LT   EN   RU  
2021 m. sausio 26 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Technologijos
  Technologijos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-11-22
"Samsung" susižėrė 32 "CES Innovations 2008" apdovanojimus

Net 32 kompanijos "Samsung Electronics" šiais metais pagaminti gaminiai pelnė prestižinius "CES Innovations 2008" apdovanojimus. Tarp karščiausių rinkos naujienų, kurioms skiriami apdovanojimai, yra 12 "Samsung" garso, vaizdo ir butinės elek¬tro¬nikos gaminių bei 20 IT ir mobiliųjų įrenginių.

Apdovanojimais įvertinti net keturi "Samsung" televizoriai: 1 LCD, 1 DLP ir 2 PDP televizoriai. Garso bei vaizdo technikos segmente taip pat apdovanoti MP3 vaizdo grotuvai, namų kino sistema, skaitmeninė kamera ir "Duo Combo" HD diskų grotuvas. Butinės elektronikos segmente apdovanojimas skirtas "Samsung" šaldytuvui. "CES Innovations" apdovanojimą "Samsung" pelnė ir už 64 GB talpos SSD kietąjį diską.

Labiausiai geidžiami "Geriausios 2008-ųjų naujovės" apdovanojimai atiteko dviem "Samsung" gaminiams. Vienas iš jų skirtas Bluetooth garsiakalbių sistemai, automatiškai aptinkančiai ryšio zonoje esančius MP3 grotuvus ir mobiliuosius telefonus, todėl vartotojas gali jais naudotis iš karto, be jokių papildomų veiksmų. Antrasis - "UbiCell" namų bazinei stočiai, kuri padeda išspręsti mobiliųjų paslaugų prasto ryšio zonų problemas. Pirmoji pasaulyje namams skirta bazinė stotis "UbiCell", knygos dydžio sistema, kurią labai lengva įdiegti, palaiko ryšį su vartotojo mobiliaisiais telefonais, per esamus plačiajuosčius tinklus patalpose tiekdama saugias, bevieles paslaugas.

"CES Innovations 2008" apdovanojimais įvertinti ir du "Samsung" spausdintuvų modeliai: ploniausias ir kompaktiškiausias pasaulyje elegantiško dizaino nespalvinis lazerinis spausdintuvas ir mažiausias pasaulyje daugiafunkcinis nespalvinis lazerinis spausdintuvas.

Šiais metais "Samsung" gavo net 13 "CES Innovations" apdovanojimų už mobiliuosius telefonus ir jų aksesuarus (namams skirta bazinė stotis, 4 Bluetooth ausinių modeliai ir 8 mobilieji telefonai (tarp jų "Blackjack 2" ir "UpStage")).

Apdovanojimams išrinkti gaminiai bus demonstruojami tarptautinėje plataus vartojimo elektronikos parodoje CES 2008 m. sausio 7-10 d. Las Vegase. Šiais metais, kaip ir kasmet, gaminius atskirose kategorijose iš anksto vertino teisėjų komanda: nepriklausomas pramonės dizaineris, nepriklausomas inžinierius ir verslo žiniasklaidos atstovas. Dėl apdovanojimų konsultuoja Amerikos pramoninio dizaino draugija (IDSA).

CES apdovanojimai skiriami už dizaino ir inžinerines inovacijas. Juos pelno gamintojai, pristatę rinkai naujovišku dizainu ir inovatyviais inžineriniais sprendimais išsiskiriančius gaminius, karščiausias metų naujienas atskirose plataus vartojimo įrenginių kategorijose. 2007 m. "Samsung Electronics" laimėjo 12 prestižinių CES apdovanojimų.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Siamo katės (2)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Romas (3)    Švietimas (1281)    Opijatai (13)    NSO (33)    Mama ir vaikas (48)    Joga (56)    Aerobika (3)    Nekilnojamasis turtas (22)    Atleidimas (4)    Slaptos bendrijos (24)    Seimo Pirmininkas (2)    Samsung (3)    Interneto dienoraščiai (2)    Chemija (5)    Tatuiruotės (7)    Astronomija (46)    Bibilija (10)    Prokuratūra (4)    Paukščių gripas (21)    Kinų horoskopas (14)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Dieta (33)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    AMD (3)    Kreditai (2)    Ištikimybė (4)    Avalynė (7)    Budizmas (73)    Modemai (8)    Lietuvoje (5)    Atviras kodas (23)    Velniai (9)    Valstiečių sąjunga (2)    Žmogaus teisės (18)    Šokoladas (10)    Žmogaus teisės (52)    Go-go (10)    Vaistai (15)    Sodininkystė (22)    Sportas (8)    Žydai (32)    Žmonės (241)    Subkultūros (99)    Žinių visuomenė (14)    Mazda (2)    Buto remontas (3)    Helouvynas (7)    Neištikimybė (2)
1. Dešimt perspektyviausių 2010 metų technologijų
2. 2009-ųjų technologijos ir produktai
3. 2008-ieji - "Intel" naujovių ir plėtros metai
4. "Intel", "Samsung electronics" ir TSMC susitarė dėl bendradarbiavimo gaminant 450 mm silicio plokštes
5. E.raštingumo lygiui kelti - 225 tūkst. litų "Microsoft" parama
6. Programinės įrangos licenzijų nuoma sostinės Savivaldybei padės mažinti kaštus
7. Sistemų administratorių turnyrą laimėjo devyniolikmetis
8. "Alna Software" kurs automatinio internetinių puslapių vertimo programinę įrangą
9. Patarimai personalui, kaip išnaudoti vertingą sistemų administratoriaus darbą
10. Sistemų administratoriaus diena
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!