LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Ožiaragis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Ožiaragis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Ožiaragis. Horoskopas 2007-iems metams
Antrus iš eilės metus Ožiaragiai jaučia savyje dangiškų oponentų – jį globojančio Saturno ir ilizijų planetos Neptūno įtaką. Dalis tikslų, kuriuos jūs sau iškėlėte dar 2005 metų pabaigoje, jau pasiekti vienokiu ar kitokiu laipsniu. Liko susikurti materialinę bazę projektams, sumanytiems 2006 metų rudenį. 2007 metais Ožiaragių laukia naujas darbas ir aktyvesnė naujų pajamų šaltinių paieška. Neptūnas stumia Ožiaragį į nereikalingas ir pernelyg dideles išlaidas – nereikėtų pasiduoti jo įtakai. Protingas taupumas ir griežtas planavimas – štai Ožiaragio sėkmės paslaptis šiais metais. Ožiaragiai turi būti itin atsargūs šiais metais su gandais ir svetimomis paslaptimis – galite tapti tiek jų aukomis, tiek ir nesąmoningais jų platintojais.

Pirmus du tris šių metų mėnesius Ožiaragiai dirbs praeitų metų ritmu, o nuo kovo-balandžio paaiškės, kad dabartinis dalykinių santykių modelis paseno ir laikas kažką keisti. Birželį tai taps taip akivaizdu, kas Ožiaragiai, atidėję neapibrėžtam laikui atostogas ir namų reikalus, užsiims savo karjeros pertvarkymu ir padarys tai taip sėkmingai, kad jau rugsėjo pabaigoje – spalio pradžioje išeis į kokybiškai naują karjeros lygmenį. Palankūs dalykiniu požiūriu mėnesiai – sausis ir rugpjūtis. Atsargumo reikėtų birželyje. Pavasarį ir vasarą vemkite kelionių ir komandiruočių.

Saturnas ir Neptūnas atsižymėjo ir asmeniniame Ožiaragių gyvenime. Galimi nesutarimai su giminaičiais, teisminiai ginčai dėl bendrų pinigų, palikimo, tačiau nerimauti nėra ko – Ožiaragiai paprastai laimi tokias kovas. Asmeninių santykių, susiklosčiusių šiuo momentu, negalima tęsti tokiu pat būdu, kaip dabar, reikia kažką keisti. Tai nereiškia santykių nutraukimo. Jeigu jau keičiasi jūsų gyvenimas apskritai, tai pasikeitimai negali nepaliesti ir jausmų srities. Gali būti, kad jūsų partneris dabar pergyvena ne pačius geriausius laikus finansine prasme – pagalvokite, kaip galėtumėte jam padėti.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    IT parodos (10)    Sel (10)    Atleidimas (4)    Aukštasis mokslas (13)    Subkultūros (99)    Įdomybės (87)    Sportas (8)    Tiškevičiai (18)    Valdas Adamkus (11)    Pramoginiai šokiai (2)    Neištikimybė (2)    Operacinės sistemos (50)    Partijos (41)    Rokeriai (3)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Meino meškėnas (2)    Garso sistemos (15)    Wing Tsun (14)    Sąmokslo teorijos (19)    Psichiatrija (64)    Filosofija (326)    Pirmoji meilė (3)    Bankinės technologijos (11)    Vokiečių aviganis (2)    Maxima (10)    Kelionių pasiūlymai (7)    Pagonybė (3)    Vadyba (89)    Atleidimo svarba (2)    Džiazo muzikos grupės (11)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Kalbos kultūra (39)    Velniai (9)    Lietuvių fantastika (11)    Omnitel (12)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Vartotojai (29)    Avalynė (7)    Įvaikinimas (3)    Automobiliai (41)    Mokykla be narkotikų (20)    Skundai (22)    Imtynės (29)    Skandalai (476)    Skaneriai (5)    Pelės (5)    Matematika (2)    Astronomija (46)    Grožio salonai (6)    Gintaras Beresnevičius (26)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!