LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vandenis
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Vandenis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-23
Vestuvinis Horoskopas - Vandenis

Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Gimusios tomis dienomis – emancipuotos moterys; geros gyvenimo draugės, jomis galima pasitikėti. Niekad neapkalba kolegų, sugeba kitus suprasti, atleisti silpnybes /ne tik kitų, bet savo vyro/. Tačiau ir vyrui patartina turėti tokias pat charakterio savybes. Madomis šios moterys ne ypatingai domisi, jos įsitikinusios, kad pasaulyje yra įdomesnių ir svarbesnių dalykų.

Vyrai, žinokite, kad šios moterys bet kokioje situacijoje sugebės rasti išeitį. Kita vertus, nors iš pažiūros to ir nematyti, joms taip pat reikia paramos ir pagalbos. Sugebėkite ją suteikti taktiškai, kad neužgautumėte moters ambicijos. Taktas ir diplomatija – dvi pagrindinės sąlygos jūsų šeimyniniame gyvenime.

Labiau už viską Vandeniai vertina laisvę, taigi jiems labai nelengva pasiryžti vedyboms. Be to, Vandenis yra oro stichijos ženklas, o ši stichija yra greičiau intelektuali negu emocionali. Bet jeigu jis nusprendė susituokti alpinistų stovykloje kelių kilometrų aukštyje, jokia jėga jo nesulaikys! Liks tiktai padėti susirasti pasišventusį dvasininką, kuris kalnuose sutuoktų Vandenį su jo išrinktąja. Toks pat nenuspėjamas Vandenis ir vestuvinės puotos atžvilgiu: jis gali susižavėti, pavyzdžiui, tailandietiškais patiekalais, ir tik jais vaišinti svečius. Nevalgote ryžių su jūros gėrybėmis – tai jūsų problema. Juk atėjote ne prisikirsti, o pasveikinti draugo…

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Alkoholizmas (15)    Parapsichologai (7)    Airija (9)    Programos (61)    Stomatologija (6)    Paukščiai (5)    Mistika (446)    Aukštasis mokslas (13)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Kelnaitės (2)    Medžioklė (63)    Stalo žaidimai (7)    Moterims (34)    Meninė gimnastika (14)    Išpažintis (16)    Parašiutizmas (15)    Geografija (22)    Technologijos (1819)    Klaviatūros (11)    Prevencija (14)    Rytietiški šokiai (16)    Skirmantas Valiulis (32)    Apskaita (15)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Istorija (154)    Vilniaus bendruomenės (4)    Energetika (13)    Logistika (12)    Žindymas (14)    Renginiai (31)    Imtynės (29)    Šaulys (7)    Rokeriai (3)    Paieškos sistemos (14)    Kabala (6)    Lietuvių valgiai (28)    Ekologiški produktai (2)    Grožio salonai (6)    Amfetaminas (2)    Atleidimas (4)    Meilė bloguose (6)    Viešnia iš ateities (2)    Viešieji ryšiai (20)    Korupcija (22)    Žiniasklaida (108)    Intel (6)    Metalinės muzikos grupės (8)    Makaronai (2)    Programavimas (20)    Paukščių gripas (21)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!