LT   EN   RU  
2020 m. liepos 7 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Svarstyklės
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Svarstyklės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Svarstyklės. Horoskopas 2007-iems metams
2007 metai pareikalaus iš Svarstyklių susitvarkyti visus planus ir projektus. Viskas turi būti kruopščiai apgalvota ir sudėliota į lentynėles. Saturnas netgi būdamas pačiose negatyviausiose padėtyse paprastai būna geras Svarstyklėms, ir dabar jis duoda joms šansą pakoreguoti savo likimą. Gali atsirasti rimtų dalykinių ryšių su vyresnio amžiaus asmenimis arba solidūs ir patikimi draugai. Šiais metais Svarstyklės daug važinės ir susipažins su daug žmonių. Lieka tik pasitelkti savo intuiciją, kad netaptum aferistų auka.

Darbe pas Svarstykles – viskas tvarkoje. Praeiti metai vertė rimtai dirbti, nematant nė menkiausių darbo rezultatų, o dabar atėjo laikas rinkti derlių. Savo veiklos srityje Svarstyklės parodys išradingumą, pateiks puikių racionalizacinių pasiūlymų. Gali užsimegzti draugiški santykiai su vyresnybe ar bendradarbiais. 2006 gruodį Svarstyklės neblogai padirbėjo, taip kad 2007 sausis – visiškoje jų valdžioje.

Tuo metu gerai keliauti pailsėti ten, kur klimatas toks pats kaip ir namuose – staigus laiko juostų pasikeitimas neigiamai paveiks šio ženklo atstovų savijautą. Geriausias laikas verslui vystyti – kovas ir balandis. Rugpjūčio pabaigoje Svarstyklės apčiuopamai pataisys savo materialią padėtį, kai tuo tarpu lapkritis – labai nepalankus metas verslas.

Romantiškuose reikaluose Svarstyklės retai atsiduria tarp kenčiančiųjų, joms paprastai sekasi. Ir 2007 metai nebus išimtis, tik nereikėtų skubėti įteisinti santykius. Birželio pradžioje Svarstyklės slopins savo partnerius, norėsis jam komanduoti. Šiuo laikotarpiu galimi barniai. Kaip greitai bus susitaikyta priklauso tik nuo pačių Svarstyklių. Asmeniniuose santykiuose geriausi laikotarpiai – vasaris, kovas ir lapkritis, kai Svarstyklių šeimininkė Venera užims šiam ženklui palankią poziciją.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Reinkarnacija (6)    Auklėjimas (7)    Bankrotas (2)    Monitoriai (11)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Žmogaus teisės (52)    Romas Kalanta (4)    Kalbos kultūra (39)    Stalo žaidimai (7)    Augalai (8)    Grybai (3)    Telekomunikacijos (188)    Ekologiškas maistas (2)    Zigmas Vaišvila (10)    Darbdaviai (10)    Radvilos (32)    Užsienyje (2)    Žiniasklaida (108)    Transportas (125)    Statyba (29)    Kazimiera Prunskienė (13)    Vadovavimas (185)    Vabzdžiai (5)    Erich Fromm (5)    Užsienyje (50)    Vilniaus bendruomenės (4)    Emo (10)    Kreditai (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Moterims (34)    Mistika (9)    Paukščių gripas (21)    Seimo rinkimai (4)    Pasakos (60)    Opijatai (13)    Liemenėlės (3)    Valdas Adamkus (11)    Sportas (180)    Kelionių pasiūlymai (7)    Konditerija (10)    Šaudymas iš lanko (2)    Siamo katės (2)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Rinkimai (23)    Vėlinės (5)    Technologijos (1819)    Grybų patiekalai (6)    Homeopatija (5)    Eurointegracija (5)    Restoranai (5)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!