LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
Kinai cenzūruos Voratinklį
Lankomumo reitingas

Neseniai Kinijos Vyriausybei nustatytos naujos taisyklės, reguliuojančios el.komercija sukėlė rimtą šalies interneto paslaugų pramonės ir užsienio investuotojų susirūpinimą. Taisyklės liepia visoms interneto kompanijoms per 2 mėnesius įsigyti licenzijas. Voratinklio svetainių turinys buvo cenzūruojamas, už jį atsakingi bus svetainės savininkai.

Naujienos
Lankomumo reitingas

JAV Kalifornijos valstijos gubernatorius vetavo įstatymo projektą, kuriuo buvo siekiama apmokesdinti internete sudaromus sandorius. Įstatymo rengėjai norėjo apmokesdinti iš savo sandėlių Kalifornijos valstijos teritorijoje per internetą prekiaujančių kompanijų online pardavimus. Išankstiniai duomenimis, apmokesdinus elektroninę prekybą valstijos biudžetas kasmet būtų papildytas 14 mln. dolerių.

Aukcionų varžybos baigėsi jungtuvėmis
Lankomumo reitingas

Nors lietuviškoji elektroninė prekyba vis dar niekaip neįsisiūbuoja, tuose rinkos segmentuose , kur nenaudojamas tiesioginis atsiskaitymas, permainų ilgai nereikia laukti. Viena judriausių interneto paslaugų sričių – aukcionai. Tiesa, nesant tiesioginės atsiskaitymo galimybės mūsų internetiniai aukcionai tampa tik priemone rasti telefoną žmogaus, turinčio ieškomą prekę. Neseniai buvo pranešta apie aukcionų svetainės “pirk.lt” uždarymą – estų kompanija nusprendė, kad ne vieną tūkstantį litų kainavusi svetainė ir prekinis ženklas kol kas negali uždirbti pelno. Buvo pasirinktas kitas kelias susijungta su konkurentu “aukcionai.lt”.

Kai laiškanešys užriečia nosį
Lankomumo reitingas

“Lietuvos telekomas” nuo rugsėjo 25-osios internautams pateikė dar vieną staigmeną – motyvuojant kilniais siekiais gerinti paslaugos kokybę , buvo apribotas jos gavėjų skaičius. Nemokamu Tako” el. paštu nuo tos dienos leista naudotis tik “saviems” klientams, besijungiantiems prie pašto dėžučių LT komutuojamosiomis ar skirtinėmis linijomis. Šiuo metu nemokamas elektroninio pašto paslaugas Lietuvoje teikia 5 pelno siekiančios bendrovės “Gaumina”, “Delfi”, “Penki kontinentai”, “Mobiltechas” ir jau minėtas “Lietuvos telekomas”.

Interneto tinklas apipynė draudimo rinką
Lankomumo reitingas

Prognozuojama, kad interneto draudimo bendrovės yra vienos pagrindinių kandidačių išlikti ir pelningai veikti būdamos "dot.com" bendrovėmis. Lietuvos draudėjams internetas taip pat nesvetimas. Prieš keletą savaičių startavo "Snoro garanto" interneto svetainė "www.draudimas.com". Tinklalapyje klientai patys gali apskaičiuoti transporto priemonių ir jų valdytojų civilinės atsakomybės, kelionių, nelaimingų atsitikimų ir žaliosios kortelės draudimų įmokas.

D.Britanija su m-komercija neskubės
Lankomumo reitingas

Daugelis D. Britanijos bendrovių nusprendė palūkėti su mobiliosios komercijos plėtros planais, rodo naujo tyrimo duomenys. Tarp 500 apklaustų šalies kompanijų, daugiau nei 62 procentai laikosi “luktelkime ir pamatysime” politikos, vardindami kelias pagrindines abejonių dėl m-komercijos sėkmės priežastis. Nemažai bendrovių apklausos metu teigė, jog m-komercija remiasi dar nepatikrintomis technologijomis, kitos aiškino, jog neturi tam reikalingų resursų – pinigų arba tinkamai paruoštų išsilavinusių darbuotojų.

"Bull" artėja prie Lietuvos
Lankomumo reitingas

Prancūzų informacinių technologijų kompanija "Bull", matydama geras verslo perspektyvas Baltijos valstybėse, savo atstovybei šiuose kraštuose suteikė daugiau savarankiškumo ir žada didinti darbų apimtis. "Iki šiol Baltijos šalys mums buvo Skandinavijos periferija, o dabar atstovybė Baltijos šalyse priklausys tiesiogiai "Bull" grupei", – sako Danielis Lio Kogikas (Daniel Le Coguic), "Bull" Rytų ir Vidurio Europos regiono viceprezidentas. Ponas Lio Kogikas pabrėžė, kad Baltijos šalių atskyrimas nuo Šiaurės šalių grupės ir didesnio savarankiškumo suteikimas yra susijęs su "Bull" strategija investuoti į Europos Sąjungą stojančias šalis.

Elektroninio verslo skatinimas neturi sustoti
Lankomumo reitingas

Baigtas Europos Sąjungos PHARE remtas smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo projektas “Elektroninės komercijos skatinimo programa”. 140 tūkst. litų vertės projekto rezultatai buvo apibendrinti spaudos konferencijoje, kurią surengė atsakinga už bendrą projekto vadybą “InfoBalt” asociacija. Parodoje “InfoBalt’2000” bus įrengtas specialus “InfoBalt” stendas “Elektroninio verslo kelias”, kuriame bus pristatyta asociacijos veiklos programa, skatinant el...verslą, ir susipažindama su PHARE projekto rezultatais.

Pasidaryk e-parduotuvę pats
Lankomumo reitingas

Didžiausia šalies mobiliųjų telekomunikacijų bendrovė “Omnitel” paskelbė, kad jau šį mėnesį pateiks vartotojams savarankiškos e-parduotuvės kūrimo bei valdymo modelį – “pasidaryk e-parduotuvę pats”. Techninę ir programinę įrangą šiam projektui pateikė “IBM Lietuva”.

  Komentarų: 1
“VISA” siūlo “Elektroninės piniginės” paslaugą Europos bankams
Lankomumo reitingas

“Visa International” antradienį paskelbė apie “Elektroninės piniginės” sistemą, kuri leis bankams Europoje teikti saugias vartotojo autentiškumo nustatymo paslaugas savo klientams. Šios paslaugos tikslas yra sustabdyti apgavystes – didžiausią su kreditinių kortelių naudojimu susijusią problemą. Sėkmingas sistemos pritaikymas paskatintų vartotojų pasitikėjimą elektronine komercija. “Ši paslauga užtikrina, kad kiekvienas bankas galės pasinaudoti lengvai įdiegiama ir nebrangia autentiškumo nustatymo sistema, leisiančia pagerinti savo paslaugų kokybę”, sako Jon Prideaux, “Virtual Visa” bendrovės viceprezidentas.

Ar teko pirkti elektronikos detalių?

Neteko

Perku dažnai

Kai reikia tai ir perku

Perku nuolatos

Elektronikos detalės - mano verslas

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!