LT   EN   RU  
2020 m. liepos 2 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinės technologijos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos
Microsoft siūlo virtualius gyvūnus
Lankomumo reitingas

Microsoft produktai yra ideali terpė įvairiausių virtualių gyvių veisimuisi.Vis naujų ir naujų virusų epidemijos praūžia per kompiuterius, kuriuose yra Outlook arba MS IIS. Neseniai Microsoft programuotojams pasiūlė jėgas išbandyti kuriant programinius “gyvūnus”. Terrarium – žaidimas programinės įrangos gamintojams. Jį sukūrė .Net Framework gamybos grupė specialiai tam, kad pademonstruoti, kaip lengva kurti programas platformai .Net. Žaidimo esmė paprasta. Dalyvis turi viena kalbų, kurias palaiko .Net, suprogramuoti objektą – “gyvūną”. Visi objektai bus patalpinti į virtualią aplinką, kur jiems teks kovoti už būvį.

  Komentarų: 1
Aliens vs Predator 2 atnaujinimas
Lankomumo reitingas

Kompanija Sierra išleido žaidimo Aliens vs Predator 2 atnaujinimą. Jis būtinas tiems, kurie nori žaisti Internete. Atnaujinime yra daug pakeitimų, tame tarpe ir žaidimo veikėjų savybių. Žaidimo Aliens vs Predator 2 atnaujinime ištaisyta vartotojo sąsaja ir daugelis personažų pakeitimų bei klaidų. Tarp jų – programos darbo nutrūkimas ekrano rezoliuciją pakeitus į 1600x1200 taškų, vaizduojant serverių sąrašą ir daugelis kitų.

Pirmasis Quake2 turnyras Šiauliuose
Lankomumo reitingas

PC žaidimų klube "Kibernetinė Brolija" įvyko pirmasis Quake2 turnyras Šiauliuose. Pagal geriausias quake'rių tradicijas turnyras prasidėjo gerokai pavėlavęs - kompiuterių rinkimas, derinimas, konfiguravimas ir žinoma gausios treniruotės - darbas, reikalaujantis pastangų ir laiko. Turnyro rengėjai savo ruožtu prisidejo prie vėlavimo tvarkydami žaidimo serverį. Taigi po ilgu pasiruošimų turnyras visgi prasidejo... Atrankinis turas vyko žaidžiant FFA dvieju minusų sistema. Visų 29 žaidėjų energija liejosi per kraštus.

  Komentarų: 3
Yahoo Games All-Star - žaidimai bus mokami
Lankomumo reitingas

Kompanija Yahoo!, kuri pastaruoju metu didina mokamų paslaugų skaičių, paskelbė paleidžianti naują tarnybą Yahoo! Games All-Star. Šios paslaugos užsisakymas kainuos 7,95 dolerių mėnesiui. Sistema apskaičiuota rimtiems žaidėjams, kuriems negana standartinių svetainės Yahoo Games galimybių. Yahoo! Games All-Star galima kurti savo žaidimų ir pokalbių kambarius, organizuoti turnyrus ir t. t. Taip pat pranešama, kad nemokama paslauga Yahoo Games toliau veiks normaliu režimu. Tačiau pilnai įmanoma, kad nemokamos paslaugos funkcionalumas palaipsniui mažės, kad daugiau vartotojų pereitų prie naujos paslaugos.

  Komentarų: 1
Playstation 2 - populiariausias
Lankomumo reitingas

Naujas tyrimas parodė, kad Xbox ir GameCube nepajėgs nurungti Playstation 2 populiarumo reitinguose. Kompanijos Datamonitor ataskaitoje skelbiama, kad visų trijų konkuruojančių žaidimų kompiuterių pardavimų skaičius sparčiai kils, tačiau Microsoft turės tenkintis antra vieta, o Nintendo – trečia. Kompanija sako, kad naujų kompiuterių pasirodymas atgaivino žaidimų rinką ir atnaujino vartotojų susidomėjimą. Papildomos funkcijos, tokios kaip DVD palaikymas ir žaidimas internete ir toliau vilios pirkėjus, tačiau Sony dominavimas rinkoje ir toliau liks nenugalimas.

Bilas Geitsas parduoda savo Microsoft akcijas
Lankomumo reitingas

Microsoft įkūrėjas Bilas Geitsas pardavė dalį jam priklausančių programinės įrangos giganto Microsoft akcijų už maždaug 400 milijonus dolerių. Asmeninio B.Geitso spaudos atstovo duomenimis, pats turtingiausias pasaulio žmogus planuoja parduoti dar daugiau Microsoft akcijų, tokiu būdu norėdamas diversifikuoti investicijas. Pagal deklaraciją, kurią Geitsas padavė vertybinių popierių komisijai (SEC), jis realizavo 8 milijonus akcijų ir planuoja realizuoti dar du milijonus už 99 milijonus dolerių.

  Komentarų: 1
  Komentarų: 2
Paplito pavojingas kirminas „Yarner“
Lankomumo reitingas

„Yarner“ (w32.yarner.a@mm) atkeliauja kaip laiškas apie Trojos arklius iš teisėto kompiuterių apsaugos kompanijos tinklapio, bet iš tikrųjų – tai pavojingas kirminas. „Yarner“ yra „Windows PE EXE“ failas, maždaug 434K dydžio, parašytas „Delpfi“. Kirminas turi savo el. pašto programą, kuria naudodamasis išplatina savo kopijas. Patekęs į sistemą, „Yarner“ ištrina „Windows“ katalogą. Kol kas jis plinta Vokietijoje, tačiau jis potencialiai pavojingas ir jį pakeitus virusas galėtų plisti toliau bei pridaryti dar daugiau bėdų. Norint išvengti „Yarner“, reikia atisiųsti „Outlook“ pataisymą ir taip pat atnaujinti savo antivirusinę programą.

Destruktyvus kirminas „Klez“
Lankomumo reitingas

Pasirodė nauja destruktyvaus kompiuterinio kirmino „Klez“ versija. Naujasis variantas, plintantis el. paštu ir vadinamas „Klez.e“ šeštą nelyginio mėnesio dieną sugadina kai kuriuos aukos kompiuterio failus. Jis plinta automatiškai per „Windows“ sistemas, naudojančias „neužlopytą“ „Internet Explorer“ versiją. Antivirusų kompanijos „Klez.e“ aptiko dar sausio mėnesį, tačiau jis pasirodė toks atkaklus, kad Maskvos kompanija „Kaspersky Labs“ nusprendė sukurti specialų jo išvalymo įrankį. Didžiosios Britanijos el. pašto paslaugų teikėjos „MessageLabs“ saraše „Klez.e“ yra ketvirtas iš 10-ies po „Sircam“, „BadTrans“ ir „Magistr“ – senų virusų, vis dar plintančių internetu. Kompanija „MessageLabs“, tirdama kenkėjų srautą, per 24 valandas kirminą „Klez.e“ užfiksavo 400 kartų, „BadTrans“ – 750,...

Kompiuterinis kirminas Britney Spears vardu
Lankomumo reitingas

Pop žvaigždė Britney Spears prisijungė prie Anos Kurnikovos – jos vardu sukurtas kompiuterinis virusas. Pasak kompiuterių apsaugos ekspertų, virusas, pavadintas „VBS/Britney-A“ ir „VBS-BRITNEYPIC.A“, yra kilęs iš Europos ir toliau plinta visame pasaulyje. Kirminas užkrečia kompiuterį, kai vartotojas atidaro el. laišką „Outlook“ programoje. El. laiško temos eilutė: „Britney Pics“, laiškas: „Take a look at these pics ...“. Kai virusas atidaromas, jis išsiunčia savo kopijas visais el. pašto knygelėje rastais adresais. Kaip praneša kompanija „McAfee“, kirminas gali sulėtinti kompiuterio interneto ryšį, tačiau didesnės žalos nekelia.

Kiek namuose turite televizorių?

Vieną

Du

Tris

Daugiau nei tris

Neturiu televizoriaus

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!