LT   EN   RU  
2020 m. liepos 7 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Svarstyklės
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Svarstyklės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
SVARSTYKLĖS (09.23-10.22)

Svarstyklių ženklo žmonėms reikalinga harmonija. Ginčai joms kenkia bei nuolat vargina priešingybių balansavimas. Visiems pažįstami jų diplomatiniai gabumai ir žavesys. Kita Svarstyklių pusė kartais pasireiškia per dideliu susikaupimu ir nesugebėjimu patenkinti savo pačių poreikius. Svarstyklės turi išreikštą grožio jausmą ir gerą akį spalvoms bei formoms. Ši savybė suteikia joms gabumų meno supratimui, daiktų ir žmonių puošimui. Mada, kosmetika ir papuošalai - svarstyklių stichija. Jos pasižymi puikiomis manieromis ir geru skoniu, dažnai labai rūpestingai prižiūri ir save. Jos vertina kitų žmonių draugiją ir moka priimti svečius, yra geros šeimininkės.

Svarstyklės meilėje

Svarstyklės yra komandiniai žaidėjai, kurie nemėgsta būti vieni. Retai stokoja draugų, bendravimas joms teikia tikrą pasitenkinimą. Ir vis dėl to jos gali būti šaltos ir išlaikančios atstumą, bėgti nuo emocinių įsipareigojimų. Jos nepakenčia ginčų ir labiau norėtų rasti kompromisą nei veltis į konfliktą. Gimę romantiškomis asmenybėmis, Svarstyklės visą gyvenimą praleidžia meilėje ir mylėdamos save. Svarstyklėms išvaizda labai svarbi. Taigi, jų partneris turi būti patrauklus, gerų manierų, visada gerai atrodyti. Žavumu ir lengvabūdiškumu Svartyklės traukia gerbėjus kaip medus bites.

  • Kaip suvilioti Svarstyklių vyrą: jis švelnus, elegantiškas ir žavingas. Apie save yra geros nuomonės ir mėgsta būti dievinamas bei lepinamas. Kad pralaužyti ledus, pirmą žingsnį galima drąsiai žengti pačiai. Svarstyklių vyras labai vertina inteligentišką moterį, kuri išvaduotų jį nuo kasdienių rūpesčių. Patarimas: rūpestingai darykitės akių makijažą.
  • Kaip suvilioti Svarstyklių moterį: ji yra elegantiška, moteriška, linksma ir švelni. Kad užkariauti jos širdį, geriausia lepinti brangiomis ir įmantriomis dovanomis. Kad greitai jos neprarastumėte, būkite labai švelnus ir dėmesingas. Patarimas: siųskite jai gėles ir meilės laiškus.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Medžioklė (63)    Kornreksai (3)    Erotiniai šokiai (23)    Parašiutizmas (15)    Apatinis trikotažas (17)    Dažasvydis (3)    Rasos (2)    Kompiuterio ergonomika (8)    Helouvynas (7)    Wing Tsun (14)    Telekomunikacijos (188)    Viktor Uspaskich (61)    Lietuvių fantastika (11)    Kompiuteriai (148)    Liūtas (7)    Įvaikinimas (3)    E - komercija (87)    Draugystė (10)    Žinių visuomenė (14)    Žala sveikatai (16)    Avalynė (7)    Erotika (8)    Užsienyje (2)    Arkliai (12)    Euro naujienos (2)    Žemės ūkis (33)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Kvepalai (10)    Mokyklos (22)    Hakeriai (273)    Pyktis (6)    Liberalų sąjūdis (5)    Žvaigždės (19)    Šunų veislės (52)    Ekologiški produktai (2)    Seimo rinkimai (4)    Lobiai (12)    Kultūra (749)    Interjero dizainas (13)    Ekonomika (259)    P2P tinklai (2)    Mama ir vaikas (48)    Ištikimybė (4)    Lietuvos istorija (110)    Vandenis (7)    Gender Loops (6)    Teatrai (21)    Subkultūros (99)    Brendis (6)    Visuotinė istorija (44)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!