LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 25 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mergelė
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Mergelė
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
MERGELĖ (08.23-09.22)

Mergelės ženklo žmonės linkę į praktiškumą. Jos turi organizacinių sugebėjimų, ką nors tvarkyti, planuoti. Be to jos negaili savęs jokiam darbui ir viską atlieka patikimai ir laikydamosi nuostatos, kad daro ne dėl savęs, bet dėl darbo. Mergelės visada pasiruošusios padėti ir turi poreikį, ką nors gero nuveikti visuomenės labui, kadangi dažnai priklauso socialinėms organizacijoms. Jos yra labai darbščios ir daro daug dėl kitų, nesirūpindamos savimi. Visiems pažįstamas jų didelis reiklumas sau ir kitiems kartais gali jas privesti prie pedantiškumo. Ypatingą dėmesį Mergelės skiria savo kūnui ir sveikatos temoms. Jos domisi mitybos, dažnai mediciniais klausimais ir teikia pirmenybę alternatyviems gydymo metodams. Kai kurios iš jų yra gabios gydymo menui.

Mergelė meilėje

Siekiantis Mergelės meilės ir žinantis jos prigimtį asmuo visada pirma turėtų pademonstruoti savo protą nei grožį. Labiau tikėtina, kad Mergelės daugiau linkusios į protingas mintis nei į gražų veidą ar dailią figūrą. Mergelės gali atrodyti šaltos ir santūrios, tačiau jos labai atidžiai renkasi draugus ir meilužius bei iš pirmo žvilgsnio aklai nepameta galvos. Jų požiūris į širdies dalykus praktiškas. Mergelė kurį laiką atsargiai vertins santykius su esamu partneriu prieš atverdama jam savo jausmus. Jos ieško jas gerbsiančio asmens, kuris būtų inteligentiškas, organizuotas, ir su kuriuo rastų absoliučiai bendrą kalbą. Savo partnerį Mergelė įsivaizduoja ne tik atsidavusį, patikimą ir nuoširdų, bet tai pat ir be galo protingą bei sąmojingą.

  • Kaip suvilioti Mergelės vyrą: jis rimtas ir griežtas. Teikia pirmenybę ramioms, tylioms, paprastoms ir inteligentiškoms partnerėms. Jį galima pavergti romumu, sąmojingumu ir kantrybe. Leiskite suprasti, kad tau reikia jo. Patarimas: jis turi silpnybę elegantiškiems drabužiams ir teikia pirmenybę santūrioms spalvoms.
  • Kaip suvilioti Mergelės moterį: ji elegantiška, graži, išmintinga ir rimta. Kad užkariauti jos širdį, reikės laiko ir kantrybės, tačiau bet kokiu atveju verta!!! Ji mėgsta intelektualius pokalbius ir rimtus, nuoširdžius santykius. Patarimas: pirmąjį vakarą pakvieskite ją į klasikinės muzikos koncertą.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Skirmantas Valiulis (32)    Šamanai (7)    Rašytojai (11)    Gotai (17)    Šventasis Kazimieras (2)    Politika (363)    Roko muzikos grupės (10)    Istorija (154)    Grybai (3)    Panayiotis Zavosas (2)    Interneto tinklai (4)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Mama ir vaikas (48)    Televizoriai (2)    Garso sistemos (15)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Wing Tsun (14)    Aikido (14)    Krizė (59)    Moterims (34)    Kietieji diskai (17)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Ekonomika (259)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Grožio salonai (6)    Bankrotas (2)    Restoranai (5)    Meino meškėnas (2)    Chiromantija (3)    Vaizdo kortos (3)    Mokėjimo kortelės (7)    Sportiniai šokiai (2)    Specialiosios tarnybos (36)    Kinas (193)    Shidokan (3)    Geografija (22)    Metalinės muzikos grupės (8)    Ekologinis ūkis (2)    Energetika (13)    Vytautas Landsbergis (6)    Interneto dienoraščiai (2)    Šachmatai (11)    Go-go (10)    Kokainas (6)    Žemės grobstymai (50)    Spiritizmas (4)    Kompiuteriai (148)    Dvarai (36)    Kaukazo aviganis (2)    Opel (4)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!