LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
SpellForce - Shadow of the Phoenix jau po savaitės pasirodys Britanijoje!
Lankomumo reitingas

Jowood ir Koch Media firmų atstovai paskelbė oficialų pranešimą, kuriame sakoma, jog greitai turėtų pasirodyti SpellForce žaidimo priedas - Shadow of the Phoenix. Didžiojoje Britanijoje jis bus pradėtas pardavinėti šio mėnesio 18 d. Priminsime, kad SpellForce - tai fentezi stiliaus strategija, turinti žaidimo vaidmenimis elementų. Į naująjį priedą kūrėjai nusprendė įtraukti bent jau 150 naujų daiktų.

Vien informacinių technologijų verslui jau per mažai
Lankomumo reitingas

Nuolat spartėjančių verslo procesų laikais nebepakanka tik efektyviai veikiančios verslo struktūros ir paprasto informacinių technologijų naudojimo. Bendrovėms reikia realios naudos, tikro verslo procesų pagerėjimo, dėl ko paprasto IT diegimo neužtenka ir šalia reikia teikti konsultacijas verslo procesų gerinimui bei geriausių pasaulinių praktikų perėmimui. „Alna Business Solutions“ vadovas Tomas Milaknis prisimena: „Iš pradžių visi mūsų klientai diegėsi iš esmės tik buhalterinės apskaitos sprendimus. Pagrindinis jų poreikis – turėti visą informaciją vienoje sistemoje ir greičiau priimti sprendimus. Netgi ir tokiems sąlyginai nedideliems...

iWork - MS Office mestas naujas iššūkis
Lankomumo reitingas

Apple Computer kompanija išleido iWork’05 pavadintą biuro programų paketą, kuris išleidžiamas kartu su naujų produktų, skirtų konkuruoti su Microsoft ir jos Office programų rinkiniu, grupe. Antradienį Apple vadovas Stivenas Džobsas San-Franciske vykusioje Macworld parodoje anonsavo iWork '05, 79 dolerius kainuosiantį biuro programų paketą.

 Richard Shim
Trojos arkliai prasiskverbė į videofailus
Lankomumo reitingas

PandaLabs firmos analitikai pranešė atradę du naujus Trojos arklius (Trj/WmvDownloader.A ir Trj/WmvDownloader.B) kurie plinta per P2P tinklais siunčiamus videofailus. Šie Trojos arkliukai naudojasi nauja į Microsoft Windows Media Player grotuvą įeinančia Windows Media Digital Rights Management (DRM) technologija, skirta apsaugoti intelektualios nuosavybės teises multimedia srityje.

Džanet Džekson krūtinė amerikiečius jaudina labiau, negu jų pačių kompiuterių saugumas
Lankomumo reitingas

Pagal šią savaitę atliktą apklausą, JAV kompiuterių vartotojai apie Džanet Džekson krūtinę žino daugiau, negu apie savo kompiuterių saugumą, - praneša BBC News. Amerikos Kibernetinio Saugumo Aljanso (NCSA, National Cyber Security Alliance) užsakymu atlikta kompiuterinio saugumo lygiui išaiškinti skirta apklausa parodė, kad 90 procentų amerikiečių gali atsiminti, kada per televiziją buvo parodyta apnuoginta Džanet Džekson krūtinė, tačiau tik 60 procentų galėjo pasakyti, kada paskutinį kartą atnaujino savo antivirusines programas, ugniasienes ar operacinę sistemą.

JAV teismas spamerius nuteisė išmokėti milijardinę kompensaciją
Lankomumo reitingas

Šiomis dienomis JAV priimtas precedento neturintis nutarimas: trys Interneto vartotojų E-Mail dėžutes šiukšlinusios kompanijos turės padengti visus Ajovos valstijoje įsikūrusio ISP nuostolius, kurie teismo sprendimu sudaro 1.120 milijardo dolerių. Šį nutarimą priėmė JAV Federalinis Teismas, taip nustatęs rekordinę kada nors už spamo siuntinėjimą sumokėtos kompensacijos dydį, - praneša Associated Press.

Buvęs CŽV vadovas Internetą pavadino “JAV Achilo kulnu”
Lankomumo reitingas

Džordžas Tenetas (George J. Tenet), buvęs CŽV vadovas, paragino padidinti Interneto saugumo lygį, - rašo The Washington Times. Pasaulinį Interneto tinklą jis pavadino “juoduoju įėjimu teroristams ir JAV priešams” ir “potencialiu Achilo kulnu”, keliančiu grėsmę valstybės finansiniam stabilumui ir fiziniam saugumui. - Aš žinau, kad tokie pareiškimai šiuo metu gali atrodyti ginčytini, juk mes vis dar galvojame, kad Internetas - tai atvira visuomenė, kurioje nėra kontrolės ir atsakomybės, - pareiškė Tenetas.

Naujas Trojos arklys nešioja užkratą Windows sistemose
Lankomumo reitingas

Internete pasirodė naujas, CoolWebSearch pavadintas Trojos arklys. Sumažindamas Microsoft Internet Explorer apsaugos lygį, į užkrėstą kompiuterį jis atsiunčia kenkėjišką HTML kodą, - tvirtina antivirusinės Webroot Software firmos specialistai. “CoolWebSearch”, tikriausiai, viena iš pačių kenkėjiškiausių programų. Ji visiškai perima naršyklės valdymą”, - patvirtino kolegų žodžius Nikas Liuisas (Nick Lewis).

Virusų kiekis auga be paliovos
Lankomumo reitingas

Šiais metais vien Pietų Korėjoje buvo užregistruota daugiau, kaip 4000 naujų virusų. Autoritetingiausios šios šalies antivirusinės kompanijos AhnLab duomenimis, (ši apžvalga pagrįsta jos pateiktais duomenimis), šiais metais suskaičiuota 4406, naujų virusų, o nuo 1988 iki 2003 - tik 3389; kas bus 2025-aisiais - sunku net įsivaizduoti.

Google su „blogeriais“ dalinsis reklaminėmis pajamomis
Lankomumo reitingas

Blogger svetainės istorija prasidėjo prieš penkis metus; ji tapo nežmoniškai populiari. Šie dienoraščiai pakeitė patį internetinio bendravimo supratimą, įtakojo politiką, sukrėtė žurnalistiką ir milijonams žmonių leido skelbti savo nuomonę ir bendrauti vieniems su kitais. Kokia šio projekto ateitis? Atrodo, kad ji dar tik prasideda... Kompanija Google nutarė dalintis savo įplaukomis už reklamą su Blogger svetainės publikacijų sistemos vartotojais. Greitai jos vartotojai į savo puslapius galės įdėti reklamines AdSense sistemos nuorodas. Ši buvo paleista praėjusių metų vasarą ir leidžia svetainėse talpinti kontekstinę reklamą tekstinių nuorodų pavidalu. Apmokamas kiekvienas tokios nuorodos spustelėjimas, o pelną dalijosi Google ir svetainės savininkai. Iki šiol sistema...

Ar teko pirkti elektronikos detalių?

Neteko

Perku dažnai

Kai reikia tai ir perku

Perku nuolatos

Elektronikos detalės - mano verslas

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!