LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Ožiaragis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Ožiaragis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Ožiaragis. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)
Šie metai įneš nerimo į tavo širdį. Slėgs vienatvė, nepasitikėjimas kitais, išryškės kompleksai, baimės, slapti priešai. Teks daugiau pasigilinti į save, suvokti esmines vertybes. Net jei neturėjai priešų, dabar lengvai jų įsigysi, ypač slaptų, užsimaskavusių.

Draugystė. Meilė. Keistai klostysis ir draugystės, ir meilės reikalai. Kai kurie draugai tarsi pasislėps po kaukėmis. Gali netgi paaiškėti, kad tas, kuriuo pasitiki, yra beveik slaptas priešas. Kita vertus, vienas pažįstamas, galbūt virtualus, gali tapti intymiausių tavo paslapčių patikėtiniu. Panašu, kad ir meilė bus kažkokia nereali. Gal ji vyks tik vaizduotėje, o gal su kuo nors bendrausite, bet keistokai, taip, kad tikras vienas kito pažinimas bus nelabai įmanomas.

Mokslas. Darbas. Jei įmanoma, tęsk tai, ką jau moki, nesiblaškyk manydama, kad kitur bus geriau. Nebent pajustum poreikį dirbti mažai mokamą, tačiau kai kurioms visuomenės grupėms (ypač nuskriaustosioms) reikalingą darbą. Šiuo metu tokia savotiška tarnystė tau teiktų vidinės stiprybės, grąžintų gyvenimo prasmės jausmą. Su mokslais irgi panašiai. Jei mokaisi realinius mokslus, seksis nelengvai, o jei mokslai susiję su menu, socialine sfera, medicina, lengvai suvoksi dėstomų dalykų esmę.

Pinigai. Pirkiniai. Arba šiemet pinigų bus negausiai, arba tu staiga tapsi tokia nematerialistė, kuriai atrodys, kad prabanga, turtas tik rodo dvasios skurdą. Gali atsitikti taip, kad likimas pažers nelengvų išbandymų, kertančių per kišenę – teks kažkuo rūpintis, slaugyti, mokėti dideles palūkanas ar pan. Labiausiai domins pirkiniai, susiję su menu, mistika, sveikatos dalykais.

Dėmesio!!! Labiau rūpinkis sveikata, nes gresia apsinuodijimai, infekcijos, širdies ritmo sutrikimai. Saugokis avantiūrų, intrigų, nelegalių veiksmų. Pasakyk „ne“ blogiems įpročiams, netikusiems santykiams, draugams, kurie nieko gero negali duoti ir tik trukdo tobulėti.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Aikido (14)    Darbdaviai (10)    Vartotojai (29)    Aiškiaregiai (11)    Džiaugsmas (2)    Breakdance (4)    Kultūra (749)    Vorai (2)    Meninė gimnastika (14)    Šokiai (56)    Vytautas Landsbergis (6)    Bendravimas (743)    Šaulys (7)    Ekologija (15)    Romas (3)    Paukščiai (5)    Netolerancija (6)    Soliariumai (5)    Mokslai (1219)    Viešnia iš ateities (2)    Linux/Unix (34)    Šachmatai (11)    Vitaminai (2)    Anglų kalba (35)    Viešieji ryšiai (20)    Aviacija (38)    Taksas (2)    Lotynų kalba (11)    Vabzdžiai (5)    Tiškevičiai (18)    Paieškos sistemos (14)    Masonai (7)    Erich Fromm (5)    Vox Populi (14)    Radvilos (32)    Vaiduokliai (23)    Elektroninės šiukšlės (10)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Procesoriai (28)    Partijos (41)    Vaizdo kortos (3)    Lobių ieškotojai (3)    Grybai (3)    Konspiracija (2)    Domenai (11)    Chemija (5)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Kreditai (2)    Stomatologija (6)    Modemai (8)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!