LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
“Yahoo!” renkasi “Barnes&Noble” vietoje “Amazon”
Lankomumo reitingas

“Yahoo!” pranešė, jog pasirinko “Barnes&Noble” kaip portalo partnerį, vietoje anksčiau buvusio Amazon.com tinklo. Pasak “Yahoo!» atstovo, apsisprendimas nepratęsti bendradarbiavimo su Amazon.com buvo priimtas abiejų pusių. Amazon.com teigia, jog naujoji partnerystė su “America Online” yra labiau viliojanti dėl daugelio priežasčių. Tapus “Yahoo!” naujuoju partneriu, nuoroda į Barnes&Noble.com knygyną atsiras kiekviename paieškos rezultatų puslapyje.

Prekybos būdų konvergencija
Lankomumo reitingas

Nors elektroninės komercijos bumas neatslūgsta, prasidėję on-line prekybininkų bankomatai privertė iš naujo apmastyti el. verslo ypatumus ir galimybes. Dabar bandoma sujungti on-line ir parduotuvių prekybos kanalus. Taigi on-line kioskai atsiras pačiose parduotuvėse. Pirkėjas galės čia pat jose galės išsirinkti reikiamas prekes, už jas sumokėti ir išeidamas jas pasiimti.

Elektroninis verslas
Lankomumo reitingas

Planuojama, kad ateity elektroninis verslas naudos WAP pritaikytus įrenginius pirkėjų duomenims apdoroti, rinkodaros duomenims gauti, paslaugoms bei produktams iš tiekėjų ir pardavėjų ieškoti. Belaidžio ryšio fenomenas paspartins el. verslo plėtros tempus. Kelios kompanijos jau ieško būdų kaip panaudoti balsą, kad jis galėtų tapti sąsaja informacijai gauti ir su ja dirbti. “Motorola” naudoja balso atpažinimo kalbą “VoXML”, kuri leidžia vartotojui, naudojančiam prie Voratinklio galintį prisijungti mobilųjį telefoną, balsu kreiptis į Voratinklio svetainę ir gauti iš jos balsinį atsakymą panaudojus teksto vertimo kalba technologiją.

Didmenininkams - žuvų aukcionai internete
Lankomumo reitingas

Norvegai internete prekiaus žuvimis. Grupė didžiausių Norvegijos žuvų eksportuotojų – “Domstein”, “Greg Seafood”, “Seastar International”, “Alesund Fish” ir “Terra Seafood” – nusprendė šį rudenį internete (www.fishmarket.no) pradėti prekiauti žuvimis. Prognozuojama, kad metinė žuvų apyvarta šiame tinklalapyje turėtų siekti 2 mlrd. EUR. Tinklalapyje bus siūlomų žuvų katalogai ir žuvų didmeninės prekybos aukcionai.

Laikas elektroninei komercijai?
Lankomumo reitingas

Kuriasi elektroninių sandorių valdymo centras Lietuvoje JAV bendrovės “Ashburn Internationals” padalinys Lietuvoje atidarė elektroninių sandorių procesingo centrą, įgalinantį atsiskaitymų kontrolę elektroninėje ir mobilioje komercijoje. Bendrovės vadovai neslepia, kad Vilnius pasirinktas daugiau kaip žemės lopinėlis serverių spintai pastatyti, nes tikimasi aptarnauti milijonus sandorių ne tik Lietuvoje ar Baltijos šalyse, bet visoje Rytų ir Vidurio Europoje.

  Komentarų: 1
Žinių srautas
Lankomumo reitingas

Įdarbinimo internetu paslaugas teikianti bendrovė "CV-Online" pristatė portalą "www.cveurope.com", kuriame pateikiama informacija žmonėms, norintiems pakeisti gyvenamąją vietą ir susirasti naują darbą Europoje. "CV-Europe" interneto puslapis jungs visus "CV-Online" interneto puslapius, esančius Vidurio ir Rytų Europoje, pasieks ir tas geografines sritis, kuriose dar nėra teikiamos "CV-Online" paslaugos.

“Eniro" suves pardavėjus su pirkėjais
Lankomumo reitingas

AB "Eniro" žada naujovių informacijos ieškantiems klientams. Kitais metais bendrovė planuoja įgyvendinti API projektą. Internete pardavėjai už tam tikrą mokestį galės siūlyti įvairiausias prekes, paslaugas, o pirkėjai iš daugelio Europos bei buvusių NVS šalių lengvai gaus patikimą informaciją. Kiekviena prekė visose šalyse turės tą patį kodą, todėl ieškant partnerių nekils kalbos barjero. Pirkėjas, surinkęs norimos prekės kodą, netruks sužinoti visus į duomenų bazę įtrauktus pasiūlymus su gaminių kainomis. Atsiras galimybė įmonėms operatyviai vykdyti viešuosius pirkimo-pardavimo konkursus.

Klestės elektroninė komercija
Lankomumo reitingas

Tyrimų kompanijos IDC duomenimis, vis daugiau žmonių pirks internete ir vis plačiau atvers pinigines. Tikimasi, kad 2003 metais kiekvienas vartotojas internete išleis vidutiniškai 7140 JAV dolerių per metus.

Populiarėja mobilioji komercija
Lankomumo reitingas

Didėjant susidomėjimui belaidžiu internetu, tikimasi “mobiliosios komercijos” suklestėjimo. Šuo metu tokiu būdu daugiausia prekiaujama akcijomis ir knygomis, tačiau tikimasi, jog 2004 metais mobiliaisiais įtaisais bus perkama daugiau brangesnių daiktų ir paslaugų.

Airijos vartotojai internete išleidžia daugiau
Lankomumo reitingas

Dauguma Airijos interneto vartotojų tapo aktyvesni e-komercijoje, jie išleidžia daugiau nei pernai. Buvo tiriama 2,260 Airijos interneto vartotojų, išsiaiškinta, kad 62 proc. pirko internete. Apie 90 proc. interneto pirkėjų darytų tai dar kartą, jie liko patenkinti pirkiniais ir paslaugų kokybe. “Airjos interneto vartotojai keičiasi”, sako Mark Henry, tyrimo vadovas. “Jie pripranta prie tinklo, lengviau leidžia pinigus internete, dažniau naudoja belaidį internetą”.

Kaip panaudojate elektronikos žinias?

Konstruoju savo sukurtas schemas

Konstruoju kitų pateiktas schemas

Remontuoju įvairią aparatūrą

Gadinu įvairią aparatūrą

Mokau, konsultuoju kitus

Dar tik pradedu domėtis elektronika

Nenaudoju, tiesiog domiuosi

Mano varianto neparašėt!

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!