LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Internetas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-04 Spausdinti Spausdinti
Los-Andželo Interneto kavinėse – paranojos manija

Agentūra Associated Press praneša, kad praėjusią savaitę Los-Andžele (Kalifornijos valstija) įsigaliojo naujas įstatymas. Jį priėmė miesto valdžia, neva, taip norinti išvengti smurto ir sumažinti Interneto kavinėse padaromų nusikaltimų skaičių. Pagal naujas taisykles, 30 Interneto kavinių turės įvesti komendanto valandą nepilnamečiams, ir savo patalpose įrengti sekimo kameras. Valdžia tokių priemonių ėmėsi po to, kai ties Interneto kavinėmis 2002 m. (ar ne kiek pavėluotas rūpestis?) kilo keletas susišaudymų, jų metu buvo nušauti du žmonės. Dauguma dėl to suimtų asmenų buvo nepilnamečiai. Pagal pirminius skaičiavimus, kamerų įrengimas ir visas su tuo susijęs popierizmas kiekvienai kavinei kainuos po 2 tūkstančius JAV dolerių. Kai kas pasidarys išties gerą biznį, tik, ar nuo to sumažės nusikaltimų – neaišku.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Muzika (196)    Šalys (61)    Dalia Grybauskaitė (16)    Kietieji diskai (17)    Biologija (222)    Žuvininkystė (2)    Kūdikio maitinimas (3)    Katarai (2)    Netolerancija (6)    Rašytojai (11)    Avinas (7)    Savižudybė (12)    LNK (2)    Šamanai (7)    AMD (3)    Prezidento rinkimai (6)    Visuotinė istorija (44)    Emigrantai (22)    Sportas (180)    Mokslininkai (2)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Atsiprašymas (3)    Nokia (24)    Programos (61)    Poetai (11)    Budizmas (73)    Procesoriai (28)    Jausmai (27)    Trys karaliai (5)    Kinų horoskopas (14)    Depresija (29)    Programavimas (20)    Lietuva (2)    Bankinės technologijos (11)    Metalinės muzikos grupės (8)    Škotų aviganis (3)    Ožiaragis (7)    Šatrija (4)    Apskaita (15)    Meilė bloguose (6)    Naujieji metai (12)    Miestai (14)    Kelnaitės (2)    Elektroninės šiukšlės (10)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Nusikaltimai (6)    Hobi (106)    Zigmas Vaišvila (10)    Tamplierių ordinas (7)    Antanas Terleckas (2)
1. Internetą išstums... Žmonių tinklas
2. Interneto cenzūra: asmens laisvės suvaržymas ar neišvengiama būtinybė?
3. „Skype“ ir „Comverse“ pristato naują paslaugą – „Klonies“
4. Skatinamas interneto vartojimas rajonuose
5. WebMoney uždaro sąskaitas?
6. Interneto fenomenai: informacijos šniukštinėjimas
7. KDE programuotojai kuria į Google panašią paieškos sistemą
8. Britanijos valstybinių įstaigų tarnautojai už porno resursų lankymą atleidžiami iš darbo
9. Jamaikos gyventojai nemokamai [!!!] naudosis Internetu
10. Honkongo policija tiria on-line pašto tarnybos veiklą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!