išore. Teks atsisakyti kažko iš įprastų dalykų: namų aplinkos, svarbių santykių, mėgstamo užsiėmimo ar susiformuotos pasaulėžiūros.

Draugystė. Meilė. Meilės fronte – aistros ir dramos. Čia galima didelė konkurencija. Jei turi mylimą partnerį, pamatysi, kad kažkas kėsinasi jį nuvilioti. O jeigu dar tik svajoji apie meilę, lyg magnetas trauksi vyrukus, linkusius į karštus nuotykius. Vėlgi blogai – tau reikia pastovumo, saugumo, o naujiems gerbėjams – trumpalaikio nuotykio. Gali būti, kad sutiksi ne donžuaną, bet jau „užimtą“ vyrą, įsisiūbuos aistros, ir pastangos jas valdyti suteiks skausmingų išgyvenimų. O gal ir pati, būdama įsipareigojusi savo ištikimam draugui, pradėsi jį apgaudinėti, pagauta aistros naujam pažįstamam. Gali taip susipainioti, kad gyvenimas ims atrodyti nemielas.

Mokslas. Darbas. Planai ne kartą keisis. Darbo galbūt teks ieškotis kito, o gal kas nors įkalbės išmėginti save versle ar kokiame avantiūristiniame reikaliuke. Su studijomis irgi visko gali būti. Gal neįstosi ten, kur norėjai, o gal pajusi, kad reikia perstoti (nepainiok su pastoti) kitur, nes tai, ką pasirinkai, tau ne prie širdies. Nebijok permainų.

Pinigai. Pirkiniai. Neišlaidauk! Ribok per didelius norus, poreikius. Aplink atsiras tokių, kurie gudriai vilios viską, ką turi. Iš karto gali nė nesuprasti, kad meiliais žodžiais ir pataikaujančiu dėmesiu jie tik pridengia naudos siekimą. Jei esi menininkė, nepardavinėk pusvelčiui savo talentų – tinkamai įvertink save. Bet gali būti ir taip, kad tau pačiai parūps svetimas gėris. Susimąstyk – taip galima greit netekti gero vardo ir draugų.

Dėmesio!!! Sausio pabaigoje gresia problemos darbe. Gali būti, kad ko nors tinkamai neapskaičiuosi, o gal įsivelsi į netoleruojamus meilės nuotykius. Ir vasario pabaigoje gali būti keistų nemalonumų per žioplumą. Tai gali kartotis ir kovo pradžioje, ir birželio gale (arba tada išlįs pasekmės). Pakenkti gali ir nevaldomos meilės aistros – susipyksi su tėvais, patikimu draugu, mesi mokslus ir teks srėbti viso to pasekmes.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Picerijos (4)    Kabala (6)    Poltergeistai (2)    Astronomija (46)    E - komercija (87)    Chiromantija (3)    Šventasis Kazimieras (2)    Spiritizmas (4)    Paukščiai (5)    Prezidento rinkimai (6)    Šaulys (7)    Poetai (11)    Skamp (16)    Hipnozė (10)    NLP (8)    Valstiečių sąjunga (2)    Liberalai demokratai (3)    Dektinė (2)    Sąmokslo teorijos (19)    Muzika (196)    Joga (56)    Advokatai (10)    Firmos (12)    Namų vaizdo technika (2)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Prancūzų buldogas (2)    Meilė bloguose (6)    Lietuvoje (16)    EBSW (40)    Priklausomybė (3)    Krikščionys demokratai (3)    Svarstyklės (7)    Lobiai (12)    Grybai (3)    Rinkimai (23)    Gyvūnai (174)    KGB (35)    Panayiotis Zavosas (2)    Paieškos sistemos (14)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Bendravimas (743)    Žuvys (7)    Sportas (180)    Lietuvių fantastika (11)    Ištikimybė (4)    Bitė (5)    Prevencija (14)    Hip hop dance (4)    Tamplierių ordinas (7)    Teisė (61)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!