LT   EN   RU  
2020 m. liepos 10 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-03 Spausdinti Spausdinti
Kompiuteriniai žaidimai duoda ir naudos

Kompiuteriniai veiksmo žaidimai duoda ir naudos: JAV atlikta studija parodė, kad jie pastebimai pagerina žaidėjo vizualinius gebėjimus. Žaidėjai gali greičiau "apdoroti" kompleksiškus vaizdus ir vienu metu priimti daugiau informacijos nei paaugliai, nežaidžiantys videožaidimų.

Mokslininkai netyrė, kokią įtaką kompiuteriniai žaidimai turi sportiniams jaunuolių sugebėjimams ir socialiniam jų elgesiui.

Studijos metu buvo testuojami tie jaunuoliai, kurie per praėjusius šešis mėnesius mažiausiai keturias dienas per savaitę prie veiksmo žaidimų, kaip "Spiderman" ar "Super Mario Cart", parleisdavo mažiausiai valandą.

Paaiškėjo, kad jie pagal visus testavimo punktus geroka lenkė tuos, kurie laisvalaikį skirdavo kitokiai veiklai.

Kompiuterinius žaidimus žaidžiantys paaugliai nekreipė dėmesio į optines viliones ir ekrane pateiktą informaciją suvokė bei apdorojo greičiau nei jų bendraamžiai.

Jau dešimties valandų treniruočių su karo žaidimu "Medal of Honor" pakako jaunuolių vizualiniams gebėjimams pagerinti. Ekspertai primygtinai atkreipė dėmesį į tai, kad jie, pateikdami studijos rezultatus, neturi jokių finansinių interesų.

Kiti mokslininkai jau seniai įspėja dėl pavojaus, kurį kompiuteriniai žaidimai kelia paaugliams. Jie esą skatina smurtą.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Sektos (12)    Kreditai (2)    Meninė gimnastika (14)    Vartotojai (29)    Interneto komentarai (2)    Geografija (22)    Gatvės šokiai (5)    Kalbos kultūra (39)    Šatrija (4)    Informaciniai karai (11)    Žmonės (241)    Slaptos bendrijos (24)    Siemens (6)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Viešieji ryšiai (20)    Vaiko sveikata (8)    Draugystė (10)    Valstiečių sąjunga (2)    Užsienyje (50)    Žirgų sportas (4)    Meilė (138)    Filosofija (326)    Policija (2)    Telekomunikacijos (188)    Šamanai (7)    Moters diena (4)    Automobiliai (41)    Teatrai (21)    Augalai (8)    Kabala (6)    Viešnia iš ateities (2)    Darbo partija (4)    Dalia Grybauskaitė (16)    Tamplieriai (7)    Laikrodžiai (3)    Likeris (2)    Technologijos (1819)    Viskis (8)    Proza (157)    Geologija (20)    Sveikata (313)    Kanapės (15)    Politikai (183)    Paieškos sistemos (14)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Literatūra (239)    Statyba (29)    Neištikimybė (2)    Konditerija (10)    Homeopatija (5)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!