LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Internetas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-08
KDE programuotojai kuria į Google panašią paieškos sistemą
Neseniai vykusiame viso pasaulio KDE kūrėjų susitikime buvo paskelbta, kad į kitą KDE versiją gali būti įtraukta į Google panaši informacijos Internete paieškos sistema. Kūrėjai sako, kad šiandien Internete reikiamus failus dažnai susirasti lengviau, nei paties kompiuterio kietajame diske, tačiau paieškos skydelis, kuris jau pradėtas programuoti, atliks paiešką tiek Internete, tiek pačiame kompiuteryje. Labiausiai šie pažadai primena Microsft apie Windows Longhorn pučiamus muilo burbulus. Iš visko sprendžiant, laisvosios PĮ kūrėjai mūšiui ruošiasi iš anksto.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Bendravimas (743)    Imtynės (29)    Jausmai (27)    Anglų kalba (35)    LNK (2)    Automobiliai (41)    Soliariumai (5)    Ekonomika (259)    Vampyrai (9)    Žmogaus klonavimas (2)    Mokslininkai (2)    Vytautas Bogušis (12)    Vokiečių aviganis (2)    Draudimas (7)    Mergelė (7)    Viskis (8)    Bibilija (10)    Pavydas (5)    Bankinės technologijos (11)    Feng šui (7)    Katalikybė (49)    Spiritizmas (4)    Tadas Blinda (10)    Procesoriai (28)    Televizoriai (2)    Darbo partija (4)    Atsiprašymas (3)    Miniatiūros (7)    KGB (35)    Advokatai (10)    Apatinis trikotažas (17)    Miestai (14)    Spauda (3)    Kultūra (749)    Kandidatai į prezidentus (5)    Pankai (6)    Lietuvių valgiai (28)    Matematika (2)    Kornreksai (3)    Interneto dienoraščiai (2)    Visuotinė istorija (44)    Dieta (33)    Logistika (12)    Egiptas (24)    Reinkarnacija (6)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Romas Kalanta (4)    Budizmas (73)    Pramogos (191)    Bildukai (3)
1. Internetą išstums... Žmonių tinklas
2. Interneto cenzūra: asmens laisvės suvaržymas ar neišvengiama būtinybė?
3. „Skype“ ir „Comverse“ pristato naują paslaugą – „Klonies“
4. Skatinamas interneto vartojimas rajonuose
5. WebMoney uždaro sąskaitas?
6. Interneto fenomenai: informacijos šniukštinėjimas
7. Britanijos valstybinių įstaigų tarnautojai už porno resursų lankymą atleidžiami iš darbo
8. Jamaikos gyventojai nemokamai [!!!] naudosis Internetu
9. Los-Andželo Interneto kavinėse – paranojos manija
10. Honkongo policija tiria on-line pašto tarnybos veiklą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!