LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
64.000 Aleksandrų mūšio lauke
Lankomumo reitingas

GSC Game World pristato „Aleksandrą“, istorinę realaus laiko strategiją, kuriamą pagal režisieriaus Oliverio Stouno vienvardžio filmo „Aleksandras“ motyvus (oficiali svetainė www.alexanderthemovie.com) ir bus pradėtas pardavinėti kartu su filmo premjera šių metų lapkričio 5-ąją. Šis projektas, iš esmės, yra pirmasis pagal Holivudo kino licenciją tikslingai buvusios TSRS šalims kuriamas žaidimas. Projekto kūrimo iniciatore tapo prancūzų firma Ubisoft, paskelbta pasauline „Alexander“ leidėja. Mums žaidimą išleis GSC World Publishing, mūsų jau anksčiau aprašytas GSC Game World padalinys („Aleksandras“ tada dar buvo aptariamas kaip...

Spamo lygis pasiekė 88% ribą
Lankomumo reitingas

Postini kompanijos paskelbtos ataskaitos duomenimis, 2004 metų lapkritį 88 % viso pasaulio el. pašto srauto sudarė įvairių rūšių nepageidaujama reklaminė medžiaga (“spamas”), virusai ir internetinių sukčių siuntinėjami laiškai. Šie duomenys gauti, remiantis 6.9 bilijono el. paštu siunčiamų laiškų analize.

  Komentarų: 1
“Gyvasis” Microsoft žurnalas kelia norą apgauti cenzūrą
Lankomumo reitingas

MSN Spaces, svetainėje, kurioje, anot MS, “galima pareikšti savo nuomonę įvairiais klausimais”, negalima įrašyti savo pranešimo, jei jame yra “blogų žodžių”, tačiau, kaip ir dauguma kitų cenzūros aparato priemonių, MS intrumentai pasirodė esą netobuli. Juokingiausia tai, kad Microsoft cenzūra ieško pranešimų su aiškiai dviprasmėmis antraštėmis, tokiomis, kaip “tits for tats” ir “butt sex is awesome”. Dar linksmiau - tai, kad “nepraeina” tokie žodžių deriniai, kaip “Pornography and The Law” arba bet kokios formos antraštės, jei tik jose paminėtas žymiausios Vladimiro...

 Graeme Wearden
Sąvaržėlė ar... šnipas?
Lankomumo reitingas

Kalifornijos Berklio universiteto darbuotojai sukūrė miniatiūrinį skraidantį robotą-vabzdį (Micromechanical Flying Insect, MFI). Šiam įrenginiui sukurti skirtas projektas buvo pradėtas dar 1998 metais. Nuotraukoje matomą veikiantį roboto pavyzdį pagal dydį ir masę būtų galima palyginti su įprasta kanceliarine sąvaržėle.

  Komentarų: 4
Winamp’ui - pabaiga...
Lankomumo reitingas

Pastarosiomis dienomis nuo pat pradžių populiarų Winamp grotuvą kūrę Nullsoft kompanijos darbuotojai paliko AOL kompaniją, - praneša Winamp.com Tai reiškia, kad tolimesni skaitmeninio Winamp grotuvo, palaikančio ne tik audio, bet ir skatmeninio video failus, kūrimo darbai nutraukiami. AOL’e liko tik tie, kas dar kurį laiką užsiims nereikšmingų grotuvo pataisų leidimu.

  Komentarų: 7
FTB bando išgauti Nmap kūrėjo serverio logus
Lankomumo reitingas

Žinomo hakeriams ir sistemų administratoriams skirto instrumento kūrėjas savo Insecure.org svetainėje tvirtina, kad FTB bando išgauti jo serverio logus. Fiodoras (Fyodor), kaip jį vadina, - žinomas kompiuterių saugumo sferos veikėjas. Savo pasisakyme jis rašo, kad federalai kreipėsi, norėdami gauti informacijos, tačiau nenurodė jokių tokio domėjimosi priežasčių.

 Dan Ilett
MyDoom pėdomis: įsilaužta į SCO svetainę
Lankomumo reitingas

Per Padėkos dieną, kurią švenčia kiekvienas save gerbiantis amerikietis :)) buvo užfiksuotas įsilaužimas į SCO kompanijos svetainę. Puslapyje, skirtame RedHat bylinėjimuisi su SCO chronologijai, buvo palikta pastaba, skelbianti: "Neseniai mes aptikome savo kodo dalis beveik visoje Microsoft(R) programinėje įrangoje. Mes norime imtis veiksmų prieš Microsoft(R), ir tuo jau užsiima mūsų juridinis padalinys".

Aptikta nauja Sober kirmino versija
Lankomumo reitingas

Trend Micro kompanija pranešė aptikusi naują viruso-kenkėjo Sober modifikaciją. Sober.J kirminas plinta el. paštu, savo masiniams siuntinėjimams naudodamasis turimu SMTP serveriu. Anglų ir vokiečių kalbomis parašyti laiškai turi skirtingus pavadinimus, skiriasi ir prie laiškų prisegtų priedų pavadinimai bei plėtiniai, atsitiktinai parenkami iš BAT, COM, EXE, PIF ir SCR sąrašo.

Gentoo - naujasis leidimas
Lankomumo reitingas

Linux distributorius 2005 metų vasarį išleis savo operacinės sistemos versiją, kurią bus galima paleisti tiesiai iš CD-ROM prievado, todėl Gentoo bus galima išbandyti, dar neįdiegus į kietąjį diską. Gentoo - tai Linux distributyvas, kuris, kaip tvirtina jo kūrėjai, visiškai suderinamas darbui su bet kokiomis programomis. Pagal 2004 m. liepos mėnesio Netcraft tarnybos tyrimų duomenis, per praėjusius šešis mėnesius Gentoo populiarumas augo pačiais sparčiausiais tarp kitų Linux distributyvų tempais:

 Ingrid Marson
Kenkėjiško kodo atlikimas Winamp grotuve
Lankomumo reitingas

Taikinys: visos iki Winamp 5.06 išleistos versijos. Populiarioje media failų grojimo/rodymo programoje Winamp aptikta klaida, leidžianti realizuoti buferio perpildymą, todėl įsilaužėlis pažeidžiamoje sistemoje per nuotolį esamo vartotojo teisėmis gali atlikti kenkėjišką kodą. Pažeidžiamumas aptiktas 'IN_CDDA.dll' faile, neatspariame specialiu būdu sudarytam '.m3u' playlist (dainų sąrašo) failui.

  Komentarų: 2

Kiek namuose turite televizorių?

Vieną

Du

Tris

Daugiau nei tris

Neturiu televizoriaus

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!