LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vandenis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Vandenis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Vandenis. Horoskopas 2007-iems metams
2007 metai užbaigs daugiametį transformacijos ciklą. 2006 gruodis atnešė pasikeitimų į visas Vandenio gyvenimo sritis ir į naujus metus jie įžengs atsinaujinę, pakylėti, pilni kūrybinių jėgų. Vandenių laukia socialinės krypties pasikeitimas, jūs galite tapti naujo tipo politiku ar ideologu, galite tapti didelio kolektyvo vadovu ir gauti pajamų iš darbo asociacijose. Vandeniai gali susilaukti labai įtakingo asmens globą arba autoritetingų draugų pagalbą. Atsiras galimybė uždirbti nauiju, neįprastu būdu. Žinoma, kol tęsiasi Saturno ir Neptūno priešprieša jūsų ženkle, sunkumų išvengti nepavyks, bet jie lies daugiausiai asmeninį Vandenių gyvenimą.

2006 lapkritį-gruodį jau įvyko kažkokie palankūs pasikeitimai jūsų karjeroje ir 2007 metais jums belieka laikytis pasirinkto kurso, puoselėti ir vystyti numatytus planus. Kovas ir lapkritis – geriausias laikas naujų pelningų kontraktų pasirtašymui. Tuo metu atsiras galimybė perdaryti visus reikalus iružbaigtim kas dar velkasi iš paskos – entuziazmo ir energijos pakaks viskam. Rimti sunkumai gali iškilti rugpjūčio pabaigoje, esant Marso ir Jupiterio priešpriešai.

Ameniniame gyvenime 2007-ieji – pergalių, pasiekimų ir, deja, neįveikiamų kliūčių metai. Iš vienos pusės, net santūriausi Vandeniai aktyviai užkariauja savo meilės objekto dėmesį, mitriai asistuoja ir tampa gundantys, kadangi turi savyje aistros ir optimizmo užtaisą. Iš kitos pusės, Marso ir Jupiterio konfliktas suteikia Vandeniams nebūdingą jiems grubumą, nesantūrumą, nekantrumą, polinkį neapgalvotiems poelgiams.

Tačiau jau rudenį viskas stos į savo vietas ir jūs suprasite, kad jūsų partneris yra seniai pasirengęs pasiūlyti jums būtent tai, ko jūs norite – priimti siūlomą ranką ir širdį arba kuriam laikui palikti jus ramybėje ir duoti galimybę susigaudyti savo jausmuose.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Feng šui (7)    Vynas (16)    Šunų veislės (52)    Vorai (2)    Valdas Adamkus (11)    Archeologija (42)    Darbdaviai (10)    Prancūzų buldogas (2)    Fizika (11)    Parašiutizmas (15)    Telekomunikacijos (188)    Politologija (64)    Priklausomybė (3)    Krizė (59)    Sportiniai šokiai (2)    Žemgrobiai (6)    Renginiai (31)    Zigmas Vaišvila (10)    Automobiliai (41)    Interneto komentarai (2)    Filatelija (11)    Grybai (3)    Krikščionys demokratai (3)    Klubai (5)    Skundai (22)    Sekimas ir privatumas (12)    Kulinarija (181)    Tadas Blinda (10)    Meilė bloguose (6)    Operacinės sistemos (50)    Kelnaitės (2)    Radvilos (32)    Literatūra (239)    Pedagogika (21)    Gender Loops (6)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Sektos žudikės (6)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Brendis (6)    Rytietiški šokiai (16)    Amerikos lietuviai (7)    Šokiai (56)    Kazimiera Prunskienė (13)    Ekologiškas maistas (2)    Atsiprašymas (3)    Restoranai (5)    Teisėtvarka (24)    Simbolika (2)    Žydai (32)    Runkeliai (18)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!