LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
Naujųjų technologijų kompanijos tebėra interneto reklamos rinkos lyderiai
Lankomumo reitingas

Gal būt “senosios ekonomikos” bendrovės šiuo metu jau įvertino interneto reklamos reikšmę, tačiau jų išlaidos šios rūšies reklamai dar ilga neprilygs naujųjų technologijų kompanijų išlaidoms. Pasak “Adrelevance” bendrovės paruoštos apžvalgos, pastarųjų išlaidos interneto reklamai yra dvigubai didesnės, o jų skaičius didžiausių reklamuotojų Top-200 sąraše didėja. Tačiau, pažvelgus į atskiras ekonomikos šakas, pasak apžvalgos, akivaizdu, jog yra sričių, kur dominuoja tradicinės kompanijos. Tarp tokių sričių yra kelionių organizavimas, kompiuterių įrangos ir elektronikos, taip pat buitinių prekių gamyba.

"Netscape" pristato paslaugą smulkiam verslui
Lankomumo reitingas

“Netscape” ketina pristatyti naują paslaugą, skirtą padėti smulkiam verslui įsisavinti interneto panaudojimo galimybes. Naujoji paslauga, pavadinta “Netbusiness” siūlo personalizuotą ir pritaikytą veiklai bendruomenėje pagalbą smulkiam verslui – pradedant nuo svetainės sukūrimo ir baigiant užsakymų įvykdymo organizavimu. “Netbusiness” paslaugomis galima bus naudotis svetainėse Aol.com ir Compuserve.com. be to, joms bus specialiai pritaikyta naujoji Netscape versija, pasirodysianti šį rudenį.

Jungiasi interneto aukcionai
Lankomumo reitingas

Naujas jungtinis projektas internete - “aukcionai.lt” Vilniškė kompiuterijos UAB “Labas” bei estiško kapitalo bendrovė P.I.R.K. nusprendė sujungti savo interneto aukcionus ir atidaryti naują bendrovę. Jos steigėjai tikisi vėliau parduoti akcijas pasaulinių interneto aukcionų organizatoriams. “Projekto “aukcionai.lt” pagrindinis tikslas buvo išvystyti jį iki komercinio produkto ir parduoti strateginiams investuotojui“, - sako E.Balsevičius, UAB “Labas” direktorius. Jis teigia, kad pastaruoju metu stambūs amerikiečių interneto aukcionai, tokie kaip “eBay.com”, ”QXL.com” ir kiti domisi Vidurio ir rytų Europos interneto aukcionais.

Naujų mašinų pardavimas per internetą
Lankomumo reitingas

Bendrovė “Hanza lizingas” jau nuo pavasario bendrauja su savo klientais internetu. Sumanius pirkti automobilį ar kitą vertingą daiktą, pakanka tinklalapyje užpildyti anketą apie save, išsirinktą pirkinį ir savo galimybes. Bendrovės darbuotojai per 15 minučių duos atsakymą apie finansavimo galimybes ir sąlygas. Praėjusią savaitę “Hanza lizingas” pateikė dar vieną naujovę - bendrovė įrengė interneto terminalus trijose automobilių atstovybėse – “Vokswagen”, “Nissan” bei “Škoda”. Ateityje tokie terminalai bus įrengti daugelyje automobilių salonų.

Uždarbis – reklama internete
Lankomumo reitingas

“Grafton Entertainment” tikisi uždirbti iš reklamos. Naujai susikūrusi bendrovė “Grafton Entertainment”, Lietuvoje teikianti informacijos ir interaktyviosios televizijos paslaugas internete (www.tvnet.lt), tikisi, kad jau padarytos investicijos atsipirks iš reklamos užsakovų. Reikalingai technikai pirkti ir įrengti Baltijos šalyse investuota apie 400.000 litų.

“ASHBURN" pastūmės elektroninį verslą
Lankomumo reitingas

Į atidaromą UAB "ASHBURN International" elektroninio lėšų pervedimo centrą jau investuota 4 mln. Lt. JAV kompanijos "ASHBURN International" 1998 m. įsteigta antrinė įmonė Vilniuje UAB "ASHBURN International" (AI) atidaro elektroninio lėšų pervedimo (electronic funds transfer, EFT) centrą UAB "Hanner" pastate. Minėtas centras Lietuvoje įgalins klientus Lietuvoje bei Vidurio ir Rytų Europoje atlikti banko operacijas internetu, mobiliaisiais telefonais, informaciniais pultais ir pan. Ponas Musteika tiki, kad centras padės plėsti elektroninę bei mobiliąją komerciją Lietuvoje.

“Disney” pertvarkė Go.com portalą
Lankomumo reitingas

Po kelis mėnesius trukusių atidėliojimų, “The Walt Disney Internet Group” pagaliau atvėrė naujai atrodančią Go.com svetainę. Paieškos portalas bus skirtas daugiausia laisvalaikio praleidimo būdams. Apsisprendus nekurti vieno bendro pavadinimo universalaus portalo, Go.com svetainė taps specializuota ir nekonkuruos dėl kiekvieno prie monitoriaus prilipusio naršytojo su “Yahoo!” ar “America Online”. Vietoje to, Go.com padės ieškoti informacijos apie laisvalaikį ir gyvenimo būdą. Kitos temos bus paliktos įvairioms kitoms tos pačios grupės bendrovėms.

Internetu ir benzinas pigiau
Lankomumo reitingas

JAV vairuotojams galimybė įsigyti benzino internetu jau nebe naujiena – kompanija "Priceline.com" vien liepą internetu pardavė 7.570 t kuro. Europoje, kurią dabar krečia brangaus kuro ir net jo stygiaus krizė, tokių interneto kompanijų siūlomos naujos paslaugos gali smarkiai pakeisti ne tik vartotojų, bet ir degalų pardavėjų gyvenimą. Pagrindinis "Priceline.com" koziris – gausios nuolaidos, kurių gauna perkantieji benziną internetu. "Priceline.com" jau įrodė, kad internetu galima parduoti net ir benziną.

 Martynas Rusteika
"Ashburn" didina investicijas
Lankomumo reitingas

Planuojamos “ASHBURN International” investicijos – 20 mln. litų. JAV bendrovė "ASHBURN International" (AI) į Lietuvoje kuriamą elektroninio lėšų pervedimo centrą jau investavo 4 mln. litų ir tikisi Lietuvos elektroninės bei mobiliosios komercijos rinkos pagyvėjimo. AI iš viso ketina investuoti apie 20 mln. litų. Klientams bus suteikta galimybė Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje atlikti banko operacijas internetu, mobiliaisiais telefonais, informaciniais pultais. Elektroninio lėšų pervedimo centro pagrindas - "Compaq Proliant 8500 NT" tarnybinių stočių sistema (klasteris), įtartinus sandorius kontroliuos "Fraud Management" sistema.

Naujos mokėjimo sistemos skatins pirkti internete
Lankomumo reitingas

Interneto paslaugas teikianti bendrovė "World Online" parengė naują paslaugą, kurios vartotojai už pirkinius internete galės atsiskaityti išankstinio mokėjimo kortelėmis. Tikimasi, kad nauja paslauga padidins perkančiųjų internete skaičių. Be to, elektroninių parduotuvių klientais galės tapti internautai, kuriems neišduodamos kreditinės mokėjimo kortelės - paaugliai ir į bankų rizikos sąrašus patekę asmenys. Šios paslaugos sėkmė siejama su išankstinio mokėjimo už mobiliojo ryšio pokalbius paslauga, kurią įdiegus labai padaugėjo mobiliojo ryšio vartotojų. Naujovę, pavadintą "Jalda", ketinama pristatyti spalio mėnesį.

Kaip panaudojate elektronikos žinias?

Konstruoju savo sukurtas schemas

Konstruoju kitų pateiktas schemas

Remontuoju įvairią aparatūrą

Gadinu įvairią aparatūrą

Mokau, konsultuoju kitus

Dar tik pradedu domėtis elektronika

Nenaudoju, tiesiog domiuosi

Mano varianto neparašėt!

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!