LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Internetas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-01-30 Spausdinti Spausdinti
Honkongo policija tiria on-line pašto tarnybos veiklą

Honkongo policija susidomėjo vienos Interneto pašto tarnybos veikla – šioji įtariama adresatams siuntinėjusi laiškus policijos ir kitų jėgos struktūrų vardu, praneša AFP. Tyrimas prasidėjo po nepatenkinto Honkongo piliečio skundo - šis el. paštu gavo laišką „nuo pakrantės apsaugos tarnybos viršininko“. Policija įtaria, kad šiais laiškais kol kas nenustatyti sukčiai siekia iš patiklių piliečių „ištraukti“ tokius asmeninius duoemnis, kaip jų kreditinių kortelių numeriai, bet nėra užtikrinti, ar tokių laiškų siuntimą galima laikyti nusikalstama veikla – dėl to vyksta aršūs ginčai.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Mama ir vaikas (48)    Draudimas (7)    Jautis (7)    Restoranai (5)    Elektroninės šiukšlės (10)    Aukštasis mokslas (13)    Transportas (125)    TELE-2 (7)    Pankai (6)    Rokeriai (3)    Vartotojai (29)    Bendravimas (743)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Interneto tinklai (4)    Katarai (2)    Vaiduokliai (23)    Helouvynas (7)    Žindymas (14)    Projektavimas (7)    Bendruomenės (158)    Artūras Zuokas (41)    Euro naujienos (2)    Imtynės (29)    Sąmokslo teorijos (19)    Atleidimas (4)    Kultūra (749)    Kovo 11 (4)    Skandalai (476)    Dalia Grybauskaitė (16)    Lobių ieškotojai (3)    Intel (6)    Dektinė (2)    Viešnia iš ateities (2)    Žuvininkystė (2)    MTV (5)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Vaiko sveikata (8)    Baikeriai (8)    Atsiprašymas (3)    Ekonomika (259)    Turizmo agentūros (10)    EBSW (40)    Žuvys (7)    Krišnaizmas (3)    Jautis (2)    Reinkarnacija (6)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Buto remontas (3)    Parašiutizmas (15)    Viskis (8)
1. Internetą išstums... Žmonių tinklas
2. Interneto cenzūra: asmens laisvės suvaržymas ar neišvengiama būtinybė?
3. „Skype“ ir „Comverse“ pristato naują paslaugą – „Klonies“
4. Skatinamas interneto vartojimas rajonuose
5. WebMoney uždaro sąskaitas?
6. Interneto fenomenai: informacijos šniukštinėjimas
7. KDE programuotojai kuria į Google panašią paieškos sistemą
8. Britanijos valstybinių įstaigų tarnautojai už porno resursų lankymą atleidžiami iš darbo
9. Jamaikos gyventojai nemokamai [!!!] naudosis Internetu
10. Los-Andželo Interneto kavinėse – paranojos manija
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!