LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų."
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Arklys
  Mistika > Horoskopai > Kinų horoskopas > Arklys
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Arklys
(1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014 metai)
  • Septintasis zodiako ženklas.
  • Kiniškai: „mа“.
  • Laikas, kurį valdo šis ženklas: 11:00 - 13:00.
  • Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Liūtas.
  • Elementas: Ugnis.
  • Geros savybės: geraširdiškumas, draugiškumas, atvirumas, geras humoro jausmas, aštrus liežuvis.
  • Neigiamos savybės: nerimas, nekantrumas, kovingumas, pernelyg didelis susirūpinimas savimi, besikeičianti nuotaika.
  • Tinkama profesija: politiko, sportininko, pardavėjo. Tiks bet koks darbas, kuriame bus vertinama iniciatyva ir gebėjimas įrodyti savo tiesą.
  • Tinkamas partneris: Ožka, Tigras, Šuo.
  • Netinkamas partneris: Žiurkė, Gaidys.

Arklys - gero draugo, kario simbolis.

Šio ženklo žmonės itin bendraujantys, mėgstantys pokylius, renginius. Sugeba patys gerai pasilinksminti ir pralinksminti kitus. Nesikuklina, moka atkreipti į save dėmesį.

Realistai ir pragmatiški, tačiau neieškantys naudos. Dažniausiai finansiškai nepriklausomi. Gyvenimas su jais kupinas nuotykių. Turi gerą skonį, moka tinkamai rengtis. Mėgsta įvairius renginius, teatrą, susirinkimus, sportines varžybas - visa, kur daug žmonių. Moka sakyti komplimentus, linksmi, kalbūs ir populiarūs. Lengvai gali suvaldyti daug žmonių.

Puikiai sekasi ne tik protinis, bet ir fizinis darbas. Šio ženklo žmonės sportiški, lankstūs. Greitai išvedami iš kantrybės. Egoistiški, gali sutrypti visus, kurie pasitaikys kelyje be sąžinės graužaties, nes jiems savas gėris svarbiau už kitų.

Yra savarankiški ir nepriklausomi, nesiklauso kitų patarimų. Dėl nepastovaus būdo jiems dažnai atsibosta ir tas pats darbas, ir tas pats meilės partneris.

Arklio ženklo moteris aistringa ir gyvena, vadovaudamasi savo širdies balsu. Jautri, nekantri, trokštanti būti mylima. Sugeba greitai prikaustyti dėmesį ir pati įsimylėti iš pirmo žvilgsnio.

Tinkamas partneris - Ožka. Ožkos kaprizus nustelbs Arklio egoistiškumas ir permainingas būdas. Tinkamas partneris ir Tigras ar Šuo. Šie ženklai visi mėgsta būti nepriklausomi, tad suteikia laisvės ir savo partneriui. Netinkama sąjunga su Žiurke - tai prives tik prie konfliktų ir dramos. Su Gaidžiu gyvenimas pasirodys pernelyg nuobodus.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Draugystė (10)    Metalas (22)    Šventasis Pranciškus (3)    Imtynės (29)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Krašto apsauga (27)    TELE-2 (7)    Parapsichologija (22)    Amerikos lietuviai (7)    Stalo žaidimai (7)    Sportiniai šokiai (2)    Klonavimas (10)    Kompiuteriai (148)    MTV (5)    Dailė (34)    Vadovavimas (185)    Pasakos (60)    Interneto dienoraščiai (2)    Liberalų sąjūdis (5)    Lotynų kalba (11)    Bibilija (10)    Laikrodžiai (3)    Lietuvoje (16)    Vaiduokliai (23)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Kietieji diskai (17)    Menas būti kartu (2)    Darbdaviai (10)    Breakdance (4)    Laivyba (17)    Literatūra (239)    Striptizas (8)    Pramoginiai šokiai (2)    Foje (3)    Artūras Zuokas (41)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Vokiečių aviganis (2)    Krikščionybė (135)    Grybų patiekalai (6)    Avalynė (7)    Shidokan (3)    Bučiniai (31)    Vampyrai (9)    Bendruomenės (158)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Hobi (106)    E - komercija (87)    Arbata (10)    Transportas (125)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!