LT   EN   RU  
2021 m. sausio 22 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Liūtas
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Liūtas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-23
Vestuvinis Horoskopas - Liūtas

Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Moterys “Liūtės” paprastai ieško perspektyvaus vyro, gal būt, sugebančio padaryti karjerą. Iš vyro tikisi ne tik meilės ir dėmesio, bet ir visiškos gerovės. Tokios moterys ištikimos, atsidavusios, jeigu nuolat gaubiamos meile ir rūpestingumu. Tačiau turi ir silpnybių, pavyzdžiui, mėgsta puoštis, gražiai rengtis.

Vyrai, vesdami “Liūtes”, atminkite, kad jas teks visą laiką garbinti, teks jomis žavėtis. Būkite galantiški, nepamirškite, kad žmona mėgsta dovanas ir pasirūpinkite maloniu poilsiu prie jūros.

Liūtams svarbiausia, kad vestuvių pokylis būtų linksmas, taigi ruošdamiesi jam pinigų neskaičiuoja. Viskas turi būti aukščiausios kokybės! Liūtai verčiau pasiskolins trūkstamą sumą, bet užsakys puošnią pokylių salę ir pakvies geriausius muzikantus. Nieko pigaus – tik porcelianas, auksas ir sidabras. Liūtas nepasitenkins savo išrinktosios suknele – jis ją nupirks, ir pačią gražiausią! Pats pasipuoš smokingu, o po vestuvių abiejų apdarai bus sudėti į skrynią ir palikti prisiminimui.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Islamas (31)    Paukščiai (5)    Mokyklos (22)    Krikščionys demokratai (3)    Nokia (24)    Arūnas Valinskas (4)    Susitaikymas (9)    Baikeriai (8)    Runkeliai (18)    Užsienyje (50)    Lotynų šokiai (5)    Seimo Pirmininkas (2)    Mistika (9)    Švietimas (1281)    Draudimas (7)    Žemgrobiai (6)    Firmos (12)    Automobiliai (41)    Sportas (8)    Dvyniai (9)    Metalinės muzikos grupės (8)    Lotynų kalba (11)    Bankrotas (2)    BTV (3)    Mazda (2)    Alkoholizmas (15)    Drabužiai (41)    Dvarai (36)    Auklės (3)    Meilė bloguose (6)    Reinkarnacija (6)    Grožio salonai (6)    Vadyba (89)    Tatuiruotės (7)    Lietuvoje (5)    Sportas (180)    Radvilos (32)    Advokatai (10)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Žuvys (7)    Ožiaragis (7)    Vasario 16 (12)    Antanas Terleckas (2)    Drakonai (36)    Laikrodžiai (3)    Sportiniai šokiai (2)    Atleidimas (4)    Kompiuterio ergonomika (8)    Leo LT (12)    Aikido (14)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!