LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Jautis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Jautis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-03-31
Horoskopas keliaujantiems: Jautis

Jautis. Atkreipėte dėmesį į stuomeningą, autoritetingą ir vertą pasitikėjimo vyrą? O kokia graži moteris, kokios mielos duobutės skruostuose. Ir negi ji visą kelionę sugebės žvelgti vis tuo pačiu maloniu žvilgsniu, nenublės jos skruostų rausvumas?.. Jeigu visus taip globotų Venera.

Po Jaučio ženklu gimę žmonės profesionaliausiai sugeba įvertinti žemiškąsias vertybes. Jie puikiai planuoja, prekiauja, ūkininkauja, gerai žino taisyklę, kad darbu ir atkaklumu pasiekti rezultatai yra gyvenime patys patikimiausi. Ir visa tai vardan garantuotos ateities. Net ir savo norus jie sugeba pažaboti esamoms galimybėms. Tik negalvokite, kad šie žmonės ir naktimis skaičiuoja, nors ir jautukams būdinga ką nors kolekcionuoti ar kaupti.

Šie žmonės moka mylėti save, palepinti gardžiu maistu, saldumynais, stengiasi gražiai atrodyti. Jie labai gerai žino, kokia didelė vertybė yra poilsis ir atostogos, ir kaip tai jiems reikalinga. Su atsidavimu dirbantys Jaučiai privalo periodiškai ilsėtis. Šio ženklo žmonių stiprus meilės ir globos jausmas šeimos neišskiria ir keliaujant. Jaučiams patartina per atostogas pakeisti gyvenimo būdą, pagyventi sveikuoliškai, intensyviai pasportuoti, pasinaudoti gydymosi ir profilaktinėmis procedūromis.

Planuodami tolimas keliones Jaučiai skaičiuoja, ar verta investuoti. Jaučių poilsiui reikalinga ramybė, išpuoselėta aplinka, patogumai. Jie labai jautriai reaguoja į bet kokius dirgiklius, triukšmą. Vykdami toli, jie dažnai pasirenka kalnus arba tokį kraštą, kuriame ryški riba tarp prabangos ir skurdo, aplinka dvelkia asketiškumu, gyvenama pagal labai griežtus dėsnius. Kadangi Jaučiai neabejingi grožiui ir prabangai, jų negali nežavėti turtingi kraštai, kur daug meno vertybių, aukštas pragyvenimo lygis. Jaučių pirkiniai bus praktiškumo ir grožio derinys. Kadangi tarp Jaučių yra daug kolekcionierių, vienas iš kelionės tikslų bus kolekcijos papildymas. Išvykdami į kelionę jeigu teks ilgai sėdėti, Jaučiai turėtų pasiimti pagalvėlę kaklui.

Kokios ryškesnės dirbančiųjų turizmo versle sąvybės? Jiems reikėtų patikėti finansinius reikalus. Jeigu vadovas yra Jautis, jis labai rūpestingas, net kiek pragmatiškas ir konservatyvus, nepasiduodantis avantiūroms ir labai vertinantis stabilumą. Jautis niekada nepamirš išsiaiškinti, kada ir kokį gaus atlyginimą. Įdėtas darbas jam atneša sėkmę prieš uoliai besireklamuojančius konkurentus.

Jaučio ženklui priskiriama bankais garsėjanti Šveicarija, aukštu pragyvenimo lygiu Švedija, Norvegija, Australija, Ukraina.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Spiritizmas (4)    Vandenis (7)    Geologija (20)    Draugystė (10)    Chemija (5)    Savižudybė (12)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Pasakos (60)    Variakojis (11)    Saugus internetas (11)    Partizanai (12)    Šachmatai (11)    Vabzdžiai (5)    Pirmoji meilė (3)    Kandidatai į prezidentus (5)    Kelionių pasiūlymai (7)    Picerijos (4)    Teisė (61)    Lobiai (12)    Sektos žudikės (6)    Bučiniai (31)    Klonavimas (10)    Kreditai (2)    Kailiniai (15)    KGB (35)    Kriptografija (3)    Paukščių gripas (21)    Žala sveikatai (16)    Skinheadai (9)    Egiptas (24)    Arbata (10)    Pramogos (191)    Hip hop dance (4)    Lietuvių fantastika (11)    Kompiuterinis saugumas (43)    Filatelija (11)    Kabala (6)    TELE-2 (7)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Istorija (154)    Prancūzų buldogas (2)    Barai (7)    Pagonybė (3)    Astrologija (27)    Kanapės (15)    Breakdance (4)    Ekologija (15)    Egzorcizmas (11)    Fizika (11)    Krikščionybė (135)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!