LT   EN   RU  
2020 m. liepos 7 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Svarstyklės
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Svarstyklės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Svarstyklės. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)
Tai naudingų ryšių užmezgimo metai, tad bendrauk, nesislėpk nuo naujų žmonių. Mokykis naujų dalykų, lankyk kursus – pravers. Kai reikės padaryti rimtą sprendimą, remkis ne tik savo galva, bet ir protingų, geranoriškų žmonių patarimais.

Mokslas. Darbas. Geriausiai seksis dirbti aptarnavimo, informacijos apdorojimo ir sklaidos, reklamos, vertėjavimo, prekybos sferose. Palanku visa, kas reikalauja komunikabilumo, gebėjimo greitai susigaudyti situacijoje. Daug reikš ryšiai bei draugų pagalba. Mokymuisi tavo galvelė kaip reta nesipriešins, tad galima tikėtis, kad į ją priplūs masė reikalingos informacijos, kuria puikiai mokėsi pasinaudoti. Aplinkiniams paliksi sumanios gudruolės ir šmaikštuolės įspūdį.

Draugystė. Meilė. Draugų toli ieškoti nereikės. Galėsi kurti artimų širdžių klubą, nes aplink telksis daug šiltų, draugiškų žmonių, pasirengusių bet kada išklausyti arba laukiančių tavo dėmesio ir taiklaus žodžio. Meilės nuotykių šiemet nepritrūks, tačiau didžiosios gyvenimo meilės dar gali tekti palaukti. Daugiausiai dėmesio ir šilčiausių jausmų sulauksi iš vaikino, kuris sukiojasi netoliese.

Pinigai. Pirkiniai. Nebūsi nei turtuolė, nei vargšė. Gausi pagal nuopelnus, gyvensi pagal galimybes. Jei turi tikslą, mokėsi ir pataupyti, o jeigu ne – smagiai paišlaidauti. Geriausiu atveju šių metų pirkinys galėtų būti automobilis. Jei neturi tokio poreikio ir nebus galimybių, tai galbūt įsigysi nešiojamąjį kompiuterį, treniruoklį ar dviratį.

Dėmesio!!! Nenusišnekėk! Saugokis įvairių užkratų, infekcijų, avarijų. Vasarį lengva sugadinti santykius su giminėmis, kolegomis, o tai nemaloniai kirs per daugelį sričių. Spalį neprisidaryk problemų darbe, neliežuvauk. Balandžio pabaigoje saugokis nemalonumų kelionėje. Tuo metu numatomi ir stresai dėl meilės.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kokainas (6)    Bendruomenės (158)    Kreditai (2)    Vaiko sveikata (8)    Archeologija (42)    Egiptas (24)    Vilniaus bendruomenės (4)    Vabzdžiai (5)    Spausdintuvai (12)    TELE-2 (7)    Runkeliai (18)    Žmonės (241)    Sveikata (313)    Mokesčiai (8)    Joninės (6)    Leo LT (12)    Vartotojai (29)    Velykos (10)    Kelionių organizatoriai (6)    Joga (56)    Burtai (8)    Rinkimai (23)    Apatinis trikotažas (17)    Užgavėnes (9)    Hipiai (9)    Atsiprašymas (3)    Policija (2)    Auklėjimas (7)    Laivyba (17)    Energetika (13)    TV3 (4)    Vandens slidės (2)    Specialiosios tarnybos (36)    Menas būti kartu (2)    Helouvynas (7)    Poetai (11)    Siemens (6)    Homeopatija (5)    Miniatiūros (7)    Sąmokslo teorijos (19)    Sportas (8)    Zodiako ženklai (88)    Optinis ryšys (12)    Dalia Grybauskaitė (16)    Geležinkeliai (4)    Namų vaizdo technika (2)    Viktor Uspaskich (61)    Komunikacija (166)    Sektos (12)    Draudimas (7)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!