LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
  Technologijos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-05-17
IBM pristatė galingą duomenų saugyklą smulkiam ir vidutiniam verslui
2006 m. gegužės 17 d. – IBM paskelbė išleidžianti naują „IBM System Storage DS4700 Express“ – plačiajuostę duomenų saugyklą, kurioje pritaikyta pirmaujanti rinkoje keturių gigabitų per sekundę technologija.

Skirta smulkiajam ir vidutiniam verslui ši nauja duomenų kaupimo sistema padės vartotojams, kuriems reikalingas spartesnis priėjimas prie svarbios verslo informacijos. IBM lyderystė plačiajuosčių duomenų saugyklų technologijų srityje leis šiems vartotojams susikurti informacijos pagal poreikį aplinką.

Lygiai prieš metus IBM pristatė pirmąją duomenų sistemą, palaikančią 4 Gbps galimybę - „IBM System Storage DS4800“.

Smulkiajam ir vidutiniam verslui šiandien jau reikia valdyti duomenis beveik tuo pačiu lygiu kaip ir didesnėse organizacijose. Tai pasakytina ir apie interneto kompanijas, dirbančias su vaizdine medžiaga, ir apie medicinos kompanijas, turinčias archyvuoti įvairių tyrimų nuotraukas ir įrašus.

„DS4700“ yra sukurtas taip, kad padėtų tokioms kompanijoms sumažinti išlaidas, tobulinant darbo su didesniais kiekiais ir naudojant mažiau vietos duomenų bazėje, greičiau pasiekiant reikiamą informaciją, greičiau įrašant atsargines kopijas bei greičiau atkuriant prarastus duomenis“, - sakė „IBM Lietuva“ produktų vadovas Jonas Juodviršis.

„IBM System Storage DS4700 Express“ išsiskiria padidintomis plečiamumo ir sujungimo savybėmis, pavyzdžiui galimybe talpinti 16 vidinių diskinių kaupiklių pagrindiniame ir išplėtimo moduliuose, daugiau išorinio pajungimo jungčių, leidžiančių tiesiogiai prie saugyklos jungti iki 8 tarnybinių stočių. Panaudojant išorinius išplėtimo modulius „EXP710“ arba „EXP810“ prie saugyklos galima prijungti iki 112 diskų kaupiklių.

4Gbps optinio pajungimo „Fibre Channel“ technologija automatiškai susiderina su 1 Gbps ir 2 Gbps kanalais. Tai leidžia vartotojams gauti naudos iš senųjų sistemų, nes jų nereikia pakeisti – užtenka jas atnaujinti ir papildyti naujuoju IBM produktu.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kaziuko mugė (3)    Delfinologija (4)    Atmintis (4)    Meilė (138)    Arkliai (12)    Raganos (12)    Svarstyklės (7)    Elektroninės šiukšlės (10)    BTV (3)    Moterims (34)    Viktor Uspaskich (61)    Šaudymas iš lanko (2)    Žirgų sportas (4)    Siemens (6)    Katarai (2)    Domenai (11)    Teisėtvarka (24)    Dvyniai (9)    Lietuvoje (5)    Hip hop dance (4)    Proza (157)    Labradoras (2)    Stalo žaidimai (7)    Šventasis Antanas (2)    Parašiutizmas (15)    Geležinkeliai (4)    Tinklapiai (13)    Kulinarija (181)    Turizmo agentūros (10)    Gaisrininkai (7)    Mityba (43)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Grupės (81)    Garso sistemos (15)    Nusikaltimai (6)    Žinių visuomenė (14)    Kompiuterinis saugumas (43)    Chemija (5)    Informaciniai karai (11)    Dvarai (36)    Liberalai demokratai (3)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    AMD (3)    Skinheadai (9)    TV3 (4)    Filologija (2)    Vilniaus bendruomenės (4)    Vadovavimas (185)    Krizė (59)
1. Dešimt perspektyviausių 2010 metų technologijų
2. 2009-ųjų technologijos ir produktai
3. 2008-ieji - "Intel" naujovių ir plėtros metai
4. "Intel", "Samsung electronics" ir TSMC susitarė dėl bendradarbiavimo gaminant 450 mm silicio plokštes
5. "Samsung" susižėrė 32 "CES Innovations 2008" apdovanojimus
6. E.raštingumo lygiui kelti - 225 tūkst. litų "Microsoft" parama
7. Programinės įrangos licenzijų nuoma sostinės Savivaldybei padės mažinti kaštus
8. "Alna Software" kurs automatinio internetinių puslapių vertimo programinę įrangą
9. Sistemų administratorių turnyrą laimėjo devyniolikmetis
10. Patarimai personalui, kaip išnaudoti vertingą sistemų administratoriaus darbą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!