LT   EN   RU  
2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vandenis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Vandenis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-23
Vestuvinis Horoskopas - Vandenis

Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Gimusios tomis dienomis – emancipuotos moterys; geros gyvenimo draugės, jomis galima pasitikėti. Niekad neapkalba kolegų, sugeba kitus suprasti, atleisti silpnybes /ne tik kitų, bet savo vyro/. Tačiau ir vyrui patartina turėti tokias pat charakterio savybes. Madomis šios moterys ne ypatingai domisi, jos įsitikinusios, kad pasaulyje yra įdomesnių ir svarbesnių dalykų.

Vyrai, žinokite, kad šios moterys bet kokioje situacijoje sugebės rasti išeitį. Kita vertus, nors iš pažiūros to ir nematyti, joms taip pat reikia paramos ir pagalbos. Sugebėkite ją suteikti taktiškai, kad neužgautumėte moters ambicijos. Taktas ir diplomatija – dvi pagrindinės sąlygos jūsų šeimyniniame gyvenime.

Labiau už viską Vandeniai vertina laisvę, taigi jiems labai nelengva pasiryžti vedyboms. Be to, Vandenis yra oro stichijos ženklas, o ši stichija yra greičiau intelektuali negu emocionali. Bet jeigu jis nusprendė susituokti alpinistų stovykloje kelių kilometrų aukštyje, jokia jėga jo nesulaikys! Liks tiktai padėti susirasti pasišventusį dvasininką, kuris kalnuose sutuoktų Vandenį su jo išrinktąja. Toks pat nenuspėjamas Vandenis ir vestuvinės puotos atžvilgiu: jis gali susižavėti, pavyzdžiui, tailandietiškais patiekalais, ir tik jais vaišinti svečius. Nevalgote ryžių su jūros gėrybėmis – tai jūsų problema. Juk atėjote ne prisikirsti, o pasveikinti draugo…

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Skandalai (476)    Sąmokslo teorijos (19)    Gaisrininkai (7)    Kompiuterių virusai (52)    Vilniaus bendruomenės (4)    Barai (7)    Vaiduokliai (23)    Klubai (8)    Roko muzikos grupės (10)    Šventieji (10)    Windows (7)    Motociklai (12)    Kalbos kultūra (39)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    E - komercija (87)    Dailė (34)    Bučiniai (31)    Šunys (67)    Darbo partija (4)    Spauda (3)    Nokia (24)    Žvejyba (30)    Aiškiaregiai (11)    Civilinė sauga (7)    Bankrotas (2)    Vandens slidės (2)    Krikščionybė (135)    Kornreksai (3)    Geologija (20)    Erich Fromm (5)    Statyba (29)    Augalai (8)    6 branduolių (3)    Poltergeistai (2)    Chemija (5)    Erotika (8)    Firmos (12)    Sąmokslo teorija (19)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Imtynės (29)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Užgavėnes (9)    Optinis ryšys (12)    Gintaras Beresnevičius (26)    Skolininkai (12)    Ekologiški produktai (2)    Brendis (6)    Televizija (17)    Transportas (125)    Jautis (7)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!