LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Nepasitikėk žmogum, kuriam viskas atrodo gera, taip pat žmogum, kuris viską laiko blogu, o visų labiausiai - žmogumi, kuris į viską žiūri abejingai.
J. K. Lavateris
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
"Skyscraper" pasirodys ir gamezone.lt
Lankomumo reitingas

Vis labiau populiarėjanti didelio formato reklaminė užsklanda "skyscraper" (120x600 standartas) neužilgo pasirodys ir portale gamezone.lt Pirmoji interaktyvų didelio formato reklaminį banerį suskubo idiegti lietuvos verslo konsultacijų ir informacijos technologijų sprendimų bendrovė "Metasite". 2001 metais bendrovė "Interactive Advertising Bureau" ištyrė banerių reklamos įtaką prekės ženklo žinomumui, ir paaiškėjo, kad "Skyscraper" formato baneriai yra 3-6 kartus efektyvesni nei standartiniai baneriai, šiuo metu naudojami daugelyje Lietuvos interneto portalų.

AudioGalaxy vartotojai sekami
Lankomumo reitingas

AudioGalaxy bylų keitimosi tinklas atsidūrė eilinio skandalo dėl sekimo programų centre. Kaip paaiškėjo, į jos kliento programinę įrangą pateko kažkokios kompanijos VX2 sekimo programa, kuri seka vartotojų veiklą Internete. Ji perima kai kurią informaciją iš Tinkle pildomų formų, o tuomet slaptažodžiai bei atsiskaitymo kortelių numeriai iškart partenka į VX2 duomenų bazę. Be to, vartotojui apsilankius kai kuriose svetainėse, programa demonstruoja reklaminius langus. VX2 tinklapyje tvirtinama, kad visa konfidenciali informacija yra nedelsiant ištrinama iš duomenų bazės, to patikrinti neįmanoma.

Honkonge padidėjo nuostoliai dėl sukčiavimo internete
Lankomumo reitingas

Praėjusiais metais sukčiaujant internete pavogtų pinigų suma Honkonge padidėjo penkis kartus. 2000 metais kibernetiniai nusikaltėliai internete pavogė 384 tūkstančius JAV dolerių, o pernai - jau beveik 2,8 milijono JAV dolerių. Tuo tarpu interneto nusikaltimų bendras skaičius minėtu palyginamuoju laikotarpiu sumažėjo nuo 368 iki 235. Policija teigia, jog interneto nusikaltimai tapo įmantresni ir konkretesni. Kibernetiniai nusikaltėliai vis gudriau išnaudoja saugumo spragas interneto prekybos puslapiuose.

Transliacija iš persirengimo kabinos
Lankomumo reitingas

Dėvėtų drabužių parduotuvė Hamburge, persirengimo kabinoje įrengusi vaizdo kamerą, kuri transliavo vaizdą tiesiai į internetą, išjungė ją tik pareikalavus policijai. Incidentas kilo po to, kai 29 metų užsienietė, kabinoje matavusis sijonus, pastebėjo vaizdo kamerą ir pasiskundė policijai. Parduotuvės administracija savo ruožtu tvirtina, kad visi pirkėjai buvo įspėti, jog vaizdas iš šios persirengimo kabinos perduodamas į internetą, ir kad tokio užrašo neįmanoma nepastebėti.

Europiečiai internete atras daugiau erotikos
Lankomumo reitingas

Kompanija "Medianetcom" pranešė bendradarbiausianti su Šveicarijos bendrove "Erotic media" siekdama pasiūlyti interneto ir kabelinės TV vartotojams daugiau erotinio pobūdžio filmų. "Erotic media" skelbiasi esanti didžiausia Europoje erotinių filmų platintoja, pagaminusi beveik 500 iš 8000 savo siūlomų filmų, o "Medianetcom" verčiasi transliuodama juos internetu ir kabelinės TV kanalais. Pasak "Medianetcom" vadovo Klauso Helberto, jų klientams internete labiausiai rūpi erotika.

Saddamo įpėdinis renkamas internetu
Lankomumo reitingas

"Iraq.net" svetainėje visi irakiečiai kviečiami balsuoti už naująjį šalies vadovą, - tam atvejui, jeigu Saddamas Husseinas prarastų valdžią. Svetainės lankytojams pateikiamas "rinkimų biuletenis", kuriame išvardyta 14 galimų kandidatų į Saddamo įpėdinius. Šiuo metu pirmauja brigados generolas Najibas Salihis, surinkęs 20 proc. internautų balsų.

ICQ numeriai vagiami
Lankomumo reitingas

The Register tinklapis gavo įrodymų, kad vyksta masinės atakos prieš greitųjų žinučių sistemą ICQ. Šios informacijos kol kas nepatvirtino nei tinklo savininkė AOL, nei saugumo ekspertai. Savo versiją tinklapis grindžia skaitytojų, kurie prarado savo ICQ numerius, laiškais. Jie visi pamatė, kad jų sąskaitose – naujas slaptažodis, o elektroninio pašto adresas pakeistas į “uin@deathrow.com”. Paieška duomenų bazėje ICQ White Pages surado šimtus sąskaitų su tokiu adresu.

“Coca-Cola” - duomenų bazėje
Lankomumo reitingas

IBM sukūrė kompanijai “Coca-Cola” skaitmeninį archyvą, kuriame saugomi visi reklaminiai klipai, reklamų spaudoje ir plakatų iliustracijos bei radijo reklamos. Taip dabartiniams “Coca-Cola” darbuotojams siekiama parodyti kompanijos reklamos praeitį ir vystymąsi. Ši duomenų bazė, sauganti per šimtmetį sukauptą įvairiausią reklaminę medžiagą, bus prieinama daugiau nei 200 pasaulio šalių “Coca-Cola” darbuotojams, dirbantiems reklamos srityje. Tikimasi, kad tai padės pasisemti gerų idėjų rengiant reklamines kampanijas ir kuriant šiuolaikinę “Coca-Cola” reklamą. Skaitmeninė “Coca-Cola” reklamų duomenų bazė sukurta naudojant IBM “Content Manager“ technologiją ir “Lotus Domino Notes” programinę įrangą.

Interneto svetainės įvertinimo paslauga
Lankomumo reitingas

Užsisakius paslaugą, interneto projektų bendrovės "Infosistema" specialistai per 2 darbo dienas peržiūrės svetainę ir pateiks savo įvertinimą. Tiriant svetainės silpnąsias ir stipriąsias puses, taikomi tokie kriterijai kaip svetainės estetinė išvaizda bei informatyvumas, svetainės navigacijos patogumas bei randamumas internete. Paslaugą galima užsisakyti tiesiog internete, svetainėse www.infosistema.lt bei www.seklys.lt. Tikimasi, kad ši paslauga padės įmonėms įvertinti svetainės trūkumus ir privalumus. Įmonėms, norinčioms tobulinti savo svetaines, "Infosistema" pasiūlys atitinkamus sprendimus.

Vadovai siekia geriau išnaudoti interneto erdvę
Lankomumo reitingas

Nemažai Lietuvos įmonių interneto tinklapių neišnaudoja galimybių pritraukti, priimti lankytojus bei juos atvesti į įmonę. Įmonių tinklapiai kartais labiau primena dulkėtus pakelės skelbimus, o ne lankytojų laukiančius, svetingus biurus. Neišsami ir į potencialų klientą neorientuota informacija, nepatrauklus jos pateikimas ir nepatogi navigacija - dažniausiai pasitaikančios tinklapių "negalios". Tai parodė UAB "Infosistema" sukaupti tyrimų duomenys. Interneto projektų bendrovė "Infosistema" siūlo tinklapio įvertinimo paslaugą. Paslauga teikiama nemokamai, tikintis kad tai padės įmonėms įvertinti tinklapių trūkumus ir privalumus. Pirmąjį mėnesį paslauga jau pasinaudojo virš 150 įmonių. "Infosistema", remdamasi sukauptais duomenimis, apibendrino įmonių interneto tinklapių įvertinimus. Nustatyta, kad dažniausiai rūpinamasi tinklapių estetine išvaizda...

El. komponentų įsigyjimas internete

Perku el. komponentus internete

Perku ir užsisakau internete

Tik užsisakau internete

Užsisakau tik katalogą

Tik peržiūriu kainininkus

Mane domina tik aprašymai ir specifikacijos

El. komponentams įsigyti internetu nesinaudoju

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!