LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 21 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-08-03
Kompiuterių specialistų konsultacijos pradedamos teikti ir telefonu
Informacijos telefonu ir kontaktų centrų paslaugų lyderė šalyje bendrovė "Lintel" trumpuoju numeriu 1518 pradeda teikti profesionalias konsultacijas darbo asmeniniu kompiuteriu ir interneto klausimais. Tai pirmoji tokio pobūdžio paslauga Lietuvos rinkoje. Fiksuotojo ir mobiliojo ryšio vartotojai reikiamas konsultacijas galės gauti nedelsiant- visą parą, be poilsio dienų. Kompiuterių ir interneto vartotojai nuo šiol technines problemas gali išspręsti nekviesdami specialisto į namus.

Bendrovės kompiuterių specialistai patars elektroninio pašto, didelės apimties byloms persisiųsti naudojamų FTP ir P2P programų, taip pat interneto naršyklių, "Skype", antivirusinių ir anti-spyware, "MS Office" paketo programų "Word" ir "Excel", periferinių įrenginių diegimo bei naudojimo klausimais.

"Mes ir anksčiau sulaukdavome kompiuterių ir interneto vartotojų užklausų su prašymais padėti išspręsti kilusius sunkumus. Paaiškėjo, kad dažniausiai vartotojų darbą trikdo palyginti nesudėtingos problemos, kurioms išspręsti žmonėms tiesiog trūksta darbo kompiuteriu įgūdžių", – teigė Daiva Urbanavičienė, UAB "Lintel" generalinė direktorė.

Pasak jos, dalis vartotojų tiesiog nežino, kaip tinkamai nustatyti asmeninio kompiuterio operacinės sistemos, interneto naršyklės, elektroninio pašto ar kitų taikomųjų programų parametrus, prašo patarimų, kokią geriau naudoti antivirusinę programą, kaip prisijungti ir įsidiegti spausdintuvą ar skaitmeninį fotoaparatą.

Prieš pradėdama teikti naują paslaugą, UAB "Lintel" nuo metų pradžios vykdė bandomąjį projektą. "Rezultatai pranoko mūsų lūkesčius: į mus kreipėsi per 1,5 tūkst. vartotojų kiekvieną mėnesį,"– nurodė ji.

Bendrovė planuoja, kad naująja paslauga daugiausia naudosis privatūs vartotojai ir tos įmonės, kuriose nėra informacinių sistemų specialisto. "Tai itin greitas, patogus ir pakankamai pigus būdas nedelsiant gauti profesionalią pagalbą. Be to, siekiame, kad net ir pradedantys kompiuterių vartotojai išgirstų aiškius, paprastus ir suprantamus patarimus, kuriuos vėliau patys galės pritaikyti savarankiškai", – teigia Daiva Urbanavičienė, UAB "Lintel" generalinė direktorė.

Trumpuoju numeriu skambinti galės visų telekomunikacinių tinklų abonentai – ir fiksuotojo, ir mobiliojo ryšio. Konsultacijų minutės kaina TEO ryšio tinkle kainuos 2 Lt, mobiliojo ryšio operatorių tinkluose – 3 Lt.

UAB "Lintel" yra antrinė TEO LT, AB įmonė valdanti didžiausią pagal verslo apimtis ir moderniausią pagal technologijas bei vadybą skambučių valdymo centrą Lietuvoje.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Dvarai (36)    Kelnaitės (2)    Elektroninės šiukšlės (10)    Islamas (31)    Katės (33)    Skirmantas Valiulis (32)    Duomenų apsauga (3)    Kazino (10)    Pagalba ir prevencija (124)    Amfetaminas (2)    Gintaras Beresnevičius (26)    Prevencija (14)    Atleidimo svarba (2)    Žydai (32)    Vaiduokliai (23)    Filosofija (326)    Opel (4)    Kriptografija (3)    Domenai (11)    Statyba (29)    Žemgrobiai (6)    Apskaita (15)    Jautis (7)    Zodiako ženklai (88)    Sektos žudikės (6)    Gotai (17)    Vėlinės (5)    Matematika (2)    Omnitel (12)    Vandens slidės (2)    Striptizas (8)    Skaneriai (5)    Draudimas (7)    Internetas (184)    Specialiosios tarnybos (36)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Grybų patiekalai (6)    Mityba (43)    Auklės (3)    Seimo rinkimai (4)    Sportas (180)    Kalėdos (12)    Saugus internetas (11)    Partijos (41)    Joga (56)    Proza (157)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Eurointegracija (5)    Dalia Grybauskaitė (16)    Užgavėnes (9)
1. Naujasis centras pagreitins 3D "Blu-ray" formato įdiegimą ir plėtrą
2. Indijoje kuriamas kompiuteris už 27 litus
3. Kvantinis kompiuteris su optiškai valdomais elektronais
4. IBM pristatė naujus išradimus nanotechnologijų srityje
5. Tarptautinėje konferencijoje pristatytas naujas superkompiuteris
6. "Skype" pristatė 12 interneto komunikacijos naujovių
7. IBM pristatė galingiausią pasaulyje serverį
8. Dauguma lietuvių moka naudotis tik pagrindinėmis savo kompiuterių funkcijomis, rodo IBM tyrimas
9. Atnaujinti IBM serveriai efektyviau naudos energiją
10. Logitech pristatė produktus, skirtus naująjai "Windows Vista" operacinei sistemai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!