LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Internetas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-03 Spausdinti Spausdinti
WebMoney uždaro sąskaitas?

Daugelis elektroninės mokėjimo sistemos WebMoney vartotojų gavo pranešimus, kad kompanija patiria finansinius sunkumus, todėl prašo vartotojų padėti techniniam personalui, ir pervesti tam tikrą sumą į nurodytą elektroninę sąskaitą. Tame laiške rašoma, kad kitu atveju, kompanija uždarys vartotojo sąskaitą.

Tai, aišku, aferistų sumanymas. Tai išduoda ne tik laiško elektroninė antraštė, bet ir elementarus neraštingumas. Rekomenduojama elgtis atsargiau, nes WebMoney sistemos administracija jokių laiškų nesiuntė. Praktiškai yra neįmanoma, kad tokia rimta organizacija, tokiu absurdišku būdu prašytų savo klientų palaikymo. Metodas, kurį panaudojo piktavaliai, paplitusi schema Vakaruose, kur aferistai tik tokiu būdu apgaudinėdami naivius žmones, pasipelno pragyvenimui.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Gyvūnai (174)    Sportas (8)    Stomatologija (6)    Netolerancija (6)    Žmonės (241)    Liberalai demokratai (3)    Nusikaltimai (6)    Žvaigždės (19)    Rytietiški šokiai (16)    Erotiniai šokiai (23)    Rokeriai (3)    Dieta (33)    Ožiaragis (7)    Švietimas (1281)    Hobi (106)    Brendis (6)    Kovo 8 (3)    Kaukazo aviganis (2)    Grybų patiekalai (6)    Muzika (196)    Interjero dizainas (13)    Vitaminai (2)    Bibilija (10)    Metalinės muzikos grupės (8)    Skorpionas (7)    Šventės (117)    Katės (33)    Makaronai (2)    Lobiai (12)    Paukščiai (5)    Jausmai (27)    Avalynė (7)    Pramogos (191)    Korupcija (22)    Depresija (29)    Fizika (11)    LICS (17)    Interneto dienoraščiai (2)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Žemgrobiai (6)    Prevencija (14)    Advokatai (10)    Kelnaitės (2)    Aikido (14)    Žuvys (7)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Bankinės technologijos (11)    Teisė (61)    IT parodos (10)    Joga (56)
1. Internetą išstums... Žmonių tinklas
2. Interneto cenzūra: asmens laisvės suvaržymas ar neišvengiama būtinybė?
3. „Skype“ ir „Comverse“ pristato naują paslaugą – „Klonies“
4. Skatinamas interneto vartojimas rajonuose
5. Interneto fenomenai: informacijos šniukštinėjimas
6. KDE programuotojai kuria į Google panašią paieškos sistemą
7. Britanijos valstybinių įstaigų tarnautojai už porno resursų lankymą atleidžiami iš darbo
8. Jamaikos gyventojai nemokamai [!!!] naudosis Internetu
9. Los-Andželo Interneto kavinėse – paranojos manija
10. Honkongo policija tiria on-line pašto tarnybos veiklą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!