LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
Slaptasis ZootFly projektas
Lankomumo reitingas

Slovėnijos studija ZootFly, šiuo metu kurianti futuristinį veiksmo žaidimą Hollow, pranešė apie su “viena iš stambiausiu Europos leidyklų” pasirašytą kontraktą. Kalba eina apie nuotykinį lenktynių žaidimą, kuris “prastums vieną iš pačių populiariausių simuliatorių brendų”. Vienos citatos! Šiuo metu kuriamos ir РС, ir Xbox versijos, dėl PS2 versijos dar tariamasi. Nors imk, ir pradėk lažybas, kas išleis šį žaidimą, ir kaip gi jis vadinsis...

Svetainės: Starship Troopers
Lankomumo reitingas

Empire Interactive atvėrė šaudyklės Starship Troopers svetainę. Žaidimą pagal Roberto Čenlaino knygą ir vienvardį Polo Verchoveno filmą kuria Strangelite Studio. Svetainėje jau galime pažvelgti į naujų žaidimo kadrų seriją, įdėtas vienas reklaminis filmukas. Patį žaidimą numatoma išleisti 2005 m. pavasarį.

Sakmė apie gerą [...] nusikaltėlį
Lankomumo reitingas

Lenkų studija Heaven X anonsavo Alex Carver: Futurebrighter, futuristinio pirmojo asmens trilerio, kuriamo išimtinai PC, išleidimą. Aleksas Karveris - nusikaltėlis, laimingai sutapus aplinkybėms pabėgęs iš laivo-kalėjimo. Likimas jį nubloškia į planetą, valdomą žiauraus diktatoriaus, mėgstančio eksperimentus su genetika ir tarperdviniais portalais. Daugybė ginklų ir “gedžetų”, milžiniškų, niekieno neištirtų atvirų erdvių, įvairūs priešai ir sarkastiškos pagrindinio herojaus pastabos pardutuvių lentynose įsikurs 2005 m.

Pas Eidos lankosi piršliai
Lankomumo reitingas

Vos tik Eidos paskelbė norinti parduoti savo aktyvus, kompanijos Londono ofisą kaip skėriai užplūdo konkuruojančių leidyklų pasiuntiniai. Labiausiai perspektyviu laikomas prancūzų Ubisoft, įkandin mina visų karštai mylimas Microsoft, neatsilieka japonų Sony, domisi ir THQ. Šiuo metu Eidos vertė įvertinta 215 mln. GBP.

32-bitų Asheron's Call ateitis
Lankomumo reitingas

Turbine Entertainment paskelbė kai kurias smulkmenas apie būsimąjį Asheron's Call priedą, jau gavusį Throne of Destiny pavadinimą. Pagrindinė naujove taps 275 patirties lygiai. Personažams, suspėjusiems pasiekti didžiausią dabartinį leidžiamą lygį (šiuo metu jis sustojęs ties skaičiumi “126”), bus atliktas įgytos patirties perskaičiavimas”, atsižvelgiant į sugebėjimų ištobulinimo laipsnį ir statistikas. Be to, dabar už patirtį bus leista įsigyti taip vadinamus “augmentation gems” - brangakmenius, pagerinančius ginklų, šarvų ir kitų širdžiai mielų dalykėlių parametrus (panašų dalyką rasite “Diablo II”). Priedui perpiešta daugiau,...

Operation Flashpoint 2 išleidimas atidėtas
Lankomumo reitingas

Taktinės šaudyklės/simuliatoriaus Operation Flashpoint 2 laukimas vėl užtruko lyg bergždžia karvutė - oficialioje žaidimo svetainėje skelbiama, kad jis išeis tik 2006 m .pavasarį; šio pasikeitimo priežastis nežinoma. Anksčiau tikėtasi, kad OFP 2 bus galima įsigyti jau šių metų pabaigoje.

  Komentarų: 3
Into the East
Lankomumo reitingas

Mažai žinoma Pietų Korėjos studija Webzen pasikvietė Hovardą Šterną, „Oskaro“ už „Žiedų valdovo“ trilogijos muziką laimėtoją, darbui su MMORPG SUN: Soul of the Ultimate Nation garso takeliu. Apie žaidimo egzistavimą iki šiol nežinojo nė viena žaidybinei tematikai skirta svetainė. Smulkiau apie savo projektą Webzen ruošiasi parašyti kitų metų pradžioje. Garso takelis taip pat bus išleistas atskiru albumu tuo pat metu, kaip ir pats žaidimas.

  Komentarų: 1
Acclaim - jau viskas?
Lankomumo reitingas

Gandai apie Acclaim, legendiniam žaidimų leidėjui, gręsiantį bankrotą (jis išgarsėjo tokiais projektais, kaip Turok, Mortal Kombat 1-2, Shadow Man, Forsaken, Dave Mirra Freestyle BMX, Re-Volt), vis labiau tvirtėja. Paskutinis kompanijos PC projektas, veiksmo/nuotykių žaidimas Alias, pasirodė esąs toks nesėkmingas, kad potencialūs kreditoriai, atrodo, išsibėgiojom vos ištiesus ranką. Jau vakar buvo uždarytas Teksase esantis firmos padalinys, o šį rytą tokio pat likimo sulaukė Mančesterio filialas, kur bedarbiais tapo 130 žmonių. Bandymai patikslinti šiuos duomenis nedavė rezultatų: pagrindinis Acclaim biuras Kensigtone neatsako į...

Toshiba: išleista pirmoji patikima kvantinio šifravimo sistema
Lankomumo reitingas

Toshiba Research Europe kompanija pademonstravo tai, kas, jos tvirtinimu, yra pirmoji pasaulyje patikima automatinė kvantinio šifravimo sistema. Sistema, kuri nepertraukiamai veikia nuo pat praėjusią savaitę įvykusio paleidimo momento, šifravimo raktus perduoda standartiniu šviesolaidžiu. Tam ji naudoja atskirus fotonus - bandant juos perimti, toks bandymas neliktų nepastebėtu. Sistema geba per sekundę perduoti tūkstančius raktų ir veikia net didesniu, kaip 100 km nuotoliu.

 Rupert Goodwins
HalfLife 2 žaidėjai skundžiasi galvos skausmais
Lankomumo reitingas

Daug HalfLife žaidėjų skundžiasi, jog po geros valandos žaidimas jiems sukelia pykinimo priepuolius, galvos sukimąsi ir jos skausmus. Tai išgirdę, atlikome bandymą - paeksperimentavę 1024*768 ir 1280*1024 skiriamosiomis gebomis, turėjome pripažinti - gandai tikri. Kokia to priežastis? Atrodo, kad visa tai sukelia per didelis žaidimo grafikos realumas ir nemažas ekrane atvaizduojamų detalių skaičius. Rega tiesiog nespėja susidoroti su tokiu krūviu ir taip žaidimų kūrėjų mums suteikti trokštamu "buvimo žaidime" efektu - žaidimo realumas tampa jau minusu, o nebe pliusu.

 David Becker   Komentarų: 12

Kaip panaudojate elektronikos žinias?

Konstruoju savo sukurtas schemas

Konstruoju kitų pateiktas schemas

Remontuoju įvairią aparatūrą

Gadinu įvairią aparatūrą

Mokau, konsultuoju kitus

Dar tik pradedu domėtis elektronika

Nenaudoju, tiesiog domiuosi

Mano varianto neparašėt!

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!