LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Ožiaragis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Ožiaragis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-23
Vestuvinis Horoskopas - Ožiaragis

Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Labai originalios merginos. Dažniausiai – svajingų akių, lieknos figūros. Turi gerą skonį. Kartais konservatyvios, nemėgsta keisti savo nusistovėjusių pažiūrų į gyvenimą ir žmones.

Vyrai, tokios moterys visada atrodo jaunesnės, negu yra iš tikrųjų. Mėgsta gamtą, sportą, iškylas. Jeigu žavitės gera virtuve (rask dabar vyrą nemėgstantį skaniai pavalgyti), susirūpinkite savo figūra: jums gresia pavojus nutukti. Po kelių vedybinio gyvenimo metų nekaip atrodysite greta lieknos žmonos. Nutukimas gresia ir sveikatai, ir grožiui.

Gimę po Ožiaragio ženklu mėgsta visa, kas tradiciška, išbandyta, tikra. Tik tarpais jie užsiverčia ant savo pečių pernelyg daug darbų. Vestuvių išvakarėse artimiesiems derėtų pakontroliuoti, kad Ožiaragis nepersitemtų. Juk jis stengsis, kad iš jo akiračio niekas neišsprūstų: nei mašinų puošimas, nei kvietimų į vestuvių iškilmes išsiuntinėjimas, nei susitarimas su operatoriumi… O kas gali būti miela rūpesčių išvargintam žmogui? Nebent mintis kaip gerai, kad visą tai pagaliau baigsis ir galėsiu normaliai pailsėti!

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kompiuterinis saugumas (43)    Runkeliai (18)    Tiškevičiai (18)    Dieta (33)    Paieškos sistemos (14)    Roko muzikos grupės (10)    Mokslai (1219)    Krikščionys demokratai (3)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Draudimas (7)    Archeologija (42)    Depresija (29)    Renginiai (31)    Paukščiai (5)    Vitaminai (2)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Susitaikymas (9)    Užsienyje (2)    Švedija (9)    Drabužiai (41)    Bendravimas (743)    Vytautas Landsbergis (6)    Religija ir tikėjimai (315)    Katarai (2)    Moterims (34)    Interneto komentarai (2)    Imtynės (29)    Lietuvių fantastika (11)    Šventieji (10)    Gintaras Beresnevičius (26)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Technologijos (1819)    Restoranai (5)    Joga (56)    Visuotinė istorija (44)    Zodiako ženklai (88)    Žinių visuomenė (14)    Interneto tinklai (4)    Mokslininkai (2)    Vartotojai (29)    Nusikaltimai (6)    Išpažintis (16)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Mama ir vaikas (48)    Moters diena (4)    Istorija (154)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Civilinė sauga (7)    Mergelė (7)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!