LT   EN   RU  
2021 m. kovo 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Internetas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-01-07 Spausdinti Spausdinti
Britanijos vyriausybė nutarė imtis elektroninio verslo

Britanijos vyriausybė planuoja kitais metais paleisti internetinį projektą, analogišką amerikietiškajam on-line aukcionui eBay. Kaip rašoma laikraščio Guardian svetainėje, jame bus galima pardavinėti ne tik prekes, bet ir paslaugas.

Pagal jo kūrėjų užmanymą, National E-Markets pavadintas projektas turės padėti sumažinti bedarbystę, kainas ir pagyvinti rinkos aktyvumą. Projekto įdiegimas laikomas techniškai ir ekonomiškai pagrįstu, nes šiuo metu daugiau, nei 50 procentų britų namų turi priėjimą prie Interneto.

Kuriamas internetinio aukciono modelis apima tokias sferas, kaip apmokymas, transporto priemonių nuoma, auklių ir slaugių paslaugos, trumpalaikė gyvenamojo ploto ir patalpų biurams nuoma. Projektui sukurta speciali paieškos sistema, kuri ekrane pateiks paslaugų sąrašą, surūšiuotą pagal kokybę, vietovę ir kainą.

Paslaugų teikėjams, savo ruožtu, sukurta bonusų sistema - jie bus skaičiuojami pagal aptarnautų klientų kiekį. Iš pradžių paslaugų teikimu užsiims privatūs asmenys, iš valstybės gavę atitinkamas licenzijas.

Skirtingai nuo eBay, britų internetinio aukciono variante numatyta juridinė paslaugų teikėjų atsakomybė. Nepatenkinti klientai su mažais ieškiniais iškart portale galės kreiptis į teismus, kurie užsiims iškilusių nesutarimų sureguliavimu.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Avinas (7)    Shidokan (3)    Užgavėnes (9)    Visuotinė istorija (44)    Teisėtvarka (24)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Laivyba (17)    Kovos menai (72)    Eurointegracija (5)    EBSW (40)    Samsung (3)    Šventasis Antanas (2)    Pasakos (60)    Mazda (2)    Rytietiški šokiai (16)    Žirgų sportas (4)    Atleidimo svarba (2)    Astronomija (46)    Filatelija (11)    Pankai (6)    Ekologiški produktai (2)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Budizmas (73)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Geologija (20)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Teisė (61)    Tibetas (10)    Filosofija (326)    Erotiniai šokiai (23)    Garso ir vaizdo technika (2)    Rašytojai (11)    Radvilos (32)    Delfinologija (4)    Vaistai (15)    Regbis (4)    Gyvūnai (174)    Sektos žudikės (6)    Bankinės technologijos (11)    Liūtas (7)    Internetas (184)    Toyota (2)    6 branduolių (3)    Įdomybės (87)    Trys karaliai (5)    Ginklai (22)    Gaisrininkai (7)    Imtynės (29)    Psichologija (89)    Romas (3)
1. Internetą išstums... Žmonių tinklas
2. Interneto cenzūra: asmens laisvės suvaržymas ar neišvengiama būtinybė?
3. „Skype“ ir „Comverse“ pristato naują paslaugą – „Klonies“
4. Skatinamas interneto vartojimas rajonuose
5. WebMoney uždaro sąskaitas?
6. Interneto fenomenai: informacijos šniukštinėjimas
7. KDE programuotojai kuria į Google panašią paieškos sistemą
8. Britanijos valstybinių įstaigų tarnautojai už porno resursų lankymą atleidžiami iš darbo
9. Jamaikos gyventojai nemokamai [!!!] naudosis Internetu
10. Los-Andželo Interneto kavinėse – paranojos manija
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!