LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
  Technologijos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-07-28
Sistemų administratorių turnyrą laimėjo devyniolikmetis
„MicroLink taurę 2006“ laimėjo devyniolikmetis Aleksandr Stankevič, VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro Informacinių sistemų administravimo skyriaus vyr. specialistas. Vakar pasibaigusiame sistemų administratorių turnyre p. Stankevič vienintelis išsprendė sunkiausią užduotį – atskleidė informacijos vagystę įmonėje.

Apie 100 šalies sistemų administratorių dvi dienas ir vieną naktį varžėsi, virtualiai spręsdami painias užduotis. Turnyre dalyvavo serverių, tinklų administratoriai, kompiuterių inžinieriai, programuotojai iš telekomunikacijų kompanijų, bankų, valstybinių įstaigų, universitetų ir kitų organizacijų.

Turnyras buvo surengtas Tarptautinės sistemų administratorių dienos proga, kurią viso pasaulio „sysadminai“ švienčia šiandien.

„MicroLink taurės“ laimėtojas galės pasirinkti prizą: poilsinę kelionę į Graikiją arba sistemų administratoriaus darbą „MicroLink Lietuvoje“. Visus varžovus įveikęs p. Stankevič savo pasirinkimo kol kas neatskleidžia.

Spręsdami užduotis sistemų administratoriai turėjo pademonstruoti savo kompetenciją ir įžvalgumą. Jiems teko iškoduoti kosminį pranešimą Vyriausybei, kuriame, kaip vėliau paaiškėjo, ateiviai iš Sirijaus norėjo pasveikinti Premjerą Gediminą Kirkilą artėjančio gimtadienio proga. Dalyviams taip pat teko ieškoti neegzistuojančios įmonės vadovo mob. telefono numerio, kuris taip pat neegzistuoja. Trys dalyviai susidorojo net ir su tokia užduotimi.

Turnyro dalyviams teko įveikti 10 įvairaus pobūdžio kompiuterinių ir loginių užduočių, kurių sunkiausia – vagystės atskleidimas. Keliems dalyviams šiai užduočiai įveikti tiesiog pritrūko šiek tiek laiko.

Užduotis ir sprendimus galima pamatyti tinklapyje www.microlink.lt/sysadminday2006 . Pramogą savo likimo draugams paruošė „MicroLink Lietuvos“ specialistai.

Ankstesniais metais panašius turnyrus „MicroLink“ rengdavo savo darbuotojams, o šiemet nutarė palepinti iššūkiais visą „sysadminų“ bendruomenę.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Šalys (61)    Metalinės muzikos grupės (8)    Žirgų sportas (4)    Naujieji metai (12)    Buto remontas (3)    Žuvys (7)    Ožiaragis (7)    Kaziuko mugė (3)    Geografija (22)    Grybai (3)    Viktor Uspaskich (61)    Gyvūnai (174)    Dalia Grybauskaitė (16)    Kovo 8 (3)    Saugus internetas (11)    Stilius (86)    Švietimas (1281)    Konditerija (10)    Švedija (9)    Tatuiruotės (7)    Lietuvių fantastika (11)    Hakeriai (273)    Vorai (2)    Tamplieriai (7)    Mokslininkai (2)    Vėlinės (5)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Žemgrobiai (6)    Įvaikinimas (3)    Filatelija (11)    BTV (3)    Avinas (7)    Menas būti kartu (2)    Pyktis (6)    Vilius Navickas (2)    Telekomunikacijos (188)    Žemės ūkis (33)    Brendis (6)    Lietuvoje (43)    Drabužiai (41)    Užsienyje (2)    Pedagogika (21)    Depresija (29)    Jautis (2)    Dvarai (36)    Go-go (10)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Literatūra (239)    Miestų bendruomenės (7)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)
1. Dešimt perspektyviausių 2010 metų technologijų
2. 2009-ųjų technologijos ir produktai
3. 2008-ieji - "Intel" naujovių ir plėtros metai
4. "Intel", "Samsung electronics" ir TSMC susitarė dėl bendradarbiavimo gaminant 450 mm silicio plokštes
5. "Samsung" susižėrė 32 "CES Innovations 2008" apdovanojimus
6. E.raštingumo lygiui kelti - 225 tūkst. litų "Microsoft" parama
7. Programinės įrangos licenzijų nuoma sostinės Savivaldybei padės mažinti kaštus
8. "Alna Software" kurs automatinio internetinių puslapių vertimo programinę įrangą
9. Patarimai personalui, kaip išnaudoti vertingą sistemų administratoriaus darbą
10. Sistemų administratoriaus diena
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!