LT   EN   RU  
2020 m. liepos 5 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
Amerikoje sulaikytas hakeris iš Rusijos
Lankomumo reitingas

Amerikoje, Pasadeno mieste (Kalifornijos valstija) sulaikytas 48 metų Rusijos pilietis Dmitrijus Sinilnikovas. Jis kaltinamas įsilaužimu į vietinį koledžo tinklą. Policija įtaria D.Sinilnikovą bandžius gauti tinkle esančią konfidencialią informaciją (studentų ir dėstytojų kreditinių kortelių numerius). Iki tol rusų hakeris nesėkmingai bandė įsilaužti į Kalifornijos technologinio universiteto vietinį tinklą, kur jis ir buvo susektas tinklo administratorių.

Rusijoje teisiami du hakeriai
Lankomumo reitingas

Kamenske-Uralske, Sverdlovsko apskrityje, prieš teismą stos du hakeriai, įsilaužę į stambiausios miesto įmonės duomenų bazę. Sinarsko rajoninio teismo ekspertai jau baigė nagrinėti bylą pagal Rusijos Federacijos Baudžiamojo kodekso 272 str. - neteisėtas priėjimas prie kompiuterinės informacijos. Du 27 m. ir 18 m. Kamensko-Uralsko gyventojai, nepriklausomai vienas nuo kito, įsilaužė į stambios miesto įmonės duomenų bazę pasinaudoję programa, nemokamai parsiųsta iš interneto. Manoma, kad įsilaužimai buvo įvykdyti ne šnipinėjimo tikslais, o tiesiog ieškant pramogų. Jie pakeitė duomenų bazės struktūrą ir buvo aptikti apsaugos sistemos. Milicijos pareigūnai nustatė jų buvimo vietą ir hakeriai buvo suimti.

  Komentarų: 1
Gamezone tinklapis nulaužtas hakerių
Lankomumo reitingas

2002 09 29 gamezone.lt tinklapis buvo nulaužtas hakerių. Hakerių grupė pavadinimu M47R1X iš Helsinkio perdavė linkėjimus ir pasiūlė bendradarbiauti. Malonu, kad ne tik lietuviukai, bet ir užsienio piliečiai aktyviai lankosi mūsų svetainėje. Gamezone.lt tinklapis šiuo metu atnaujinamas. Pertvarkome duomenų bazių struktūrą. Jau greitai paskelbsime - naujus straipsnius, naujienas, žaidimų kodus, žaidimų demo versijas, programas ir informaciją apie hakerius. Ir apskritai, kaip sakė katinas Leopoldas: „Vaikai - gyvenkime draugiškai“

  Komentarų: 1
Samdyti hakeriai kovos už laisvę
Lankomumo reitingas

JAV Atstovų rūmams pateiktas svarstyti įstatymo projektas, pagal kurį šalyje turėtų būti įsteigtas Visuotinės interneto laisvės biuras. Per dvejus ateinančius metus jo veiklai būtų skirta per 100 mln. dolerių. Šios lėšos būtų naudojamos įvairiausioms prieš cenzūrą internete nukreiptoms priemonėms kurti ir naudoti. Įstatymo projektą pateikęs respublikonas Christopheris Coxas tikisi, kad pasitelkus hakerių sprendimus ir taktiką pavyks paversti niekais kai kurių režimų - pavyzdžiui, Kinijos, Vietnamo, Birmos, Laoso, Šiaurės Korėjos ir kt. - pastangas riboti bei cenzūruoti pasaulinio tinklo vartojimą. Coxas ir jo pasekėjai tvirtina, kad internetas yra pats galingiausias demokratizavimo ir laisvo apsikeitimo idėjomis variklis visoje žmonijos istorijoje. Tačiau informacijos...

Netikri Magic Lantern
Lankomumo reitingas

FTB žadama sukurti programa, sudomino dauguma virusų kūrėjų. Dabar žinoma, kad 17-metis AgentLinux vardu besivadinantis skriptkidis sukūrė trojaną Malantern, kuris apsimeta FTB programa.

Perl gimtadienis
Lankomumo reitingas

1987 metais gruodžio 19 diena Usenet konferenciju grupėje pasirodė pirmoji versija. Ši kalba pasižymi dideliu lankstumu, turi kitoms programavimo kalboms neįprastu struktūrų, sprendimu. Gana daug yra ir exploitų parašytu šia kalba. O ar žinote fraze "Just another Perl Hacker".

Naujos programų versijos
Lankomumo reitingas

LFS 3.1, Evolution 1.0, Nessus 1.1.10, Samba 3.0-alpha1, Galeon 1.0.1 , Linux 2.4.17, Linux 2.5.1, AbiWord 0.9.6.1, KOffice 1.1.1, PHP 4.1.0, Netscape Communicator 6.2.1, KDE 3.0 Beta 1, samhain 1.3.5, Mozilla 0.9.7, gcc 3.0.3, MPlayer 0.60-pre1, MySQL 4.0.1 (Alpha)

Hakerių himnas
Lankomumo reitingas

Galbut per daug ir per ilgai mes hakinom Galbut mes nuvertinom zhodi "hacked" Gal kartais per daug mes ish PC reikalavom Ir kartais per greitai mes norejom isilauzht Bet ash ten buvau Laimingas klavishu kombinacijas mynkiau Ishkeles alaus buteli i dangu laikiau Nes hakeriu jau niekas neteis I juos FTB nepaleis Bet viskas buvo seniai Tu per ilgai per ramiai gyvenai Bet mano gyvas kompo greitis atsigaus Kaip atsigauna servas po gero updeito Je je je

  Komentarų: 5
Hakeris sunaikino IPT
Lankomumo reitingas

D. Britanijos policija vis dar ieško nežinomų hakerių, surengusių paskirstytą DoS ataką prieš vieną seniausių Anglijos interneto paslaugų tiekėjų, Cloud Nine. Po to kompanija tiesiog nustojo egzistavusi, o aštuoni jos darbuotojai liko be darbo. Tai pirmas atvejis istorijoje, kai kokia nors kompanija priversta užsidaryti dėl hakerių atakos. Kaip sakė vienas kompanijos vadovų, tam, kad atstatyti tinklo darbą, prireiktų per daug laiko, todėl vadovybė tiesiog nusprendė užsidaryti.

Microsoft serveris - nulaužtas hakerių
Lankomumo reitingas

Vasario mėnesį hakeriai nulaužė tris Microsoft tinklapius, be to, kaip tvirtina patys įsilaužėliai, jie pasinaudojo plačiai žinoma pažeidžiama vieta tinklo serveryje IIS, kuri buvo aptikta dar 2001 metų gegužę. Hakerių grupė iš Brazilijos, žinoma kaip Silver Lords, pakeitė pagrindinį Microsoft vartotojų palaikymo tinklapio puslapį kitu, kuriame buvo parašyta: “Bilai Geitsai, mano mylimas drauge milijonieriau”.

Ar teko pirkti elektronikos detalių?

Neteko

Perku dažnai

Kai reikia tai ir perku

Perku nuolatos

Elektronikos detalės - mano verslas

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!