LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-08-20 Spausdinti Spausdinti
Psichonautai

Psychonautai, Timo Šeferio, Full Throttle ir Grim Fandango kūrėjo, veiksmo/nuotykinis žaidimas, po trejų metų kūrimo jau turi naują leidėją - Majesco. Bus išleistos ir Xbox-, ir PC versijos.

„Psichonautai“ – telepatų organizacija, padedanti žmonėms „susitvarkyti“ savo atmintį ir pašalinti sunkių pergyvenimų naštą. Jaunuolis, vardu Raz, kaip tik pradėjo ruoštis tapti vienu iš tokių tyrinėtojų, bet laiko mokslams jis, deja, neturi – išprotėjęs mokslininkas pagrobia kempinge gyvenusius studentus. Mūsų herojui teks pažvelgti į dešimčių žmonių ir monstrų (pa)sąmonę, kad surastų nelemtąjį piktadarį ir sukeltų sumaištį jo paties galvoje, pačiam išliekant dvasiškai sveikam. Beje, tai - išties nelengvas uždavinys...

Projekto kūrėjas, Double Fine Productions studija, žada 2005 m. pateikti 13 unikalių pasaulių lygių su nestandartiniais galvosūkiais, daugybe akrobatinių triukų ir tonomis „juodojo“ humoro. Ir kodėl aš prisimenu filmą „Celė“...?

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Tibetas (10)    Leo LT (12)    Filologija (2)    Gintaras Beresnevičius (26)    Gender Loops (6)    Meino meškėnas (2)    Hipiai (9)    Avalynė (7)    Striptizas (8)    Kaziuko mugė (3)    Namų vaizdo technika (2)    AMD (3)    Partizanai (12)    Kompiuterio ergonomika (8)    Politologija (64)    Meilė (138)    Kūdikio maitinimas (3)    Kailiniai (15)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Šamanai (7)    Krikščionybė (135)    E - komercija (87)    Emo (10)    Domenai (11)    Viešnia iš ateities (2)    Vokiečių aviganis (2)    Kokainas (6)    Eurointegracija (5)    Paukščių gripas (21)    Krizė (59)    Amfetaminas (2)    Burtai (8)    Toyota (2)    Kompiuterinis saugumas (43)    Psichiatrija (64)    Windows (7)    Įdomybės (87)    Įžymūs žmonės (68)    Spausdintuvai (12)    Lobiai (12)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Miniatiūros (7)    Sportas (180)    KGB (35)    Arbata (10)    Kabala (6)    Vorai (2)    Sony Ericcson (40)    6 branduolių (3)    Korupcija (22)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!