LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Jautis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Jautis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-23
Vestuvinis Horoskopas - Tauras

Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Moterys gimusios po Tauro ženklu, yra jautrios, svajoja apie šeimą ir vaikus. Praktiškos, sukalbamos, lengvai prisitaiko prie žmonių. Kupinos energijos ir gyvybinių jėgų, tad nebijo sunkumų ir sugeba juos nugalėti. Ką padarysi – patinka joms turtingas gyvenimas ir gražūs daiktai.

Vyrai, jūs tikriausiai jau supratote, kad tokioms moterims daugiausia reikia meilės ir globos, tad ir nešykštėkite švelnumo, rūpestingumo, dėmesio. Neužmirškite retkarčiais nudžiuginti gėlių puokšte, ir, beje, ne vien pirmaisiais vedybinio gyvenimo metais.

Tauras be galo mėgsta gamtą, tad laiką vestuvėms jie parinks tokį, kad pokylį galima būtų surengti kaime, žydinčių obelų prieglobstyje arba po raustančiais šermukšniais. Blogiausiu atveju – bent jau stilizuotoje karčemoje, primenančioje senovę. Ir vestuvinio stalo Tauras nori gausaus: jiems tai proga iki soties pasigardžiuoti puikiais naminiais valgiais. Suprantama, tokioje aplinkoje yra proga laikytis ir visų per metų metus susiklosčiusių vestuvinių tradicijų.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Avinas (7)    Šatrija (4)    Kovo 8 (3)    Rinkimai (23)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Lietuvos istorija (110)    Tiškevičiai (18)    Foje (3)    Žemės ūkis (33)    Švedija (9)    Samsung (3)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Mokslai (1219)    Knygos (23)    Logistika (12)    Šventasis Antanas (2)    Vandenis (7)    Gatvės šokiai (5)    Miestai (14)    Skorpionas (7)    Televizija (17)    Gaisrininkai (7)    Kompiuteriai (148)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Aerobika (3)    Feng šui (7)    Garso sistemos (15)    Hipiai (9)    Biologija (222)    Alkoholizmas (15)    Joga (56)    Augalai (8)    Tamplieriai (7)    Shotokan (11)    Gender Loops (6)    EBSW (40)    Šunų veislės (52)    Lietuvių valgiai (28)    Liūtas (7)    Domenai (11)    Viktor Uspaskich (61)    Lietuvoje (43)    Kaukazo aviganis (2)    Žuvys (7)    Filmai (91)    Politika (26)    Kanapės (15)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Drakonai (36)    Programos (61)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!