LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Gyvatė
  Mistika > Horoskopai > Kinų horoskopas > Gyvatė
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Gyvatė
(1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013 metai)
  • Šeštasis zodiako ženklas.
  • Kiniškai: „ši“.
  • Laikas, kurį valdo šis ženklas: 9:00 - 11:00.
  • Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Mergelė.
  • Elementas: Ugnis.
  • Geros savybės: taktiškumas, protingumas, rimtumas, kantrumas, organizuotumas, sugebėjimas planuoti.
  • Neigiamos savybės: reiklumas, noras komanduoti, pavyduliavimas, tinginystė.
  • Tinkama profesija: aktoriaus, politiko, konsultanto. Profesijos, susijusios su magija ir ateities spėjimu.
  • Tinkamas partneris: Jautis, Gaidys.
  • Netinkamas partneris: Kiaulė, Kiškis, Tigras, kita Gyvatė.

Gyvatė - išminties, lankstumo, grožio simbolis.

Šio ženklo žmonės gražūs, elegantiški, turintys meninį skonį. Jie intelektualai ir filosofai - mintyse nuolat ieško atsakymų į daugybę globalių klausimų. Jie nuolat organizuoti, viską planuojantys. Turi ypatingą intuicijos jausmą. Elgiasi ramiai, neparodo savo pykčio, mėgsta harmoniją ir stabilumą. Gerai prisitaiko prie aplinkos, nemalonių aplinkybių. Kai neturi tikslo, gali būti labai tingūs.

Nekenčia pralaimėti, nemėgsta skriaudų ir įžeidinėjimų. Nemėgsta klausytis kitų, tačiau mėgsta, kai kas nors prašo jų pagalbos. Nori visus žavėti - tik tuomet jaučia, kad iš tiesų egzistuoja. Šio ženklo žmonės vertina pinigus, kadangi jų gyvenimui reikia komforto, gražių daiktų, brangių drabužių, daug knygų, muzikos.

Sistemingi, veržlūs, gali daug pasiekti ne tik protu, bet ir įgimta intuicija, pirmu įspūdžiu. Nemėgsta skolinti pinigų, bet draugams gali padėti. Tačiau vėliau skolininkai gali nuo tokių draugų nukentėti.

Gyvatės ženklo moteris reikli, pavydi, mėgsta būti dėmesio centre. Pati leidžia sau daugiau nukrypti į šalį, nei savo partneriui. Japonijoje posakis „Mano mieloji, tu tikra gyvatė“ yra didžiulis komplimentas moteriai. Gyvatės ženklo vyras - malonus ir sentimentalus, turi gerą humoro jausmą.

Pavydūs ir reiklūs meilėje, neskubantys tuoktis, mėgstantys laisvus santykius, nuo kurių neretai nukenčia.

Tinkamas partneris - Jaučio ženklo partneris, kuris leisis būti valdomas. Gerai susiklostys santykiai ir su Gaidžiu. Su Tigru, Kiškiu, Kiaule geriau nesusidėti. Dar labiau nepatartina gyventi su kitu Gyvatės ženklo asmeniu.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Garso sistemos (15)    Parašiutizmas (15)    Drabužiai (41)    Krizė (59)    Opel (4)    Interneto komentarai (2)    Vilniaus bendruomenės (4)    Neištikimybė (2)    Žiniasklaida (108)    Savižudybė (12)    Hip hop dance (4)    Miestai (14)    Naršyklės (7)    Emo (10)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Projektavimas (7)    Kornreksai (3)    Pyktis (6)    Laivyba (17)    Švietimas (1281)    Joga (56)    Skolininkai (12)    Vaizdo sistemos (34)    Gender Loops (6)    Artūras Zuokas (41)    Politika (363)    Erotika (8)    Toyota (2)    Programavimas (20)    Filosofija (326)    Internetas (184)    Opijatai (13)    Motociklai (12)    Škotų aviganis (3)    Skirmantas Valiulis (32)    2009 metų horoskopas (15)    Meilė (138)    Hipiai (9)    Apatinis trikotažas (17)    Go-go (10)    Vasario 16 (12)    Architektūra (11)    Laikrodžiai (3)    Firmos (12)    Bučiniai (31)    Vabzdžiai (5)    Kačių veislės (25)    Tadas Blinda (10)    Politika (26)    Pankiškos muzikos grupės (15)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!