LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Ožiaragis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Ožiaragis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
OŽIARAGIS (12.22-01.20)

Ožiaragio ženklo žmonės geba susikoncentruoti į esminius dalykus. Jie yra atsakingi, ir ką daro ar pasako, tai atlieka nepriekaištingai. Jie nieko lengvai nepadaro, o jų rimtumas kartais gali slėgti. Jie dideli realistai su esmės matymu. Sąžiningumas, savarankiškumas ir dorumas jiems yra savaime suprantami dalykai. Ožiaragiu galima visiškai pasikliauti, ir jei jis kartą ką nors pažadėjo, būtinai ištesės. Jam būdingas griežtumas ir nenuolaidžiavimas, kurie nukreipti ne tik prieš kitus, bet ir prieš patį save. Jie yra reiklūs ir nedovanoja už klaidas. Jiems tik geriausia yra pakankamai gerai ir dėl to kyla pavojus, kad Ožiaragiai su savo dideliais reikalavimais užblokuos patys save.

Ožiaragis meilėje

Pareigos jausmas ir didžiulė varanti jėga turėti valdžią dažnai reiškia, kad Ožiaragiai daugiau dėmesio skirs darbui nei romantikai. Ilgos valandos ofise jiems mažai palieka laiko bendravimui ir taip sumažina jų šansus sutikti tinkamą gyvenimo partnerį. Laimė, kad daugelis Ožiaragių savo sielos draugą sutinka darbe. Meilėje jie gali būti drovūs ir komplikuoti. Išore gali atrodyti bejausmiai, bet giliai viduje slypėti jausmingumas. Ožiaragiai rimtai priima savo įsipareigojimus, būna stiprūs ir rūpestingi. Idealus Ožiaragiui partneris tas, kuris jį gerbia, yra jam ištikimas, stropus ir galintis padėti lengvai pašalinti dienos stresus. Tokiam partneriui Ožiaragis bus visada ištikimas ir atsidavęs.

  • Kaip suvilioti Ožiaragio vyrą: Ožiaragis yra garbėtroška, išrankus ir atsargus. Tikrai nelengvas sumanymas užkariauti jo širdį. Tačiau jei ledai vis tik pralaužiami, jis visą gyvenimą bus ištikimas Jūsų palydovas. Patarimas: dažnai jam paskambinkite.
  • Kaip suvilioti Ožiaragio moterį: ji yra protinga, stipri, patikima, atsargi, santūri ir uždara. Nėra taip paprasta pelnyti jos pasitikėjimą ir meilę. Taip pat reikli, inteligentiška ir išsilavinusi. Vertina vyrus, kurie gali ją pralinksminti. Vietoje banalių klubų ji teikia pirmenybę ekstravagantiškoms ir originalioms pasimatymų vietoms. Patarimas: padovanokite jai bilietą į jos mėgstamiausios komandos rungtynes.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Energetika (13)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Apatinis trikotažas (17)    Susitaikymas (9)    Mokesčiai (8)    Nokia (24)    Gender Loops (6)    Soliariumai (5)    Rasos (2)    Šventasis Pranciškus (3)    Velykos (10)    Chemija (5)    Žindymas (14)    Seimo Pirmininkas (2)    Žmogaus teisės (52)    Šventasis Antanas (2)    Matematika (2)    Medžioklė (63)    Melagių diena (3)    Politologija (64)    Burtai (8)    Civilinė sauga (7)    Laivyba (17)    TELE-2 (7)    Lietuvos istorija (110)    Partijos (41)    Taksas (2)    Arbata (10)    Svarstyklės (7)    Apskaita (15)    Joninės (6)    Antanas Terleckas (2)    Laikrodžiai (3)    Bendruomenės (158)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Pankai (6)    Spausdintuvai (12)    Skinheadai (9)    Kovo 8 (3)    Roko muzikos grupės (10)    Domenai (11)    Parapsichologai (7)    Kultūra (749)    Masonai (7)    Novelės (102)    Artūras Zuokas (41)    Delfinologija (4)    Meino meškėnas (2)    Leo LT (12)    Katės (33)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!