LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-21 Spausdinti Spausdinti
Serialo Simpsons herojai dalyvaus kompiuteriniame žaidime

Kompanija Fox Interactive kovo viduryje sudarė sutartį su Vivendi Universal Games ir ruošiasi sukurti kompiuterinį žaidimą, kurio herojai bus populiaraus serialo "Simpsonai" personažai.

Žaidimas pagal žanrą gali būti priskirtas automobilių lenktynėms. Žaidimo procesas bus sudarytas iš misijų rinkinio, kurių daugumoje teks važinėtis automobiliu ir tik kai kuriose – vaikščioti pėsčiomis.

Žaidžiant Homerio, Barto, Mardžės, Lizos ar Abu vaidmenyje bus galima iki smulkmenų išnagrinėti virtualų Springfildą ir apžiūrėti jo įžymybes – Simpsonų namą, atominę elektrinę, parduotuvę Kwik-e-Mart bei kitas vietas, įsimintinas serialo gerbėjams.

Žaidime bus ir žaidimo keliese galimybė.

The Simpsons: Hit & Run pasirodys rugsėjį žaidimo kompiuteriuose Microsoft Xbox. Kol kas neaišku, ar žaidimą kada nors bus galima žaisti asmeniniu kompiuteriu.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Liberalai demokratai (3)    Archeologija (42)    Vynas (16)    Romas (3)    Reinkarnacija (6)    Seimo Pirmininkas (2)    Krašto apsauga (27)    Optinis ryšys (12)    Aerobika (3)    6 branduolių (3)    Egiptas (24)    Filmai (91)    Emigrantai (22)    Politikai (183)    Baikeriai (8)    Sel (10)    Toyota (2)    Medžioklė (63)    Drakonai (36)    Vytautas Bogušis (12)    Muzika (196)    Bankinės technologijos (11)    Auklės (3)    Kompiuterių virusai (52)    Meninė gimnastika (14)    Lotynų šokiai (5)    Skaneriai (5)    Kompiuterinis saugumas (43)    Kelnaitės (2)    Užsienyje (2)    Monitoriai (11)    Domenai (11)    Elektronika (8)    Sportiniai šokiai (2)    Garso sistemos (15)    Grupės (81)    Spausdintuvai (12)    Slaptos bendrijos (24)    Nekilnojamasis turtas (22)    MTV (5)    Sektos žudikės (6)    Parapsichologai (7)    Sodininkystė (22)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Helouvynas (7)    Renginiai (31)    Viešnia iš ateities (2)    Picerijos (4)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Mergelė (7)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!