LT   EN   RU  
2019 m. spalio 18 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Internetas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-03 Spausdinti Spausdinti
WebMoney uždaro sąskaitas?

Daugelis elektroninės mokėjimo sistemos WebMoney vartotojų gavo pranešimus, kad kompanija patiria finansinius sunkumus, todėl prašo vartotojų padėti techniniam personalui, ir pervesti tam tikrą sumą į nurodytą elektroninę sąskaitą. Tame laiške rašoma, kad kitu atveju, kompanija uždarys vartotojo sąskaitą.

Tai, aišku, aferistų sumanymas. Tai išduoda ne tik laiško elektroninė antraštė, bet ir elementarus neraštingumas. Rekomenduojama elgtis atsargiau, nes WebMoney sistemos administracija jokių laiškų nesiuntė. Praktiškai yra neįmanoma, kad tokia rimta organizacija, tokiu absurdišku būdu prašytų savo klientų palaikymo. Metodas, kurį panaudojo piktavaliai, paplitusi schema Vakaruose, kur aferistai tik tokiu būdu apgaudinėdami naivius žmones, pasipelno pragyvenimui.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Operacinės sistemos (50)    Jautis (7)    Opel (4)    Subkultūros (99)    Valstiečių sąjunga (2)    Dvarai (36)    P2P tinklai (2)    Striptizas (8)    Kūdikio maitinimas (3)    Optinis ryšys (12)    Medžioklė (63)    Skirmantas Valiulis (32)    Sąmokslo teorija (19)    Žmogaus teisės (18)    Hip hop dance (4)    Auklės (3)    Žvaigždės (19)    Gender Loops (6)    Grupės (81)    Procesoriai (28)    Logistika (12)    Anglų kalba (35)    Lietuvių valgiai (28)    Kovo 8 (3)    Šokoladas (10)    Apskaita (15)    Muzika (196)    Mokslai (1219)    Pramoginiai šokiai (2)    Kelionių įspūdžiai (26)    Kandidatai į prezidentus (5)    Kvepalai (10)    Helouvynas (7)    Pramogos (191)    Raganos (12)    Rytietiški šokiai (16)    Krikščionybė (135)    Lietuvoje (16)    Šalys (61)    Korupcija (22)    Filatelija (11)    Psichiatrija (64)    Susitaikymas (9)    Bučiniai (31)    Toyota (2)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Drakonai (36)    Gintaras Beresnevičius (26)    Egzorcizmas (11)    Tėvynės sąjunga (4)
1. Internetą išstums... Žmonių tinklas
2. Interneto cenzūra: asmens laisvės suvaržymas ar neišvengiama būtinybė?
3. „Skype“ ir „Comverse“ pristato naują paslaugą – „Klonies“
4. Skatinamas interneto vartojimas rajonuose
5. Interneto fenomenai: informacijos šniukštinėjimas
6. KDE programuotojai kuria į Google panašią paieškos sistemą
7. Britanijos valstybinių įstaigų tarnautojai už porno resursų lankymą atleidžiami iš darbo
8. Jamaikos gyventojai nemokamai [!!!] naudosis Internetu
9. Los-Andželo Interneto kavinėse – paranojos manija
10. Honkongo policija tiria on-line pašto tarnybos veiklą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!