LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Jautis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Jautis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Jautis. Horoskopas 2007-iems metams
Jaučiai 2007-aisiais užsiims daugiausiai namais, šeima ir santykiais su giminaičiais. Teks atstatyti kai kuriuos sugadintus santykius, taikyti susipykusius, galimas nedidelis atitolimas nuo šeimos, ypač vasaros viduryje, taip pat – įtempti santykiai su tėvais. Namuose galimi pertvarkymai, remontas, aplinkybės privers daug ką daryti savo rankomis.

Taip pat planetų išsidėstymas žada Jaučiui palikimą, kraitį arba pelnus, gaunamus iš rizikingų verslų. Pirmojoje metų pusėje užgrius tokia gausybė reikalų ir pareigų, kad jis gali pulti į neviltį. Šito negalima leisti jokiu būdu – geriau eikvoti jėgas savo asmeninės erdvės tvarkymui ir sudarymui sąrašo reikalų, kuriuos reikia atlikti pirmiausiai. Laikantis šios taisyklės, Saturnas bus palankus Jaučiui ir suteiks dvi puikias progas iš esmės pataisyti savo reikalus – iš vienos pusės išspręsti klausimus, susijusius su paveldėjimu, o iš kitos – neblogai uždirbti operacijomis su nekilnojamu turtu.

Vasaris – pats tinkamiausias laikas karjerai daryti: tiesiog per kelias dienas Jaučiui gali pasisekti pasistūmėti tiek, kiek kitąsyk prireiktų ištisų mėnesių atkaklaus darbo. Palankus laikas finansiniu požiūriu – kovas ir balandis. Birželį reikia būti atsargiam.

Balandį ir lapkritį Jaučio globėja Venera atneš jam pasisekimą meilėje ir laimingų atsitiktinumų, kurie, jeigu jais teisingai pasinaudoti, pakeis asmeninį gyvenimą į gerąją pusę. Liepos pabaigoje ir rugpjūčio pradžioje galima naudinga santuoka, o gruodyje Jaučiui kategoriškai nerekomenduojama painiotis į slaptą romaną – viskas atsiskleis labai greitai ir baigsis Jaučiui pinigų praradimu ir reputacijos suteršimu.

Prieš naujuosius 2008-uosius metus Jupiteris įeis į Jaučiams draugišką Ožiaragio ženklą ir atvers jiems naują gyvenimo puslapį. Atkreipkite dėmesį į šį laikotarpį – gyvenimo aplinkybės klostysis pačiu palankiausiu jums būdu.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Rinkimai (23)    Vaizdo kortos (3)    TV3 (4)    Ekologiškas maistas (2)    Elektronika (8)    Lietuvoje (5)    Depresija (29)    Vitaminai (2)    Labradoras (2)    Helouvynas (7)    Gimimo diena (3)    Spausdintuvai (12)    IT parodos (10)    Prancūzų buldogas (2)    Kriptografija (3)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Siemens (6)    Narkotikai (97)    Elektroninės šiukšlės (10)    Smurtas mokyklose (10)    Kaimo turizmas (5)    Lietuvos istorija (110)    Religija ir tikėjimai (315)    Drakonai (36)    Vabzdžiai (5)    Susitaikymas (9)    Televizoriai (2)    Geologija (20)    2009 metų horoskopas (15)    NLP (8)    Gintaras Beresnevičius (26)    Interneto komentarai (2)    Zodiako ženklai (88)    Dvarai (36)    Runkeliai (18)    Poltergeistai (2)    Filologija (2)    Automobiliai (41)    Parašiutizmas (15)    Kompiuterinis saugumas (43)    Lotynų šokiai (5)    Domenai (11)    Škotų aviganis (3)    Skaneriai (5)    Aukštasis mokslas (13)    Reklama internete (18)    Pedagogika (21)    Politika (363)    Policija (2)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!