LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Internetas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-08
„Skype“ ir „Comverse“ pristato naują paslaugą – „Klonies“
Pasaulinė bendravimo internetu kompanija „Skype“ kartu su programinės įrangos ir komunikacijos sistemų tiekimo lydere „Comverse“ pristatė naują „Skype“ paslaugą „Klonies“, kuri leis „Skype“ vartotojams susikurti asmeninį paveikslėlį, atspindintį jų charakterį, asmenines savybes, nuotaikas ar pomėgius.

Apsilankius „Skype“ interneto svetainėje esančioje studijoje „Klonies“, bus galima sukurti ir atnaujinti savo personažo išvaizdą – pakeisti šukuoseną, rūbus ar aksesuarus, išraiškas, buvimo vietą, veiklą ir kt. „Klonies“ personažas pasirodys kompiuterio ekrane kaip skambinančiojo atvaizdas ir leis „Skype“ vartotojams žaismingai parodyti savo išvaizdą ir jausmus. Atsižvelgus į šiuo metu verdančias aistras dėl futbolo, buvo sukurtas specialus katalogas „Futbolo manija“, kuriame savo personažams galima parinkti futbolo gerbėjų rūbų bei atributikos, o taip pat sukelti „bangą“ futbolo stadione bei padaryti daug kitų smagių dalykų.

„Naujausi mūsų atlikti tyrimai rodo, jog personalizacijos galimybės “Skype„ vartotojams yra labai svarbios“, – teigia „Skype“ rinkodaros vadovas Solas Kleinas (Saul Klein). Pasak jo, „Klonies“ personažai – tai pagrindinė „Skype“ suasmeninimo strategijos dalis. Debiutuojantys „Skype“ svetainėje, „Klonies“ personažai pradeda aktualią „Futbolo manijos“ temą ir suteikia „Skype“ naudotojams dar daugiau linksmų ir įdomių programos naudojimo galimybių.

„Tikime, kad “Klonies„ patiks “Skype„ vartotojams ir kartu padės užtikrinti “Skype„, kaip novatoriaus, pozicijas“, – sako „Comverse“ generalinis direktorius Zevas Bregmanas (Zeev Bregman). Jo teigimu, „Klonies“ paslauga taip pat bus naudinga „Skype“, plečiant asmeninių paslaugų spektrą: skambučio tonus, ekrano paveikslėlių temas ir pan.

„Skype“ – tai sparčiausiai pasaulyje populiarėjanti bendravimo internetu galimybė. Kad ir kur bebūtų programos naudotojai, jie gali bendrauti: neribotai ir nemokamai perduoti vaizdą ir garsą internetu. Šiuo metu „Skype“ programa yra išversta į 27 kalbas, o jos vartotojų yra beveik kiekvienoje pasaulio šalyje. „Skype“ pajamas sudaro mokestis už papildomas programos funkcijas, tokias kaip skambučiai į fiksuoto ir mobilaus ryšio telefonus, skambučių iš šių tinklų priėmimas, balso paštas, skambučių peradresavimas ir programų individualizavimas, pritaikant papildomas melodijas ar iliustracijas. Su „Skype“ bendradarbiaujančių programinės ir techninės įrangos gamintojų tinklas nuolat plečiasi. Kompanija priklauso korporacijai „eBay“ (NASDAQ žymėjimas: EBAY). „Skype“ nėra tradicinio telefono pakaitalas ir negali būti naudojamas pagalbos skambučiams.

„Comverse“ – tai pirmaujanti pasaulyje programinės įrangos ir multimedija ir komunikacijos tinklo sistemų paslaugų teikėja, priklausanti kompanijai „Comverse Technology“ (NASDAQ: CMVT). Bendras kompanijos portfelis apima pridėtinės vertės žinučių, suasmenintos informacijos ir personalizuoto turinio paslaugų bei realiu laiku vykstančių atsiskaitymų sprendimus. Apie 450 komunikacijos paslaugų teikėjų daugiau kaip 120-je valstybių naudojasi „Comverse“ paslaugomis, siekdamos mažinti išlaidas, stiprinti klientų lojalumą ir didinti veiklos efektyvumą.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žala sveikatai (16)    Intel (6)    Lietuva (2)    Istorija (154)    Menas būti kartu (2)    Kaukazo aviganis (2)    Kompiuterio ergonomika (8)    Baikeriai (8)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Gatvės šokiai (5)    Renginiai (31)    Auklėjimas (7)    Laivyba (17)    Kvepalai (10)    Skolininkai (12)    Kanapės (15)    Skirmantas Valiulis (32)    Civilinė sauga (7)    Optinis ryšys (12)    Žmogaus klonavimas (2)    Geologija (20)    Drakonai (36)    Panayiotis Zavosas (2)    Amerikos lietuviai (7)    Namų vaizdo technika (2)    Taksas (2)    Pagonybė (3)    Prezidento rinkimai (6)    Lotynų kalba (11)    Šventasis Pranciškus (3)    Naujieji metai (12)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Roko muzikos grupės (10)    Interneto komentarai (2)    Šamanai (7)    Avalynė (7)    TELE-2 (7)    Prevencija (14)    Liemenėlės (3)    Atmintis (4)    Windows (7)    Kietieji diskai (17)    Joninės (6)    Filmai (91)    Kailiniai (15)    Sektos žudikės (6)    Interneto dienoraščiai (2)    Emigrantai (22)    Valdas Adamkus (11)    Spauda (3)
1. Internetą išstums... Žmonių tinklas
2. Interneto cenzūra: asmens laisvės suvaržymas ar neišvengiama būtinybė?
3. Skatinamas interneto vartojimas rajonuose
4. WebMoney uždaro sąskaitas?
5. Interneto fenomenai: informacijos šniukštinėjimas
6. KDE programuotojai kuria į Google panašią paieškos sistemą
7. Britanijos valstybinių įstaigų tarnautojai už porno resursų lankymą atleidžiami iš darbo
8. Jamaikos gyventojai nemokamai [!!!] naudosis Internetu
9. Los-Andželo Interneto kavinėse – paranojos manija
10. Honkongo policija tiria on-line pašto tarnybos veiklą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!