LT   EN   RU  
2020 m. liepos 5 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
Microsoft pakeis pavojingus Xbox laidus
Lankomumo reitingas

Microsoft pranešė, kad saugumo sumetimais, ketina pakeisti daugiau nei 14 milijonus energijos vartojimo laidų Xbox. Kompanijos atstovų teigimu, šis sprendimas priimtas todėl, kad buvo gauti pranešimai, kuriuose teigiama, kad šie laidai gali sukelti gaisrą. Naujus laidus galima užsisakyti per specialų tinklapį Xbox priedų. Numatoma, kad vartotojai naujus laidus galės gauti per 2 – 4 savaites, nuo užsakymo momento.

Muzikinė industrija pirmą kartą pateikė ieškinius prieš interneto piratus Azijos šalyse
Lankomumo reitingas

Muzikinės industrijos atstovai pradėjo dar vieną teismų etapą, nukreiptą prieš interneto piratus. Kaip praneša Financial Times, tarptautinė fonogramų IFPI leidėjų asociacija paruošė apie tūkstantį ieškinių prieš atsakovus iš 11 šalių. Asociacija pristatė apie 1400 kompanijų, tarp kurių ir industrijos lyderiai – Universal, Sony BMG, EMI ir Warner. Pastarosiose kompanijose teismo procesai pirmą kartą inicijuojami Azijos šalyse, pradedant nuo Japonijos, kur IFPI teisininkai ruošia apie 40 ieškinių. Pagal statistikos duomenis, šioje šalyje per keturis paskutiniuosius metus muzikos produkcijos pardavimas sumažėjo 30 procentų (1,8 milijardų dolerių).

Kartografija: Warcraft 3
Lankomumo reitingas

Blizzard paleido į dienos šviesą naują kortą dėl Warcraft 3: The Frozen Tirone. "Phantom Grove" lygis skirtas 2 – 4 žaidėjams, pardavimų pradžia numatyta 2006 metais.

  Komentarų: 8
Beta – testas: D & D Tinklapyje
Lankomumo reitingas

Turbine Entertainment pradėjo priimti pareiškimus iš norinčių sudalyvauti alfa testuose Dungeons & Dragons Tinklapyje. Pirmame etape bus išrinkta nedidelė žaidėjų dalis. Pabandyti laimę galima ir čia.

  Komentarų: 2
Dungeon Lords pasirodymas nukeliamas vėlesniam laikui
Lankomumo reitingas

Veiksmas/RPG Dungeon Lords, ne vieną kartą keitusi pasirodymo datą ir vėl jį atidėjo – šį kartą iki gegužės vidurio. Rengėjai ir leidėjai visų, kas laukia žaidimo, labai atsiprašo, tačiau priežasties dėl ko jis nepasirodo, nepraneša.

  Komentarų: 2
3D Realms ruošiasi Prey premjerai
Lankomumo reitingas

Dabar mes tikrai žinome: šaulys Prey gyvas. Oficialiai tai patvirtino Džordžas Busardas iš 3D Realms, naujai atidarytame žaidimo forume. Projektą ruošia Human Head Studijos kompanija, ir E3 mes pamatysime jų didžiulių pastangų rezultatą. Tuo pačiu metu pradėjo veikti ir prey.com, kur po eilinių kiberskvoterių išteklių pavidalu 3D Realms paslėptas nedidelis siurprizas – per kelias sekundes, kai atsidarome naršyklės puslapį, ekrane pasirodo linksmas piešinėlis su užrašu " Earth's Saviour Doesn't Want The Job ". Puslapio tyrinėjimas davė rezultatų - < meta name =" description"> pasirodė didelė nulių ir vienetų sankaupa. Kai viskas išverčiama iš binarinio kodo į tekstą, gaunamas naujas...

"Būka" E3 2005
Lankomumo reitingas

"Būka" pristatė savo E3 - "liniją". Į Los – Andželą bus siunčiami: RTS/ avia stimuliatorius "Plieniniai monstrai", šaudyklės "Velianas", "Metro – 2" ir "Valytojas", lenktynių stimuliatorius "Maskva ant ratų" ir serijinis RTS "Karo magija: reikšminga tyla" . Informacija apie naujus projektus, kurie parodyti sienose Kentia Hall, informacija bus papildomai pranešta.

E. valdžios paslaugos prieinamos beveik visose Europos Sąjungos šalyse (su VIDEO)
Lankomumo reitingas

Europos Komisijos penktojo kasmetinio tyrimo e. valžios paslaugų Europoje duomenimis, šiuo metu per 90 proc. viešajam sektoriui atstovaujančių institucijų turi nuolatinę prieigą internete, ir 40 proc. pagrindinio viešojo sektoriaus paslaugų yra išsamiai veikiančios. Tinkamumo ir prieinamumo kriterijai rodo, jog ES naujosios šalys narės yra tokiame lygyje, kuriame senosios 15 ES šalių narių buvo prieš dvejus metus. Dabar svarbu užtikrinti, kad e. valdžios paslaugos būtų naudojamos plačiai ir ekstensyviai, siekiant maksimalaus efektyvumo verslui bei piliečiams. Tyrimo metu buvo išnagrinėta 14 000...

Ubisoft E3 2005
Lankomumo reitingas

Ubisoft paskelbė žaidimų, kurie bus gegužės mėnesį pristatyti parodoje Electronics Entertainment Expo, sąrašą. Tarp PC – eksponatų – Myst 5: End of ages, Heroes of Might & Magis 5 ir bevardis pragaras Brother in Arms. Mūsų kraštuose pasirodys kai kurie projektai: 187 Ride or Die, Rainbow Six: Lockdown, Prince of Percia 3, Ghost Recon 3 ir Peter Jackson's King Kong".

  Komentarų: 3
JoWooD E3 2005
Lankomumo reitingas

Austriška JoWooD traukia į E3 su neblogu bagažu – kompanijos stende lankytojai galės pamatyti veiksmo StarGate SG – 1: Alliance, ilgai lauktą RGP Gothic 3, Serijinę strategiją SpellForce 2: Blend of Perfection ir šaulys Panzer Elite Action. Už uždarų durų bus rodomi The Guild 2, Ski Racing 2006 ir Hotel Giant 2.

  Komentarų: 3

Kodėl domitės elektronika?

Susiję su mano darbu

Tai mano pomėgis

Mokslai privertė

Ai, šį tą remontuoju

Nesidomiu, atstokit!

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!