LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
Programos: WUtooL v1.15
Lankomumo reitingas

Nauja programos, išplečiančios sisteminės Windows Update funkcijos galimybes, versija. WUtooL leidžia išsaugoti atnaujinimo failus kietajame diske vėlesniam jų panaudojimui. Naudojantis programa, jums nebeteks antrąkart per Windows Update siųstis tų pačių atnaujinimų, nes juos bus galima įdiegti iš anksčiau išsaugotų kopijų. Windows atnaujinti (palaikomos Windows 2000/XP OS) paleiskite WUtooL ir „File“ meniu pasirinkite komandą Windows Update. Programa prižiūrės atnaujinimui atsisiunčiamus failus ir juos išsaugos specialiame aplanke kietajame diske, kas vėliau leis jums pasirinkti tai, ką norėsite įdiegti. Yra ir daugiau naudingų funkcijų, tokių, kaip darbas su komandine eilute (šioje versijoje pagerintas Unicode palaikymas), optimizuota informacijos apie atsisiųstus atnaujinimus rodymo funkcija.

XIII
Lankomumo reitingas

„Fantastinis pirmojo asmens perspektyvos „sėlinimo-žudymo“ žanro žaidimas, kurio pagrindiniam herojui teks užkirsti kelią JAV prezidento žmogžudystei. Vizitinė projekto kortelė - komiksų stiliumi stilizuota grafika ir pusiau interaktyvūs herojaus atsiminimų intarpai“, - būtent tokius aprašymus jūs galite rasti ant standartinių piratinio disko viršelių :-) Bet pereikim prie pačio žaidimo. Tai - pirmojo asmens perpektyvos šaudyklė. Standartinis ginklų rinkinys: nuo plikų kumščių iki granatsvaidžio. Viskas lyg ir įprasta, bet pats įdomiausias dalykas čia - grafika. Žaisdamas, tiesa, galvoji, kad esi eiliniame Disnėjaus filmuke. Pasakysiu sąžiningai: vos tik pradėjęs žaisti žaidimą, aš visą laiką atsimindavau seną gerą “Coming Soon” SEGA platformai, sužavėjusį...

IDC: 3 ateities technologijos
Lankomumo reitingas

IDC specialistai įvardijo tris technologijas, kurios šiuo momentu tėra pradinėse savo plitimo stadijose, bet jau po keleto metų gali pakoreguoti informacinės rinkos jėgų santykį. Kaip tvirtina IDC, jau dabar vertėtų kreipti didelį dėmesį į kai kurias technologijas, kurių įtaka IT rinkai kol kas minimali ar dar net nepastebima, tačiau po kelių metų gali pasikeisti iš esmės. Šios technologijos yra:

2010 metais 20% japonų taps... telekompiuteriais
Lankomumo reitingas

Japonijoje prasidėjo pilotinės Interneto programos realizacija, kurios tikslas - pasiekti, kad 2010 metais 1/5 visos šalies darbo jėgos pradėtų dirbti namie. Beje, šiuo metu telekompiuteriais Japonijoje dirba 4 mln. žmonių, t.y., 6% visos darbo jėgos (Japonijoje yra 63,2 mln. dirbančiųjų). Paaiškinimas: telekompiuteriais vadinami ne biure dirbantys tarnautojai, ryšiui su korporacine kompiuterine sistema naudojantys Internetą.

Priešo užnugaryje - 2?
Lankomumo reitingas

Kol žaidimo „Priešo užnugaryje“ kūrėjai spėriai pluša, lipdydami pataisą su pilnaverčiu multiplayer palaikymu, žaidimo Vakaruose leidėjas, Codemasters, galvoja apie dar tolimesnę ateitį. Užregistruotiems oficialios kompanijos svetainės lankytojams pradėta apklausa, kurios tikslas - išaiškinti žaidėjų pageidavimus naujajam priedui (arba net sikvelui!). Apklausoje - standartiniai klausimai apie tokius žaidimo elementus, kaip jo sąsaja, technikos įvairovė ir kt., o taip pat sunkias žaidimo vietas, nes Vakaruose žaidimas kritikuojamas būtent už per didelį kampanijų sudėtingumą. Be to, leidėją domina ir istorinis periodas - žaidimui siūloma pasirinkti abu pasaulinius karus arba kautynes Korėjoje ir Vietname.

Pirmosios Oblivion naujienos
Lankomumo reitingas

Vaidmenų žaidimo projekto The Elder Scrolls 4: Oblivion pristatymas nesuteikė jokios esminės informacijos smulkmenų ištroškusiems šio žaidimo serijos gerbėjams. Priežastis paprasta: laikydamasi EA, LucasArts ir Activision tradicijų, informacija apie žaidimą Bethesda Softworks nusprendė pasidalyti tik su Game Informer žurnalo skaitytojais. Visi ne JAV gyvenantys žanro gerbėjai, neturintys galimybės nusipirkti žurnalo numerį, buvo mandagiai paprašyti palaukti po dar kelių savaičių pasirodysiančių pirmųjų online žaidimo apžvalgų. Laimei, pasaulyje dar yra gerų žmonių, turinčių skanerius :)) Jau kitą dieną Tinkle pasirodė pirmieji straipsnių „švietalai“ ir 12 puslapių apimties TES 4: Oblivion skirta medžiaga, iš kurios daugiau sužinojome apie žaidimo veiksmą.

Žaidžiant karu
Lankomumo reitingas

Ispanų studija Enigma Software Productions anonsavo War Leaders: WWII strategiją, kuri, pasak pačių jos autorių, bus pačiu tiksliausiu ir patikimiausiai Antrojo Pasaulinio karo veiksmą atkuriančiu žaidimu. Sprendžiant iš aprašymo, mūsų laukia kažkas panašaus į Total War seriją - negreiti pamąstymai virš pasaulio žemėlapio pramaišiui su įspūdingomis, dinamiškomis kautynėmis realiu laiku (įskaitant mūšius jūrose ir padangėse!). Septynios pagrindinės konflikto dalyvės plius dar 19 „pagalbinių“ šalių, šakotas technologijų medis, istoriją atitinkantys koviniai vienetai, virš 200 lokacijų, kuriose galite išsiaiškinti santykius, dantingas 3D varikliukas, palaikantis naujausias videokortas, teramorfingas, iš tikrųjų įtakojantis žaidimo veiksmą, žemėlapių redaktorius - tai tik maža visų paskelbtų „deimančiukų“ dalis.

Nematanti akis
Lankomumo reitingas

Chronišką pirmojo asmens perspektyvos simuliatorių deficitą greitu laiku planuoja pataisyti Octagon Entertainment kompanija. Patyrę leidėjai priglaudė australų KaWoW! komandą, kuriančią Unseelie projektą (šis yra FPS „pagal keltiškųjų epų motyvus“). Leidėjas mano, kad toks derinys turėtų pastebimai pagyvinti iš esmės bedvases šaudykles. Tam gali padėti ir gerai parašytas siužetas, unikalūs veikėjai ir, aišku, neįprasta kovos sistema, pagal kurią žaidėjas daugiau turėtų naudotis duriančiais-pjaunančiais ginklais, negu dideliais atstumais veikiančiais masinio naikinimo ginklais. Abejingais neliks ir RPG mėgėjai. Magiją ir kardą pasirinkusiems adeptai ras kaupiamą patirtį, įvairius daiktus ir iš septynių daiktų sudarytą „aprangą“.

  Komentarų: 1
22 metų žaidimų mėgėjas už tik RPG egzistuojančią salą sumokėjo 26,500$ (13,700£)
Lankomumo reitingas

Australas žaidimų mėgėjas, žinomas tik Deathifier slapyvardžiu, on-line aukcione nusipirko virtualią salą, kuri egzistuoja Project Entropia RPG, vaidmenų žaidime, padedančiame tarpusavyje bendrauti ir sąveikauti tūkstančiams žaidėjų. Tuo tarpu, kai prisiekę kitų žaidimų mėgėjai savo virtualias prekes siūlo per eBay aukcioną, Entropia savo žaidėjams virtualius daiktus leidžia pirkti ir parduoti, naudojant realius pinigus.

  Komentarų: 6

Elektronikos specialistų ateitis

Puikios perspektyvos Lietuvoje

Geriausi išvyks dirbti į užsienį

Pigūs užsieniečių samdiniai Lietuvoje

Be ateities - teks keisti profesiją

Turiu kitokią nuomonę

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!