LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
Dar vienas Starmageddon 2 pavadinimas
Lankomumo reitingas

Kosminės arkados – simuliatoriaus Starmageddon tęsinys dabar turi leidėją iš šiaurės Amerikos. Kas jis? Ogi ne kas kitas, kaip Merscom Game Publishing, pakeitęs projekto pavadinimą. Nuo šiol žaidimas vadinsis Space Interceptor: Project Freedom, jį išleisti planuojama ketvirtąjį šių metų ketvirtį. Rusijos leidybinė firma „Russobit-М“ išleis jį pavadinimu „Starmageddon 2“.

Svetainės: The Settlers 5
Lankomumo reitingas

The Settlers žaidimų serijos gerbėjams atidaryta nauja anglakalbė svetainė. Naujoji, jau 5-a žaidimo versija, vadinsis The Settlers: Heritage of Kings. Svetainės puslapiuose įsikūrė technologijų, pastatų, karalysčių ir herojų aprašymai (autoriai planuoja turinį papildyti palaipsniui, todėl nenustebkite, tarp herojų pamatę vienišą riterį Eriką ar kokį nors vikingą Haroldą Rudabarzdį), grafika žaidimo tematika, pateikta paties žaidimo vaizdų.

„Hey, terrorist! Terrorize this!“
Lankomumo reitingas

„Kovoje prieš teroristus tinka visos priemonės!“ – pareiškė lenkai iš CITY Interactive ir arkadinėje šaudyklėje Terrorist Takedown suteikė priėjimą prie viso amerikiečių armijos arsenalo – nuo raketsvaidžių iki sraigtasparnių „Apache“. Nepakartojamais Tolimųjų Rytų kraštovaizdžiais, pagražintais šimtais teroristų kūnų, teks grožėtis visų 16 misijų metu, o šitą džiaugsmą galėsime įsigyti jau spalį. Leidėjas, aišku, Merscom Game Publishing.

Svetainės: „Legionas 3“
Lankomumo reitingas

snowball.ru studija jau turi rusiškąją istorinės strategijos žaidimo Spartan versiją, Rusijoje žinomą kaip „Legionas 3: Spartiečiai“. Jos puslapiuose rasite trumpus duomenis ir naujienas apie žaidimą, elektroninį žaidimo vadovo variantą, o taip pat žaidimo vaizdų galeriją.

Svetainės: El Matador
Lankomumo reitingas

Cenega atidarė svetainę El Matador, taktiniam veiksmo žanro žaidimui iš trečiojo asmens perspektyvos. Trumpas žaidimo ir jo varikliuko aprašymas, kukli, vos aštuonių paveiksliukų galerija – tai viskas, ką joje galima rasti šiuo metu. Likę skyreliai kol kas tušti.

NWN įrėmintas platina
Lankomumo reitingas

Visiems, dar nespėjusiems susipažinti su Neverwinter Nights, spalį bus suteikta gera proga įsigyti originalų žaidimą ir abu jo priedus – Atari šiaurės Amerikos filialas ruošiasi išleisti Neverwinter Nights Platinum Edition. Deja, bonusai, kurie buvo NWN Collector's Edition rinkinyje, į šį jau neįeis.

Viskas apie Doom 3: nuo - iki
Lankomumo reitingas

Devintoji kasmetinė QuakeCon asamblėja pažėrė dar keletą su Doom susijusių naujienų. Dueinas “Uola” Džonsonas nevaidins pagrindinio vaidmens numatomoje ekranizacijoje. Beje, jei filmo “SpyHunter” filmavimo grafikas nenutrūks, tai, galimas daiktas, Džonsonas suvaidins Seržanto vaidmenį. Šiuo metu darbas su filmo scenarijumi jau beveik baigtas. SDK išleidimas Doom 3 modifikavimui išeis po kelių savaičių nuo pirmojo pataisų rinkinio išleidimo. Linux serverinė dalis jau paruošta, kliento - dar kuriama. Kalbėdamas su id Software kūrybos gerbėjais ir žurnalistais, Karmakas pranešė, kad kitu studijos žaidimu taps pirmojo asmens šaudyklė su daug žadančiu “singlo” pavadinimu ir paprastu kelių vartotojų palaikymu.

Nauji Warcraft 3 smegenys
Lankomumo reitingas

Dauguma mėgsta kritikuoti strateginį kompiuterio intelektą šiuolaikiniuose RTS, kaltindami jį sukčiavimu ir nenatūraliu pačiam žaidėjui elgesiu. Būtent dėl to pora entuziastų pasaulin paleido Warcraft 3: Reign of Chaos ir Warcraft 3: The Frozen Throne nemokamą modifikaciją Advanced Melee AI (sutrumpintai - AMAI). MAI - tai bandymas ištaisyti jau egzistuojančio AI, Blizzard programistų “įsiūto” į žaidimo kodą, trūkumus. Pagerintas elektroninis priešininkas pastoviai įvertina kovos eigą, pagal įvairius parametrus (turimas aukso kiekis, priešiškų armijų dydžiai, kiek ilgai jau trunka žaidimas, ir t.t.) pasirinkdamas geriausią taktiką. Jis veikia bet kuriame skirmish tipo žemėlapyje ir šiai dienai (v2.31) palaiko visas pataisoje v1.17b įvestas...

  Komentarų: 1
Svetainės: The Moment of Silence
Lankomumo reitingas

Digital Jesters sukūrė oficialų futuristinio-nuotykinio žaidimo The Moment of Silence svetainę. Šiuo metu prieinama informacija apie žaidimą, galima peržvelgti šviežius žaidimo vaizdelius ir forumą. Likusios skiltys bus atidarytos vėliau.

“Brangioji, aš sumažinau LucasArts!”
Lankomumo reitingas

LucasArts studija patvirtino trijų dešimčių kompanijos darbuotojų atleidimo faktą. Taip pat žinoma, kad Star Wars: Battlefront prodiuseris Piteris Hiršmanas paskirtas eiti projektų vadovo pareigas. Permainos įvyko dėl stambios restruktūrizacijos, kurią pradėjo kompanijos vadovas Džimas Uordas. Jis pareiškė: “Aš priėjau išvadą: tam, kad LucasArts padaryčiau klestinčia kompanija ir sėkmingai pasiruoštume ilgalaikei perspektyvai, būtina atlikti ne vieną esminę permainą.” Pirmoji “šoko terapijos” banga palietė vidines kompanijos studijas. Nuo šiol projektų kūrimu užsiims išimtinai išorinės studijos. Nuo neseniai anonsuoto veiksmo/nuotykinio žaidimo pagal III-iąjį Žvaigždžių Karų” Epizodą pereita prie The Collective - panašių dvasia žaidimų Buffy the Vampire Slayer ir Indiana Jones and...

Kiek namuose turite televizorių?

Vieną

Du

Tris

Daugiau nei tris

Neturiu televizoriaus

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!