LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Ožiaragis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Ožiaragis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-03-31
Horoskopas kelliaujantiems: Ožiaragis

Ožiaragis. Gimusieji po Ožiaragio ženklu išsiskiria konkretumu ir gyvena turėdami tikslą kiekvienoje savo veiklos srityje. Gali pasirodyti, kad šie žmonės yra sukaustyti analitiškumo, bet kai reikia, jie pasielgia ir taktiškai, ir lanksčiai.

Ožiaragiai - uždari žmonės. Keliaujant grupėje Jie gali pasirodyti neprieinami, šaltoki, kiek pesimistiški ir neturintys noro bendrauti. Per visą kelionę galite ir nesuprasti, kad atsiribojęs bendrakeleivis slėpė savo jautrią prigimtį. Ožiaragiams būdingas asketizmas. Jie lengvai prisitaiko prie minimalių kelionės patogumų, dažnai pasirenka išbandymų reikalaujančias keliones. Šio ženklo žmonės gali iškeliauti vieni, gyventi atsiskyrėlio gyvenimą. Bet tai sietina su vidinio tobulėjimo programa.

Turėdami nedaug laiko ir pasirinkę netolimą kelionę, neatsisakykite malonumų ir romantikos. Tokia išvyka turėtų būti panaši į kelionę po pasakų šalį. Gerai, jeigu ta šalis bus prie vandens. Ožiaragiai mėgsta išvykas į šventąsias vietas. Jeigu kasdieniame gyvenime mažai judate, nesportuojate, nesusižavėkite iškylauti tolėliau pėsčiomis ar dviračiu. Toks krūvis jau kitą dieną jus nuvargins. Visiškai kas kita, jeigu išsirengėte į tolimą kelionę. Galite suplanuoti tokį maršrutą, kuriame teks ilgą atstumą įveikti savo jėgomis. Didžiuositės savo ištverme ir galėsite pasidžiaugti įspūdžiais. Kelionėje greitai suartėsite su bendrakeleiviais.

Pasirinkę užsienio kelionę, pasidomėkite vadovo profesionalumu. Jums bus labai svarbus detalus informacijos pateikimas. Kas nesvajoja apie Japoniją? Ožiaragiams tai būtų visa ko viršūnė. Nors kartą gyvenime nuvykite į kalnus. Reikėtų pasisaugoti peršalimo. Jautri vieta yra keliai ir sąnariai. Po dienos krūvio būtinai juos pamasažuokite. Patyrę traumą, turėtumėte ieškoti profesionalo pagalbos.

Ekskursijų vadovai Ožiaragiai stengiasi viską daryti planingai ir tiksliai laikosi numatytos programos. Jiems geriausia lydėti grupes žmonių, vykstančias į dvasingas keliones. Sunkiausia užduotis Jiems bus bendravimas su inoringais keleiviais. Didžiausias šių žmonių indėlis jaučiamas besikuriančioje kompanijoje. Užvaldyti idėjos jie gali nuversti kalnus ir tapti pavyzdžiu greitai palūžtantiems pesimistams.

Ožiaragiui priskiriama Kinija, Albanija, Suomija, Estija.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Medžioklė (63)    Labradoras (2)    Vadovavimas (185)    Smurtas mokyklose (10)    Viktor Uspaskich (61)    Viešnia iš ateities (2)    Ginklai (22)    Sodininkystė (22)    Parašiutizmas (15)    Wing Tsun (14)    Klonavimas (10)    Įžymūs žmonės (68)    Hobi (106)    Projektavimas (7)    Metalinės muzikos grupės (8)    Vampyrai (9)    Televizija (17)    Reinkarnacija (6)    Šunys (67)    Visuotinė istorija (44)    Aerobika (3)    Biologija (222)    Hipiai (9)    E - komercija (87)    Ekologiški produktai (2)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Tatuiruotės (7)    Siamo katės (2)    Miniatiūros (7)    Vaizdo sistemos (34)    Auklėjimas (7)    Avinas (7)    Kazino (10)    Skundai (22)    Kanapės (15)    Kreditai (2)    Aiškiaregiai (11)    Narkotikai (97)    Komunikacija (166)    Psichiatrija (64)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Kaziuko mugė (3)    Džiazo muzikos grupės (11)    Klubai (8)    Skorpionas (7)    Gintaras Beresnevičius (26)    Turizmas (151)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Makaronai (2)    Vartotojai (29)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!