LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 13 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Liūtas
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Liūtas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-03-31
Horoskopas keliaujantiems: Liūtas

Liūtas. Šio ženklo žmonės gali jaustis išskirtiniai, nes juos globojanti Saulė kiekvienam suteikia galimybę būti ryškia individualybe. Tikri Liūtai nuo prigimties yra apdovanoti geranoriškumu, kokiu nors talentu, yra labai kūrybingi. Jais pasitikima, jie yra gerbiami, jų švytėjimas traukia kitus ir spinduliuoja iš vidaus. Nereikia pamiršti, kad Liūtai turi magišką galią paveikti kitus.

Kaip šio ženklo žmonės renkasi keliones? Jeigu Liūtas ką nors sugalvojo, vargu ar pasiseks kitiems pakeisti jo sumanymą. Stodamas prieš visus nepritariančius, toks žmogus gali vienas iškeliauti pasirinktu maršrutu ir tokiu būdu įrodyti savo pranašumą. Galbūt kiekviename Liūte slepiasi krislelis Aleksandro Makedoniečio, Julijaus Cezario ar Napoleono užkariautojiško veržlumo, didvyriškumo ir noro likti amžinu valdovu. Kelionėse šio ženklo žmonės semiasi ir kūrybinio įkvėpimo. Didžiausias žavesys yra jų orginalumas, bet ne kieno nors pamėgdžiojimas.

Liūtai turi žinoti visas kelionių detales. Jiems nepatinka pakeitimai. Išimtis - jų pačių inicijuotos permainos. Pasirenkant kelionę svarbūs akcentai bus konfortabilumas ir pramogos. Nereikia stebėtis, kad jie puikiausiai atsipalaiduos ir vaikams skirtuose atrakcionuose. Liūtai nėra linkę palikti savo atžalų namuose ir keliauti vieni. Dažnai ir jie iki senatvės lieka dideliais vaikais. Keliaudami su grupe jie sunkiai bendraus su savo ženklo žmonėmis, o būdami tarp ryškių asmenybių jie gali susirgti dėmesio stokos sau liga. Atsidūrusiam nelaimėje bendrakeleiviui jie nestokos užuojautos, širdies šilumos ir kuo galėdami padės.

Liūtai gerai jausis šiltuose kraštuose. Nors ir malonu pasikaitinti saulėje, nepamirškite, kad esate neatsparūs radiacijai. Liūtams neigiamas emocijas sukels skurdūs kraštai. Labiau negu kiti, jie stebėsis, kad galima gyventi ir esant tokioms sąlygoms. Norėdami patirti teigiamų emocijų aplankykite turtingas, garsias vietas. Jus labai pradžiugins lankomame krašte vykstanti šventė ar festivalis.

Kraudamiesi kelionės lagaminą, pagalvokite apie rūbų patogumą ir praktiškumą, o ne tik apie trokštamą padaryti įspūdį. Ryškios klimato permainos, kiti faktoriai gali atsiliepti širdies darbui. Be to, reikia saugoti savo stuburą.

Kas būdinga ekskursijų vadovams Liūtams? Šie žmonės turi ryškias vadovo sąvybes, todėl gali imtis ir asmeninio kelionių verslo. Jie nelabai būna patenkinti, kai Juos mėginama kritikuoti. Bet tai netrukdo retkarčiais suspindėti jų jumoro jausmui. Liūtai puikiai sugeba organizuoti šventinius renginius ir labai gerai supranta, ko pageidauja elitinė draugija ir vaikai. Liūtams reikėtų organizuoti pramogų keliones, kuriose būtų maksimalus atotrūkis nuo kasdienybės, nestokotų konforto, nors ir būtų nepigios. Jie galėtų sudarinėti išskirtinius maršrutus nedidelėms grupelėms žmonių, atsižvelgdami į individualius pageidavimus.

Liūto ženklo valstybė buvo Romos imperija. Ikirevoliucinei Prancūzijai taip pat netrūko karališkumo. Dabar ši valstybė priskiriama Mergelei. Nepralenkiami Liūtai yra Ispanija, Meksika taip pat Marokas, Tailandas, Taivanas.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Reinkarnacija (6)    Žmogaus teisės (18)    Gaisrininkai (7)    Vandenis (7)    Civilinė sauga (7)    Jautis (2)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Lotynų šokiai (5)    Mistika (9)    Narkotikai (97)    Logistika (12)    Novelės (102)    Įdomybės (87)    Kino kritika (10)    Liberalų sąjūdis (5)    Kabala (6)    Kelionių pasiūlymai (7)    Kinų horoskopas (14)    Variakojis (11)    Auklės (3)    Roko muzikos grupės (10)    Žvejyba (30)    Menas būti kartu (2)    Fantastika (21)    Vasario 16 (12)    Parapsichologija (22)    Miestai (14)    Specialiosios tarnybos (36)    2009 metų horoskopas (15)    Atviras kodas (23)    Geografija (22)    Kalbos kultūra (39)    Tiškevičiai (18)    Drabužiai (41)    Meilė (138)    Gender Loops (6)    Runkeliai (18)    Budizmas (73)    Subkultūros (99)    Energetika (13)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Spausdintuvai (12)    Panayiotis Zavosas (2)    Prevencija (14)    Matematika (2)    Aviacija (38)    Šaulys (7)    Tamplierių ordinas (7)    Turizmo agentūros (10)    „Lietuvos” kino teatras (13)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!