LT   EN   RU  
2019 m. lapkričio 22 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-11 Spausdinti Spausdinti
Atari išleis dar du žaidimus apie "Matricą"

Kompanija Atari, dar neseniai besivadinusi Infogrames, atskleidė savo planus kurti naujus žaidimus "Matricos" motyvais. Pasirodžius žaidimui "Enter the Matrix", kuris per pirmąją savaitę buvo parduotas milijoniniais tiražais, spaudoje ir internete ėmė sklisti gandai apie greitai pasirodysiantį šio žaidimo tęsinį.

Antroji "Matrica" pasaulį turėtų išvysti iki šių metų pabaigos – kartu su trečiąja filmo dalimi. Tokia versija atrodė visai logiška, kadangi "Enter the Matrix" buvo išleistas kartu su filmu "Matrica. Perkrauta" ir papildo jo siužetą.

Tačiau Atari pranešė, kad ši informacija visiškai neatitinka tikrovės.

"Enter the Matrix" tęsinys iš tikrųjų kuriamas, tačiau prekyboje jis pasirodys ne anksčiau 2004 metų kalėdinio sezono. Žaidimą gamina ta pati kompanija Shiny, kuri kūrė ir "Enter the Matrix".

Atari atstovas taip pat pranešė, kad kompanija planuoja kurti ir dar vieną žaidimą Matricos motyvais. Šie darbai dar nepradėti, tačiau greičiausiai ir jie bus patikėti Shiny.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Labradoras (2)    Lietuvoje (5)    Vestuvės (16)    Miniatiūros (7)    Nokia (24)    Jautis (2)    Žmogaus teisės (52)    Kaukazo aviganis (2)    Menas būti kartu (2)    E - komercija (87)    Pasakos (60)    Krikščionys demokratai (3)    Spiritizmas (4)    Teisė (61)    Tatuiruotės (7)    Liūtas (7)    Laikrodžiai (3)    Operacinės sistemos (50)    Makaronai (2)    Lietuva (2)    Mityba (43)    Ekonomika (259)    Windows (7)    Kandidatai į prezidentus (5)    Lotynų šokiai (5)    Buto remontas (3)    Priklausomybė (3)    Kultūra (749)    Konspiracija (2)    Teatrai (21)    Vartotojai (29)    Slaptos bendrijos (24)    Bendruomenės (158)    Modemai (8)    Įvaikinimas (3)    Garso sistemos (15)    Visuotinė istorija (44)    Mitingai (5)    Regbis (4)    Pramoginiai šokiai (2)    Susitaikymas (9)    Atleidimo svarba (2)    Statyba (29)    Gotai (17)    Aukštasis mokslas (13)    Neištikimybė (2)    Trys karaliai (5)    Garso ir vaizdo technika (2)    Atmintis (4)    Gender Loops (6)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!