LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-08-19 Spausdinti Spausdinti
Kuriama "Shenmue" žaidimo PC versija

Trimatis nuotykinis žaidimas Shenmue, iš pradžių buvęs sukurtas Dreamcast platformai ir iškart įgavęs pripažinimą, o neužilgo po išėjimo tapęs ir kultiniu, greitai pasirodys PC versijos pavidalu. Beje, šnekama ne apie žaidimo perkėlimą į kitą sistemą - SEGA ir Pietų Korėjos studijos JC Entertainment ruošiamo projekto pavadinimas - Shenmue Online.

Procesui vadovauja Ju Suzuki, Shenmue serijos kūrėjas. Iš pradžių buvo planuojama, kad žaidimą sudarys 16 dalių, bet jų skaičiavimas 2001 m. „užlūžo“ jau sulig antrąja „serija.“ Gali būti, kad naujasis MMORPG leis mums deramai įvertinti visą kūrėjų sumanymo originalumą.

Shenmue Online veiksmas vyksta 1980-ųjų Kinijoje. Jau šių metų pabaigoje tūkstančiai Pietų Korėjos žaidėjų galės pasidžiaugti stebuklingais užkeikimais ir įvaldyti įvairius kovos menų stilius. Apie planus SO išleisti Europos ar JAV teritorijoje SEGA kol kas nepraneša.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Taksas (2)    Teisė (61)    Barai (7)    Vampyrai (9)    Gintaras Beresnevičius (26)    Klaviatūros (11)    Dažasvydis (3)    Operacinės sistemos (50)    Kompiuterių virusai (52)    Hip hop dance (4)    Astronomija (46)    Aerobika (3)    Kitos šventės (7)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Pelės (5)    Turizmas (151)    Žmogaus teisės (18)    Vokiečių aviganis (2)    Žinių visuomenė (14)    Automobiliai (41)    Turizmo agentūros (10)    Šunų veislės (52)    Kelionių pasiūlymai (7)    Religija ir tikėjimai (315)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Lietuvoje (43)    KGB (35)    Konspiracija (2)    Aiškiaregiai (11)    Modemai (8)    LICS (17)    Šventasis Antanas (2)    Tamplierių ordinas (7)    Viešieji ryšiai (20)    Specialiosios tarnybos (36)    Klonavimas (10)    Psichiatrija (64)    Zigmas Vaišvila (10)    Islamas (31)    Politikai (183)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Garso sistemos (15)    Tiškevičiai (18)    Homeopatija (5)    Filatelija (11)    TELE-2 (7)    Akvariumai (58)    Paieškos sistemos (14)    Politika (363)    Vėlinės (5)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!