LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
Kaspersky™ Anti-Hacker
Lankomumo reitingas

Kaspersky™ Anti-Hacker yra paprastos struktūros apsaugos sistema nuo pavojingo įsibrovimo kaip iš lokalaus tinklo, taip ir iš Interneto. Pasirinkus šį sprendimą Jūs įsigyjate galimybę išvengti bet kokių veiksmų, kurie gali pakenkti kompiuteryje saugomai informacijai, o taip pat išvengti kompiuterinių įsilaužėlių (dažnai vadinamų hakeriais) antpuolius. Pagrindinės charakteristikos Kaspersky™ Anti-Hacker apsaugo personalinį kompiuterį nuo neteisėto (nesankcionuoto) išorinio įsibrovimo analizuojant visas tinkle atliekamas operacijas. Programa garantuoja pilną Internet-aplikacijų aktyvumo kontrolę, o taip pat filtruoja priimamų ir išsiunčiamų duomenų rinkinius. Kadangi į programos struktūrą įtraukta “besimokanti” funkcija, vartotojas gali nurodyti tokius apsaugos sistemos nustatymus, kurie tiksliai atitinka jo reikalavimus ir sistemos konfigūracijas.

Įsilaužėlio portretas
Lankomumo reitingas

Kompiuteriniai įsilaužėliai visuomenėje matomi labai įvairiai. Filmų kūrėjai mums pateikia paslaptingus, susivėlusius kompiuterių genijus, kurie gali įsibrauti net į kosminių ateivių kosminės lėkštės kosmines informacines sistemas. Hakeriai kine sėdi prie žalsvai spindinčių monitorių, renka klaviatūra mįslingus tekstus, ekrane šviečiant mįslingam ACCESS DENIED užrašui. Po greitų klavišų paspaudimų, ACCESS DENIED užrašas dingsta ir gražusis susivėlęs hakeris įsibrauna į reikiamą sistemą. Dažnai įsibrovimo procesas būna greitas ir trunka tik kelias sekundes. Hakeriu kine gali būti ir nuostabi 25 metų blondinė, geriausia Amerikoje kompiuterių, atominės fizikos, saugumo ir meilės meno specialistė.

  Komentarų: 4
Kaip įsirašyti ISO į kompaktinį diską?
Lankomumo reitingas

Visa programinė įranga gali ISO failą(jį išpakavus)įrašyti į kompaktinį diską. Dėmesio: Atsisiųskite ISO failą dvejetainiu režimu (pvz. FTP). Nes pavyzdžiui naršyklė Netscape „pagal nutylėjimą“ siunčia failus ASCII režimu kas sugadina failą. Jūs galite patikrinti ar Jūsų atsiųstas failas yra geras pasinaudoję komandą: md5sum mandrake.iso. Linux operacinėje sistemoje, arba keliaukite adresu http://www.etree.org/md5com.html ir atsisiųskite md5sum.exe versiją kuri tinka Windows operacinei sistemai.

  Komentarų: 1
Rinktis nėra iš ko?
Lankomumo reitingas

Gyvename langų apsuptyje. "Windows" - kiekviename kompiuteryje. Turbūt kiekvienas, didelis ar mažas, žino, kad laiškus reikia rašyti "Vordu", skaičiukus skaičiuoti moka "Ekselis", o po internetą vaikštoma su "Eksploreriu". Ir kiekvienam yra savaime suprantama, kad kompiuteris anksčiau ar vėliau "pakimba" arba "nulūžta", failai kartais dingsta, programos ne visada pasileidžia. Asmeniniams kompiuteriams skirtos "Windows" versijos niekada nepasižymėjo stabilumu, bet ką jau padarysi… Rinktis juk nėra iš ko. Ilgą laiką buvo galima guostis dar ir tuo, kad programos nieko nekainuoja. Bet dabar, kai BSA ir Co. pradėjo grąsinti baudomis ir teismais ir kai paaiškėjo, jog "Windows" su "Office" programomis kainuoja bemaž tiek pat,...

  Komentarų: 3
Hakeriai atakuoja buvusio kolegos tinklapį
Lankomumo reitingas

Vieno iš žinomiausių pasaulio hakerių tinklapį „nulaužė“ jo buvę kolegos. Kaip praneša AP, į konsultacinės bendrovės „Defensive Thinking“, priklausančios Kevinui Mitnikui, tinklapį įsilaužė hakeris iš Teksaso. Tokiu būdų teksasietis bandė susirasti darbą šioje bendrovėje. Mitniko jis paprašė pasamdyti jį kaip kompiuterinės apsaugos specialistą. Agentūra praneša, kad tai jau antrasis sėkmingas įsilaužimas į buvusio hakerio tiniklapį nuo tada, kai jis pasirodė internete. Pirmasis įsilaužimas buvo savotiškas pasveikinimas. Tada, grupė asmenų, pasivadinusių „BugBear“, paliko tokią žinutę: „Sveikas sugrįžęs į laisvę, Kevinai. Nulaužti tavo tinklapį – tikras malonumas“.

Kibernetiniai nusikaltėliai skatina draudimo rinkos augimą
Lankomumo reitingas

Internetą puolęs kompiuterinis kirminas dar labiau paskatino besikuriančios draudimo nuo kibernetinių nusikaltėlių išpuolių rinkos augimą. Draudimas nuo hakerių, taip pat vadinamas "tinklo rizikos draudimu", rinkoje egzistuoja jau maždaug trejus metus, tačiau, kaip prognozuoja draudimo ekspertai, šio draudimo tipo rinka turėtų iki 2005 metų paaugti nuo dabartinių 100 milijonų JAV dolerių iki 2,5 milijardo JAV dolerių. Sausio mėnesį surengtas interneto puolimas, kuris praktiškai paralyžiavo internetą Pietų Korėjoje ir sutrikdė kitų tinklų pasaulyje veikimą, dar kartą parodo, jog absoliutus kompiuterių saugumas yra neįmanomas.

Europos Sąjunga kuria kibernetinę policiją
Lankomumo reitingas

Europa ketina susivienyti kovoje su beveidžiu ir visur esančiu priešininku - kibernetiniu nusikalstamumu. Europos Sąjunga šią savaitę paskelbė planus sukurti specialią agentūrą, kuri artimiausiu metu atsidurs pagrindiniame šios kovos fronte. Tačiau, kaip rašo agentūra BBC tai įvyks tiktai tuo atveju, jei Europos Parlamento biudžeto komitetas realiai asignuos 25 milijonų eurų sumą, kurią buvo nuspręsta išskirti naujojo padalinio reikmėms per pirmuosius penkerius metus. Dar 10 milijonų eurų gaus valstybės, netrukus turėsiančios prisijungti prie Europos Sąjungos. Šios valstybės dalyvaus agentūros darbe po įstojimo į Europos Sąjungą ateinančių metų gegužę.

Jaunieji "Interneto" gangsteriai
Lankomumo reitingas

Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Vakarų Europoje keletą metų iš eilės žiniasklaida informuoja visuomenę apie įžūlius kompiuterinio tinklo chuliganus - "hakerius". Šiandien nemažai tokių nenaudėlių yra ir Lietuvoje, bet atrodo, kad talentingiausi "hakeriai" gyvena Kaune. Šie vaikinai, kaip ir Vakaruose, sėdėdami namuose prie savo kompiuterio gali iš banko pavogti milijonus, įsibrauti į labiausiai įslaptintų organizacijų duomenų archyvus ir netgi išbraukti (tiesiogine prasme) kokį nors jiems nepatikusį asmenį iš gyvųjų sąrašų. "Hakeriai" - tai būsimieji mūsų visiškai kompiuterizuoto pasaulio valdovai...

  Komentarų: 3
„Windows Commander“ - patogi pagalbinė programa
Lankomumo reitingas

„Windows Commander“ - tai turbūt viena iš nedaugelio programų, kuriose klaidų praktiškai nėra. Tai pripažįsta ne tik eiliniai vartotojai, tinklų administratoriai, bet ir patyrę hakeriai. Šiais laikais, kai vartotojų kompiuteriuose bylų ir aplankų yra tiek daug, kad tarp jų lengvai galima pasiklysti, labai svarbu turėti patogų įrankį jiems tvarkyti. „Windows Commander“ ir yra būtent toks įrankis. Jis puikiai atlieka visas darbo su bylomis ir katalogais funkcijas, kurių naudojimas nepakito nuo „Norton Commander“ laikų, t. y. galima bylas (ir aplankus) lengvai peržiūrėti, redaguoti, kopijuoti bei perkelti, pervadinti ar ištrinti. Be šių visiems puikiai žinomų galimybių, „Windows Commander“ apstu įvairiausių papildomų funkcijų,...

  Komentarų: 6
Interneto bendruomenė
Lankomumo reitingas

Pasaulinis tinklas plečiasi ir tampa vis labiau komercinis ir prieinamas plačiajai visuomenei - anksčiau juo daugiausia naudojosi studentai bei mokslininkai. Kuriamos naujos bei tobulinamos senos Internet bendravimo priemonės, padedančios greitai surasti reikiamą informaciją, kurios kiekis auga geometriniu greičiu. WWW galima rasti beveik viską - oficialią šalių vyriausybių informaciją ir įstatymus, įmonių katalogus, universitetų programas, muzikos naujienas, anekdotus, informaciją apie religiją ir t.t. Internetas tapo visuotinai vartojamu ir tapo nauja veiksmų arena, kurioje atsirado naujos grupės - “hakeriai”, “crakeriai”, elektroninio pašto vagys, kurie pasisavina tai, kas netinkamai padėta, ar siunčiama.

Kaip panaudojate elektronikos žinias?

Konstruoju savo sukurtas schemas

Konstruoju kitų pateiktas schemas

Remontuoju įvairią aparatūrą

Gadinu įvairią aparatūrą

Mokau, konsultuoju kitus

Dar tik pradedu domėtis elektronika

Nenaudoju, tiesiog domiuosi

Mano varianto neparašėt!

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!