LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-12-21 Spausdinti Spausdinti
Naujoji EA sėkmė

Fortūna ir toliau nenusisuka nuo EA- buvo sėkmingai pristatytas ir parduodamas naujasis Quidditch žaidimas.

Šis EA žaidimas skirtas Hario Poterio fanams ir kol kas rinkoje jis skinasi laurus, nepaisant to, kad žaidimo taisyklės yra gana sunkios.

Tačiau žaidėjams patinka ant lazdos skraidantis mažasis herojus. Specialistai teigia, kad vartotojams imponuoja ir gera žaidimo kokybė.

Vizualiai Quidditch labai gerai “suręstas” ir vaizdo kokybė yra labai aukšto lygio. Viskas visą laiką juda, o scenos yra įdomios, labai dinamiškos.

Žaidime gausiu specialiųjų efektų. Žaidėjai taip pat neturėtų skųsti muzika, nes ji puikiai parinkta ir tinka. Taip pat žaidimas yra gana ištęstas, nes žaisti galima pradėti po intarpų - video scenų, kuriose aiškinama, ką reikia daryti.

Teigiama, kad Quidditch World Cup žaidimo populiarumas ir toliau kils- artėja Kalėdos ir mažieji Hario Poterio fanai apsidžiaugs radę tokią dovaną po egle.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Įdomybės (87)    Vasario 16 (12)    Hipiai (9)    Metalistai (8)    Kačių veislės (25)    Draugystė (10)    Mokykla be narkotikų (20)    Spauda (3)    Darbo partija (4)    Fizika (11)    Modemai (8)    Ekonomika (259)    Toyota (2)    Sodininkystė (22)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Runkeliai (18)    Geologija (20)    Apatinis trikotažas (17)    Bankrotas (2)    Dailė (34)    Partijos (41)    Meino meškėnas (2)    Atviras kodas (23)    Elektroninės šiukšlės (10)    Grupės (81)    Naršyklės (7)    Paukščių gripas (21)    Programavimas (20)    Soliariumai (5)    Panayiotis Zavosas (2)    Žmogaus klonavimas (2)    Katės (33)    Įžymūs žmonės (68)    Sony Ericcson (40)    EBSW (40)    Pramoginiai šokiai (2)    Dvarai (36)    Variakojis (11)    Vaizdo kortos (3)    Žemės grobstymai (50)    Bibilija (10)    Elektronika (8)    Darbdaviai (10)    Barai (7)    Grybų patiekalai (6)    Politologija (64)    Architektūra (11)    Interneto dienoraščiai (2)    Žirgų sportas (4)    Feng šui (7)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!